Farciarz na live w Fortunie w każdy poniedziałek sierpnia – zgarnij 50 PLN cashbacku!

fortuna grafika

W poniedziałki w sierpniu na pewno będzie co obstawiać. Jest wiele ciekawych zdarzeń w świecie sportu, w tym np. ostatnie mecze w kolejkach Ekstraklasy. Do tego jeszcze np. Igrzyska Olimpijskie, czy wkrótce także topowe ligi w Europie w piłkę. Możliwości jest bardzo dużo, szczególnie gdy chce się stawiać wydarzenia “live”. W Fortunie jest bonus właśnie z tej okazji – sprawdź, jak można liczyć na 50 PLN cashbacku!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zwrot kasy na live w Fortunie!

W sierpniu będzie wiele poniedziałków, w których oferta u bukmacherów ma być spora. W końcu wrócą topowe ligi, które będą grać też w poniedziałki, a do tego jeszcze jest cały czas masa innych wydarzeń. W końcu np. trwają Igrzyska Olimpijskie, gdzie Polacy walczą o medale, a wkrótce, bo w połowie sierpnia, rozpoczną się także topowe ligi.

Jest więc wiele wydarzeń w świecie sportu, jakie można obstawiać. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy przygotowują specjalne promocje i atrakcje, dotyczące też np. typów na live. W Fortuna bonus jest dostępny właśnie w ramach gry na żywo – sprawdź o co chodzi i odbierz też do tego dodatkową kasę za pakiet powitalny.

fortuna farciarz na live sierpien 2021

Aby skorzystać z promocji “farciarz na live” w Fortunie musisz mieć założone konto. Można to zrobić z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE i wtedy zyskasz też dodatkowy zakład bez ryzyka do 600 PLN i inne bonusy. Wracając jednak do promocji, która będzie aktywna w każdy poniedziałek sierpnia w Fortunie, to musisz postawić kupon AKO z minimum czterema zdarzeniami z oferty LIVE.

Stawka to co najmniej 50 PLN. Jeżeli tylko jedno zdarzenie z Twojego kuponu będzie nietrafione, to otrzymasz od bukmachera bonus o wartości 50 PLN. Ten będzie przyznany w formie punktów FKP, czyli grasz nim jak chcesz. Na pewno więc jest to dobra oferta dla klientów tego operatora. Zarówno tych starych, jak i nowych lub osób, które dopiero planują założyć konto.

Zaloguj się aby dodawać komentarze