FAME MMA 8 z kodem promocyjnym w Betclic

Betclic logo bukmacher

FAME MMA 8 powoli zbliża się. Do gali został ponad miesiąc, a my już znamy całkiem sporo informacji na jej temat. Sponsorem federacji jest Betlic, gdzie z kodem promocyjnym zdobędziecie ciekawe bonusy na start. Sprawdźcie sami, na czym polega promocja u tego bukmachera, a także co już wiemy o FAME MMA 8. 

Zgarnij bonus w Betclic z kodem promocyjnym i obstawiaj FAME MMA!

Ostatnia gala FAME MMA obfitowała w wiele emocji, nic więc dziwnego, że organizatorzy postanowili iść za ciosem i zorganizować kolejne walki. FAME MMA 8 zostało zaplanowane na 21 listopada tego roku i będzie miało miejsce w Łodzi. Federacja po raz kolejny postarała się o ciekawych zawodników i celebrytów, którzy wystąpią na ósmej gali. Podczas ostatniego eventu walczyli m.in. Najman, Linkimaster, Ferrari oraz Polak. 

Dotychczas potwierdzone zostały dwie walki. W jednej z nich DonKasjo zmierzy się z El Tosteronem, a Szeli spróbuje swoich sił w pojedynku z Bestią. Trudno jednoznacznie wskazać faworytów, ale z całą pewnością zapowiadają się bardzo emocjonujące starcia i możemy spodziewać się jeszcze większych gwiazd niż te już ogłoszone. W ciągu kilku tygodni poznamy jeszcze kolejnych zawodników. Pamiętajcie, że w Betclic z kodem promocyjnym zgarniecie ciekawe bonusy na start.

Obstawiać FAME MMA 8 możecie w Betclic, który ma ciekawą ofertę na tę galę. Nowy sponsor federacji zadbał o to, żeby klienci mieli w czym wybierać przy stawianiu walk. Tym bardziej że zapowiada nam się bardzo emocjonująca gala, a do jej startu poznamy też resztę karty walk i kursy bukmacherskie na poszczególne zdarzenia. Pamiętajcie jednak, że starcia podczas FAME MMA możecie również obstawiać na żywo w Betclic, gdyż jest to jedyny bukmacher, który oferuje zakłady na tę federację. Wszystkie walki będzie można obejrzeć na żywo w ramach transmisji PPV w FAME MMA TV, a na samej hali może przebywać jedynie 300 osób.

Bukmacher oprócz szerokiej oferty na FAME MMA dba również o to, żeby nowi klienci mieli ciekawe promocje na start. W Betclic z naszymkodem promocyjnym VIPFAME zgarniecie ciekawe bonusy. Ten zapewni wam takie rzeczy, jak:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze