FC Koeln – Moenchengladbach: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.10.2023

Piłkarz Moenchengladbach podczas meczu

Gdzie oglądać FC Koeln – Moenchengladbach? W niemieckiej Bundeslidze większość gier została już rozegrana wczoraj, jednak ciekawie zapowiada się także niedzielna batalia FC Koeln – Moenchengladbach. Jeżeli jesteście podobnego zdania i chcecie obejrzeć to starcie na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji i streamach online. Polecam zatem sprawdzić!

FC Koeln – Moenchengladbach żywo w TV

Spotkanie FC Koeln z Borussią Moenchengladbach będzie jednym z dwóch niedzielnych meczów w niemieckiej Bundesligi. Rywalizacja ta będzie bardzo ważna dla obu zespołów, które mówiąc delikatnie, w obecnej kampanii nie zachwycają. Mecz został zaplanowany na 22. października 2023 roku i rozpocznie się punktualnie o godzinie 15:30. Transmisja w TV będzie dostępna w Viaplay, a darmową alternatywą jest chociażby transmisja w STS TV, gdzie dostęp będzie darmowy i w pełni legalny!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję FC Koeln – Moenchengladbach i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

STS baner cashback

FC Koeln – Moenchengladbach gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Bundesligę, poza opcją zaoferowaną powyżej? Kilku bukmacherów pokazuje regularnie spotkania niemieckiej ekstraklasy, a kolejnym z nich jest Superbet. Także ten operator posiada osobną platformę ze streamami online i również w Superbet TV znajdziecie darmowy i legalny stream online z rywalizacji FC Koeln – Moenchengladbach. W tym wypadku nie musimy nawet obstawić żadnego kuponu! W jaki dokładnie sposób? Poniżej odpowiednia instrukcja zdobycia dostępu do streamu w Superbet:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz FC Koeln – Moenchengladbach w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać FC Koeln – Moenchengladbach?

Okazuje się więc, że rywalizację FC Koeln z Borussią Moenchengladbach można obejrzeć z wielu źródeł! Niekoniecznie trzeba będzie płacić za dostęp do Bundesligi w Viaplay, bo darmowymi alternatywami są streamy online w STS TV i Superbet TV. Nie w każdym przypadku mecze najlepszych europejskich rozgrywek są pokazywane za darmo, zatem warto skorzystać z opisanej w tym tekście okazji! Na sam koniec przedstawiam aktualne kursy bukmacherskie na ten mecz i życzę już miłego oglądania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze