Kim są włodarze FAME MMA – Gola, Baron, Rozpara i Pasternak?

wojchech goawojciech gola fame mmala fame mma

FAME MMA notuje swój prime, a wszyscy zastanawiają się, kto wpadł na pomysł, by stworzyć tak dochodowy biznes? Postanowiliśmy sprawdzić włodarzy FAME MMA i przybliżyć wam bardziej osoby, które stoją za sukcesem federacji. Jedni są bardziej rozpoznawalni, a drudzy stoją w dalszym szeregu. To jednak nie oznacza, że tylko ci co są na świeczniku pociągają za sznurki w FAME MMA. Kim są właściciele federacji FAME MMA? Co o nich wiemy?

Zakład bez ryzyka na FAME Friday Arena do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Friday Arena typy

Kim są właściciele FAME MMA?

Gracze wykonujący typy FAME MMA w dużej mierze są przekonani, że o sile federacji stanowią główne twarze, które walczą w oktagonie. To fakt, ale ktoś musiał im zaproponować angaż, zagwarantować pensje, a także zorganizować całe przedsięwzięcie. To właśnie skład osób, który stoi za organizacją FAME MMA. Bez włodarzy tej federacji nie byłoby tak chętnie oglądanych gali i całego biznesu, który jest dookoła FAME MMA. FAME MMA to legalnie zarejestrowana organizacja, a innymi słowy: podmiot gospodarczy. Firma FAME MMA sterowana jest przez właścicieli, którzy utworzyli spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W skład firmy wchodzą udziałowcy, a także prezes spółki. Oficjalnie siedziba FAME MMA mieści się w Swarzędzu koło Poznania. Znasz Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego? To włodarze, którzy stoją za federacją KSW. Czas przybliżyć sobie postacie, którzy stworzyli FAME MMA, pierwszą organizację freak fight w Polsce.

Włodarze FAME MMA – lista

Jak długa jest lista właścicieli FAME MMA? W większości opinii FAME MMA należy do Wojtka Goli i Boxdela. To faktycznie pomysłodawcy FAME MMA, ale nie tylko oni odpowiadają za ten projekt. To biznes, który skupia wokół siebie więcej właścicieli. Włodarzami FAME MMA od strony formalnej są:

  • Wojciech Gola,
  • Michał Baron,
  • Krzysztof Rozpara,
  • Rafał Pasternak.

Jak widzicie wpływy w FAME MMA rozkładają się na cztery nazwiska. Wydaje nam się, że dwa pierwsze z nich kojarzycie, bo Wojtek Gola czy Boxdel angażują się w mediach społecznościowych, a także czynnie biorą udział w rywalizacji MMA. Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak odpowiadają za sferę biznesową tego projektu – mniej udzielają się na Youtubie, Instagramie czy Tik Toku, ale wnoszą realny udział do tej organizacji.

Wojciech Gola FAME MMA

Dla przeciętnego kibica FAME MMA, to Wojtek Gola może być koniem pociągowym całej organizacji. Były gwiazdor serialu “Ekipa z Warszawy” aktywnie bierze udział w konferencjach związanych z galami FAME, komentuje za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych aktualne wydarzenia, a także co jakiś czas sam wchodzi do oktagonu. Gola walczył m.in. na pierwszej gali FAME MMA, podobnie jak Boxdel.

włodarze fame mma gola

Fot. PressFocus

Wydaje się, że Wojciech Gola spośród wszystkich włodarzy FAME MMA ma najwięcej wspólnego ze sportem. Mało osób wie, że to osoba, która w przeszłości odnosiła duże sukcesy w slopestyle. Gola posiada konto na Instagramie, które jest bliskie miliona subskrypcji. To właściciel studia filmowego 360studios, które odpowiada za produkcje m.in. spotów reklamowych.

Michał Boxdel Baron FAME MMA

Po Wojtku Goli to kolejna osoba rzucająca się w oczy wśród włodarzy FAME MMA. Boxdel wypłynął na popularnych nagraniach w serwisie Youtube. Oczywiście do dziś prowadzi to konto, na którym posiada ponad milion subskrypcji! Być może mało osób to wie, ale Boxdel to niedoszły prawnik Uniwersytetu Jagiellońskiego! Michał Baron miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w sportach walki na jednej gali FAME MMA. Wówczas walczył ze streamerem Jakubem „Guzikiem” Szymańskim oraz raperem Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Boxdel poza Youtubem udziela się też na Instagramie, Tik Toku oraz Facebooku.

Krzysztof Rozpara FAME MMA

To jedna z mniej medialnych postaci, która stoi za FAME MMA. Wystarczy zauważyć, że w porównaniu do Boxdela i Wojtka Goli, Krzysztof Rozpara ma tylko kilka tysięcy followersów na Instagramie. Wszystko dlatego, że Rozpara nie jest influencerem ani celebrytą, a przedsiębiorcą z Poznania. To osoba, która weszła w skład spółki FAME MMA, ale przy tym nie rezygnuje ze swoich pozostałych inwestycji związanych z firmami: RKS Investment oraz ISEM.

włodarze fame mma boxdel

Fot. PressFocus

Rafał Pasternak FAME MMA

Kto wie, czy Rafał Pasternak nie jest najważniejszą osobą w FAME MMA, o której mówi się najmniej? To biznesman z Poznania, który jednocześnie jest prezesem spółki FAME MMA. Na pewno to o czymś musi świadczyć. Pasternak nie jest influencerem, podobnie jak Rozpara. Skupia się przede wszystkim na zarządzeniu FAME MMA z tylnego fotela. Nie prowadzi on konta na Youtube, a Instagram posiada tylko do prywatnych rzeczy. Pasternak jest zaangażowany w takie firmy jak: PGW Investment, RKS Investment, Swift oraz XL Transport.

Kto jest prezesem federacji FAME MMA?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, prezesem FAME MMA jest Rafał Pasternak. To w dużej mierze on odpowiada za kontrakty sponsoringowe, tak jak te, że w Betclic można odebrać kod promocyjny: VIPFAME, za który nowi użytkownicy tego operatora otrzymają zakład bez ryzyka na walki FAME MMA. FAME MMA musi spełniać wszystkie formalne wymagania dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jednym z takich wymogów jest powołanie prezesa, którym został właśnie Rafał Pasternak.

FAME MMA – udziały włodarzy

Co ciekawe, nie Wojtek Gola i Michał Baron posiadają największe udziały w spółce FAME MMA. W tym aspekcie większe pole do popisu mają Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak. To właśnie ci włodarze mogą mieć większy wpływ na firmę, jaką jest FAME MMA, ponieważ łącznie trzymają 60% udziałów. Wojtek Gola i Boxdel muszą zadowolić się 40% udziałów. Oto szczegółowy podział udziałów w spółce:

  • Rafał Pasternak – 30%
  • Krzysztof Rozpara – 30%
  • Wojciech Gola – 20%
  • Michał Baron – 20%

Włodarze FAME MMA – podsumowanie

Spółka FAME MMA powstała w maju 2018 roku i od tamtej pory nie uległ zmianie skład właścicieli firmy. To pokazuje, że wszystkie strony ze sobą kooperują tak, by nie tworzyć zbędnych konfliktów. Spółka FAME MMA została zarejestrowana z kapitałem zakładowym 5 tysięcy złotych, ale nikt nie ma wątpliwości, że marka ta jest znacznie więcej warta. Fot. z okładki: Press Focus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze