Fot. Adam Starszyński

Pierwsza w tym roku gala FEN 32 odbędzie się w lutym. Wydarzenia związane z FEN nie mają tak wielkiej rozpoznawalności, jak KSW, ale w polskim środowisku MMA zajmują ważną rolę. FEN to federacja, która zyskuje na znaczeniu. Walki FEN 32 będzie można obstawiać u legalnych bukmacherów. Jakie zakłady bukmacherskie są dostępne na FEN 32? Gdzie obstawisz FEN 32? Jakie bonusy odbierzesz przed galą? Wszystko wyjaśniamy!

FEN 32: zakłady bukmacherskie, bukmacherzy i bonusy

Wydarzenia MMA związane z FEN 32 zaplanowane jest na 20 lutego 2021. Początkowo gala miała odbyć się 6 lutego, ale włodarze federacji w styczniu zmienili datę dla FEN 32.

Gala FEN 32 będzie dostępna w zakładach bukmacherskich. Już teraz bukmacherzy przyjmują zakłady na pojedynki z kart walk FEN 32. Federacja FEN niekiedy stanowi bezpośrednie zaplecze dla zawodników w KSW, więc fani MMA nie zapominają o tych wydarzeniach.

Sporty walki są coraz chętniej obstawiane w zakładach bukmacherskich. Wydarzenia związane z KSW regularnie notują setki tysięcy obstawionych zakładów. Rekordy padają też przy galach FAME MMA. Wydarzenia FEN również mają swoją stałą publikę, a można je oglądać za pośrednictwem PPV na portalu fenmma.tv oraz w Cyfrowym Polsacie. Podobny dostęp do transmisji live jest przy okazji konfrontacji KSW.

Obstawiasz MMA? Sprawdź nasze aktualne typy na sporty walki: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Zakłady bukmacherskie na FEN 32

Zakłady bukmacherskie na gale FEN pojawiają się praktycznie u wszystkich bukmacherów w Polsce. Na ten moment kursy na walki podczas lutowej gali FEN wystawili tacy operatorzy jak Betclic i forBET. To bukmacherzy kojarzeni ze sportami walki – Betclic jest sponsorem FAME MMA, z kolei forBET współpracował m.in. z bokserem Andrzejem Fonfarą i zawodniczką, Karoliną Kowalkiewicz.

Gale FEN 32 planowo ma składać się z ośmiu pojedynków. Na chwilę obecną jest potwierdzonych kilka pojedynków, do których dojdzie 20 lutego.

Fen 32 karta walk

Walka wieczoru

Mateusz Rębacki vs Jose Barrios

Pozostałe walki

 • 70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki vs Jose Barrios
 • 93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz
 • 120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira
 • 80,0 kg, MMA: Szymon Dusza vs Roland Cambal
 • 83,9 kg, MMA: Rafał Lewon vs Piotr Walawski
 • 77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan
 • 83,9 kg, MMA: Piotr Kuberski vs Mateusz Strzelczyk
 • 70,3 kg, MMA: Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa
 • 93,0 kg, MMA: Bartosz Szewczyk vs Akhmed Salamov

W zakładach istotną rolę odgrywają kursy, jakie wystawiają poszczególni bukmacherzy. Jak szanse poszczególnych pojedynków ocenia bukmacher forBET? Sprawdź kursy forBET na FEN 32:

 • Wojciech Janusz – Marcin Łazarz: 1.50 – 2.40
 • Szymon Bajor – Ednaldo Oliveira: 1.30 – 3.20
 • Szymon Dusza – Roland Cambal: 1.20 – 4.00

Im bliżej gali tym forBET będzie poszerzał ofertę kursową na FEN 32. W typach bukmachera pojawią się kursy na wszystkie walki, a dodatkowo w rozwinięciu pojedynków będą znajdować się dodatkowe zakłady na ilość rund, KO/TKO, wygraną na punkty itd.

fen 32

W forBET walki FEN 32 można obstawiać za bonusowe środki. Bukmacher ten oferuje kod promocyjny dla nowych graczy: 2480PLN. W zamian za niego można uzyskać od forBET trzy bonusy na obstawianie: zakład bez ryzyka 200 PLN, bonus 100% do 2080 PLN i Maxizysk 200 PLN. Więcej o bonusach forBET znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/forbet-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bukmacherzy na FEN 32

Jakiego bukmachera można wybrać do FEN 32 poza firmą forBET? Kolejną naszą propozycją są zakłady na FEN 32 od Betclic. Bukmacher Betclic przyjmuje zakłady na wszystkie wydarzenia związane z FEN. Co więcej, jeśli jesteś typerem sportów walki, to w Betclic dodatkowo znajdziesz kursy na KSW, UFC, FAME MMA, Oktagon i Gromdę.

