Bayer Leverkusen to jedna z tych drużyn, która w Polsce ma wielu fanów. Niemiecka ekipa zmierzy się dziś z FC Koeln. Od tego sezonu zmieniło się miejsce, gdzie można obejrzeć spotkania Bundesligi. Zobacz więc niżej, co o tym wiemy i oglądaj starcie Koeln z Bayerem!

FC Koeln – Bayer Leverkusen – gdzie oglądać dzisiaj?

Na pewno spotkanie FC Koeln – Bayer Leverkusen będzie budzić sporo emocji wśród kibiców. Po tych drużynach możemy spodziewać się otwartej rywalizacji i po prostu świetnego widowiska. Dlatego też, jak nie wiesz, gdzie obejrzeć spotkanie Koeln z Bayerem, to zobacz niżej co wiemy o tej rywalizacji. Przy okazji zerknij też co wybrać – STS, czy Fortuna!

FC Koeln – Bayer Leverkusen: za darmo w internecie

Transmisja z meczu FC Koeln – Bayer Leverkusen będzie do obejrzenia za darmo w internecie. Zapewne zastanawiasz się, jak to dokładnie działa? Bukmacherzy mają prawa do pokazywania Bundesligi, a jednym z nich jest np. STS. Załóż konto z kodem ZAGRANIE, zagraj dowolny kupon za co najmniej 2 PLN i przejdź do TV, gdzie będziesz mógł obejrzeć to spotkanie.

sts tv

FC Koeln – Bayer Leverkusen: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Aby obejrzeć spotkanie FC Koeln – Bayer Leverkusen w TV należy pobrać aplikację od Viaplay i zapłacić za dostęp. Minusem jest to, że kosztuje to nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a jakość nie jest nawet full hd.

FC Koeln – Bayer Leverkusen: stream na żywo online

Ze starcia FC Koeln – Bayer Leverkusen stream na żywo online będzie właśnie w Viaplay, a także u bukmacherów. Różnica jest taka, że STS daje to praktycznie za darmo, bowiem możesz grać bez ryzyka, a Viaplay to spory koszt.

FC Koeln – Bayer Leverkusen: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że mecz FC Koeln – Bayer Leverkusen na papierze wygląda na bardzo ciekawy. Warto przyjrzeć się też kursom bukmacherskim na tę rywalizację. Tutaj można znaleźć dość spore value:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 08:54.

Zdjęcie: Ulrich Hufnagel / Xinhua / PressFocus

Gdzie oglądać mecz Koeln - Bayer?

Starcie tych drużyn zostanie pokazane m.in. w STS i Viaplay!

Jak obejrzeć za darmo Bundesligę?

Spotkania Bundesligi są dostępne do obejrzenia w STS. Do TV od tego bukmachera dostaniesz dostęp jak zagrasz dowolny kupon. Rejestrując się z kodem ZAGRANIE możesz to zrobić bez ryzyka!

Zaloguj się aby dodawać komentarze