Faza play-off w Darts Premier League! Gramy dubla na półfinałowe starcia!

Tablica do darta z leżącymi lotkami

To już ostatni dzień z Darts Premier League w tym roku. Już dzisiaj wyłonimy zwycięzcę na rok 2021. W walce o ten tytuł zmierzą się Michael van Gerwen vs Jonny Clayton oraz Jose de Sousa vs Nathan Aspinall. Wczoraj byliśmy świadkami bardzo dobrych pojedynków i pytanie, czy dzisiaj będzie podobnie, jak na półfinał jednego z najbardziej prestiżowych turniejów przystało? Sprawdźcie, co przygotowałem oraz zapraszam do sprawdzenia oferty bonusowej od Etoto, z której możecie skorzystać przy założeniu konta! 

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 100% do 1500PLN + 500 PLN we freebetach

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen – Jonny Clayton

28.05.2021 r. – 20:10

Ciekawe spotkanie, które szczerze powiedziawszy nie wiem, jaki powinno mieć rezultat. Clayton awansował wczoraj po zniszczeniu mentalnym najmłodszego uczestnika tych zawodów, czyli Bergha. Jonny niesamowicie często popisywał się wizytami na poziomie 100 i 140 punktów. Rzadko poszukiwał swoich triple na innych polach, niż 20. Wygrał wczoraj po prostu konsekwencją w swoim wykonaniu, co niestety nie było przypisane Berghowi. Walijczyk ma za zadanie zmierzyć się z pięciokrotnym zdobywcą tego trofeum. Nie będzie miał łatwo, gdyż publiczność zasiadająca w hali Marshall Arena, z pewnością będzie po stronie Holendra, który jest uwielbiany. Jonny w tym turnieju miał wzloty i upadki, wczoraj widzieliśmy tego wznoszącego się zawodnika, który praktycznie od momentu przełamania, nie miał słabszego momentu przy swoim rozpoczęciu, co pozwoliło na dociągnięcie wyniku do końca. Średnia powyżej 100 punktów i wysoki procent wykończenia na podwójnych. Jeżeli z taką dyspozycją pojawi się dzisiaj przy tarczy, może on spożyć sporo problemów MVG. Jednak reprezentant Walii często miewał spadki formy i to na przestrzeni dnia. Ciężko jest mi stwierdzić, czy dzisiaj wyjdzie z takim samym nastawieniem, jak wczoraj na pojedynek z Belgiem. Mam nadzieję, że tak, i że zobaczymy prawdziwy bój o awans do późniejszego finału!

Przeciwnikiem jest nie kto inny, jak wielokrotny mistrze tego turnieju. Michael van Gerwen zdecydowanie lepiej czuje się przy obecności kibiców na trybunach. Wczoraj wygrał pojedynek z Peterem Wrightem, który stał na wysokim poziomie, jednak bardzo często zawodnicy dawali się przełamać. Nie jest to dobry prognostyk przed półfinałem, gdzie każde wygranie własnego rozpoczęcia będzie na wagę złota. Z pewnością jego przeciwnik nie odda mu tego meczu za darmo. Warto jednak zauważyć, że MVG nie gra często na wysoki wynik, a po prostu na doprowadzenie prowadzenia do końca. Jest to klasowy zawodnik, który bardzo dobrze rozgrywa mecze. Dobrze wie, kiedy należy przycisnąć rywala i szukać wywarcia na niego presji. Jaką formę zaprezentuje nam dzisiaj w starciu z Claytonem? Z pewnością lepiej powinien wejść w mecz, gdyż jest już obyty z takimi turniejami i sytuacjami. Mam nadzieję, że rozpocznie równie dobrze, jak dotychczasowe pojedynki i nieco przytemperuje Claytona.

Co obstawiać?

Panowie spotkali się dwukrotnie na tym turnieju i kilkukrotnie na turniejach telewizyjnych na przestrzeni ostatnich lat. Nie można przekreślać szans Walijczyka, który widać, że do starć z MVG podchodzi bardzo dobrze przygotowany. Publiczność będzie od początku za Holendrem, jednak w trakcie meczu może się to zmienić, jeżeli Jonny będzie popisywał się swoimi wysokimi rzutami. Liczę na bardzo wyrównane spotkanie, gdzie nie będziemy często oglądać maksów, ale z pewnością będziemy mogli pasjonować się pierwszym półfinałowym pojedynkiem.

Michael van Gerwen win pierwszy leg
Kurs: 1.42
Zagraj!