Betclic przyjmuje zakłady na FEN 32 i w swojej rozpisce kursowej posiada wszystkie pojedynki z ogłoszonej karty walk. Kursy, jakie oferuje Betclic są zbliżone do tych proponowanych przez forBET.

Nowi gracze, którzy nie posiadają konta w Betclic również mogą odebrać bonus na start na typowanie FEN 32. Jak to zrobić? Zakładając konto z kodem promocyjnym: 550PLN otrzymasz zakład bez ryzyka na FEN 32! Bonus powitalny od Betclic będzie oznaczał ubezpieczony kupon do stawki 550 PLN.

Po rejestracji trzeba wpłacić środki na konto i obstawić kupon na FEN 32. Można typować, ile się chce walk z uwzględnieniem kursów minimalnych 1.14. Zakład bez ryzyka może wynosić 20 PLN, ale też 625 PLN – wtedy w przypadku porażki otrzymasz zwrot 550 PLN.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Po zagraniu kuponu bez ryzyka na FEN 32 w Betclic, jeśli przegrasz musisz obrócić bonus x8 w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

Gdzie jeszcze obstawisz FEN 32? Zakłady będą dostępne w STS, Betfan, Fortunie i Superbet. U każdego z tych bukmacherów można też zyskać bonus na FEN 32. Warunek jest tylko taki, że nie posiadasz u nich konta. Jeśli nie jesteś zarejestrowany np. w STS czy Fortunie, to możesz skorzystać z naszych kodów promocyjnych, za które otrzymasz powiększone bonusy bukmacherskie.

W STS bonus na FEN 32 może wynosić: freebet 30 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. W Fortunie do zdobycia jest jeszcze więcej, bo za nasz kod promocyjny przyznawany jest darmowy zakład 20 PLN, bonus cashback 210 PLN i 100% do 2000 PLN.

FEN 32 PPV – gdzie oglądać?

Jeśli kupony na FEN 32 zostały już obstawione, to warto taką galę obejrzeć, żeby na własne oczy przekonać się o słuszności swoich typów. Gdzie można oglądać FEN 32? Na pewno wydarzenia odbędzie się przy pustych trybunach ze względu na sytuacje epidemiologiczną w naszym kraju.

Partnerem FEN jest Polsat Sport, który współpracuje blisko również z KSW. Gale FEN MMA w ostatnim czasie są sprzedawane za pośrednictwem PPV. Ten kto kupuje dostępy do transmisji KSW, to w przypadku FEN 32 nie powinien mieć kłopotu, bo wszystko wygląda bardzo podobnie.

PPV na FEN 32 kupisz m.in. za pośrednictwem serwisu fenmma.tv rejestrując konto i płacąc za PPV przelewem elektronicznym. Tam również będziesz mógł obejrzeć transmisje “na żywo”. Gala FEN 32 będzie też do obejrzenie w aplikacji IPLA TV (po wykupieniu abonamentu) oraz w Cyfrowym Polsacie. Cena za wykupienie PPV na FEN 32 wynosi 40 PLN.

Kiedy odbędzie się gala FEN 32?

Gala FEN 32 odbędzie się 20 lutego 2021.

Gdzie szukać typów na FEN 32?

Typy na FEN 32 pojawią się w serwisie zagranie.com i grupie typerskiej!

Gdzie odbiorę bonus na FEN 32?

Jeśli nie masz konta w forBET, to u tego bukmachera z kodem promocyjnym: 2480PLN odbierzesz na FEN 32 zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN.

Kto oferuje zakłady bukmacherskie na FEN 32?

Zakłady bukmacherskie na walki FEN 32 znajdziesz w forBET i Betclic!