Załóż konto w Etoto i zgarnij kody promocyjne, które dostępne są w po rejestracji z bezpośredniego linku z Zagranie.com!

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jose de Sousa – Nathan Aspinall

28.05.2021 r. – 21:10

Drugi raz w ciągu dwóch dni panowie spotkają się ze sobą na ten samej arenie zmagań. Wczoraj górą okazał się być Portugalczyk, a jak będzie w dzisiejszym starciu? Bardzo dobre spotkanie ze strony The Special One, który przegrał tylko jedno spotkanie w drugiej części rozgrywek Premier League. Dla debiutującego Jose jest to bez wątpienia jeden z najlepszych momentów w jego karierze, gdzie jego gra czasami osiąga niebotyczny poziom. Bardzo dobrze czuje się na tarczy w mocniejszych wymianach, gdzie to on wywiera presję na przeciwniku i wymaga wysokich podejść od przeciwnika. Zdecydowanie jego zagraniem popisowym na ten moment jest jego skuteczność na T20, gdzie jest jednym z najczęściej punktujących zawodników, a do tego przewodzi w kwalifikacji zawodników obecnych w półfinale w zdobyczy maksów.  Jest to gracz, który bardzo mocno mentalnie poprawił swoje przygotowanie do turniejów telewizyjnych, a wczoraj był wręcz nie do ruszenia przez cały okres meczu. Tak jak pisałem wczoraj, ich poprzedni mecz będzie miał bardzo duże znaczenie w kontekście podejścia do półfinałowego starcia. Z pewnością Jose dalej będzie kontynuował swoją dobrą grę, gdyż jest w niesamowitym gazie od jakiegoś czasu.

U Nathana widać było przytłoczenie całą sytuacją awansu do półfinału. Przegrał ten mecz już na samym starcie oddając inicjatywę swojemu rywalowi. Anglik nie jest dla mnie faworytem do wygrania tego turnieju od samego rozpoczęcia. Widać, że nie nabrał jeszcze wiatru w żagle, a jest to moment, w którym taki korzystny hype powinien się pojawić, aby nie tylko kibice, ale i on sam siebie motywował do dobrych podejść na tarczy. Zbyt mało pewności siebie w jego meczu, co nie daje pozytywnego spojrzenia na jego dzisiejszy start. Co więcej, coraz gorzej wyglądają jego średnie na trzy lotki. Wczorajsze spotkanie z Jose przegrał różnicą aż 10 punktów średniej, co jest przepaścią w meczu. Tego z pewnością nie da się odrobić na perfekcyjnych wykończeniach, gdyż po prostu przeciwnik ucieka niesamowicie mocno w trakcie wymian. Sądzę, że Anglik nie ma zbytnich szans w ponownym starciu z Portugalczykiem, czego świadkami byliśmy wczoraj.

Co obstawiać?

Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, jednak w przypadku Jose de Sousy, który wręcz rozpędza się z meczu na mecz, nie można być innego zdania, niż to, że dzisiaj po prostu zobaczymy go w finale. Portugalczyk zdecydowanie bardziej na to zasługuje. Wiem, że może być odwrotna sytuacja i to Nathan odpali w meczu, jednak nie wierzę w słabszy dzień The Special One i to, że może załamać się mentalnie. Widzę w nim dużego faworyta po tym co pokazuje, do ostatecznego triumfu w turnieju. Najpierw musi przejść Anglika, co powinno być podobną formalnością, jak we wczorajszym spotkaniu. Gramy na win Sousy! Dodatkowo zapraszam do stworzenia kuponu w Etoto, gdzie gramy dzisiejsze zdarzenia! 

Jose de Sousa win
Kurs: 1.60
Zagraj!

Bonus od depozytu 100% do 1500 zł – zasady:

  • Minimalna wpłata uprawniająca do wykorzystania bonusu – 1 zł.
  • Maksymalna wpłata do wykorzystania promocji – 1500 zł.
  • Bonus należy obrócić x6 – można to zrobić w zakładach SOLO (z kursem min. 2.20) lub zakładach AKO (z kursem min. dla pojedynczych selekcji 1.50).
  • Obrót można wykonać w ciągu 30 dni.
  • Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, gracz będzie mógł bonus wypłacić.

Tylko u nas +500 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się w ETOTO z kodem z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także srebrny status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 500 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość przekracza 1000 zł!

Dubel dart 28.05.2021

Zapraszam także do zapoznania się z opiniami na temat bukmachera, u którego stworzony został kupon, gdzie znajdziecie ważne informacje odnośnie Etoto! 

Zaloguj się aby dodawać komentarze