Zaraz po wakacjach, czyli 5 września dojdzie do konfrontacji w ramach 7. gali FAME MMA. Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy tej kontrowersyjnej organizacji? Jak prezentują się kursy bukmacherskie i jakie typy obstawiać? Sprawdź nasz artykuł.

Betclic to jedyny legalny bukmacher w Polsce, u którego obstawisz walki FAME MMA. Chcesz typować 7. galę FAME MMA? W takim razie załóż konto w Betclic korzystając z naszego kodu promocyjnego, a otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 550 PLN. Ubezpieczony kupon możesz wykorzystać w typach na FAME MMA 7.

KOD PROMOCYJNY NA FAME MMA -> VIPFAME

FAME MMA 7 – kursy w Betclic

Jak już wiesz typowanie FAME MMA możliwe jest tylko za pośrednictwem Betclic. Wcześniej kursy oferował LV BET, ale tamta umowa wygasła i do gry wkroczył inny bukmacher – Betclic.

fame mma 7

Najbliższa gala FAME MMA będzie składała się z 9 pojedynków. 5 września pojawią się debiutanci w federacji FAME MMA – mowa tu o “Popku”, “Stiflerze”, “Lwie” czy “Hejterze”. Jak prezentują się kursy na każdą z walk? Podstawowe typy dotyczą oczywiście zakładów na wygraną:

  • Maciej “Szewcu” Szewczyk – Krystian “Krycha” Wilczak: 1.253.50
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Marta “Martirent” Rentel: 1.154.75
  • Piotr “Tybori” Tyburski – Arkadiusz “Aroy” Tańcula: 2.101.65
  • Marcin “El Testosteron” Najman – Dariusz “Lew” Kazimierczuk: 1.33 3.00
  • Kamil “Hassi” Hassan – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka: 1.35 2.90
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Łukasz “Lupa” Lupa: 1.253.50
  • Tomasz Olejnik – Mariusz “Hejter” Słoński: 1.422.65
  • Adrian “Polak” Polański – Amadeusz “Ferrari” Roślik: 1.50 2.40
  • Paweł “Popek” Mikołajuw – Damian “Stifler” Zduńczyk: 1.154.75

Do każdej walki Betclic wystawia również dodatkowe kursy, gdzie można obstawiać w jaki sposób zostanie rozstrzygnięta konfrontacja np. przez nokaut czy poddanie. Wytypujesz również, w której rundzie zakończy się walka, a także czy do werdyktu będą potrzebne punkty sędziowskie.

FAME MMA 7 – typy

Na gali 5 września walką wieczoru będzie starcie debiutantów, czyli “Popka” ze “Stiflerem”. Co do “Popka” to jedynie chodzi o debiut w FAME MMA, bo to zawodnik, który od 2016 roku stoczył cztery walki w federacji KSW. “Popek” nie błysnął w KSW, bo przegrał 3 z 4 pojedynków. Popularny polski raper był w stanie pokonać jedynie Roberta Burneikę, przegrywał natomiast z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświecińskim oraz Erko Junem. Jego najbliższy rywal, czyli “Stifler” to gwiazda “Ekipy z Warszawy”. Dla Damian Zduńczyka będzie to pierwszy pojedynek w formule MMA. W starciu z “Popkiem”, który miał przetarcie w poważnych galach trudno dawać mu szanse, ale…na pewno jest młodszy od “Monstera” i może być bardziej przebojowy. Spodziewamy się, że “Stifler” będzie grał na czas – unikając konfrontacji, dlatego obstawiamy powyżej 1.5 rundy.

popek stifler

Kibice ostrzą sobie zęby na pożegnalną walkę Marcina Najmna. “El Testosteron” do tej pory stoczył trzy walki w FAME MMA odnosząc jedno zwycięstwo i dwie porażki. Najman przegrywał z “Trybsonem” i ostatnio z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Jego bilans w FAME MMA wynosi 1-2. We wrześniu jego rywalem będzie Dariusz “Lew” Kazimierczuk, czyli osoba znająca realia sztuki walki. “Lew” walczył m.in. dla federacji PLMMA. Jego najbardziej znanym rywalem był Szymon Kołecki, z którym przegrał. Tym razem Najman dostaje rywala ze sportów walki – biorąc pod uwagę, że wcześniej przegrywał z debiutantami, tym razem również może polec. Wysoki kurs na wygraną Kazimierczuka zachęca nas do typowania przeciwko Najmanowi.

Nasza propozycja kuponu na FAME MMA – dubel z łącznym kursem 9.00:

betclic kupon fame

Dodatkowo polecamy rzucić okiem na walkę Tomasza Olejnika z debiutantem, czyli “Hejterem”. Co prawda Olejnik ma za sobą porażkę, ale w konfrontacji z Mariuszem Słońskim jest naszym faworytem (kurs 1.42). Od strony sportowej bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja Piotra Tyburskiego z Arkadiuszem Tańculą – obaj przystąpią do tego pojedynku po wygranych w poprzednich galach FAME MMA. W kursach Betclic faworytem tej konfrontacji jest o 10 cm niższy “Aroy” (kurs 1.65).

FAME MMA 7 – informacje o gali

Federacja FAME MMA budzi coraz większe zainteresowanie, a kibice pytają: gdzie i jak można oglądać? Wiemy jedno – na pewno impreza 5 września odbędzie się bez publiczności. Jedyną opcją oglądania “na żywo” Fame MMA jest zakup dostępu do systemy Pay Per View. Jednorazowy dostęp do gali to koszty 19.99 PLN.

Osiem z dziewięciu pojedynków odbędzie się w formule MMA, a jeden pomiędzy “Don Kasjo” a Łukaszem Lupą w formule K-1.

Betclic FAME MMA

Już nie LVBET FAME MMA, a Betclic FAME MMA – tak można tytułować gale tej organizacji. Imprezy związane z FAME MMA kojarzyły się z LVBET, który oferował zakłady oraz bonusy na te wydarzenia. Od sierpnia 2020 roku pałeczkę przejął Betclic, który podpisał umowę z FAME MMA na wyłączność. Co to oznacza? To że to jedyna firma bukmacherska, która posiada prawa do przyjmowania zakładów na walki FAME MMA.

To kolejny krok w rozwoju Betclica, który po powrocie do Polski buduje swoją pozycje na rynku bukmacherów online. Wcześniej Betclic związał się umową sponsorską z polską reprezentacją w siatkówce, a także klubem piłkarskim Piast Gliwice oraz Lechia Gdańsk.

Chcesz dokładnie poznać zakłady bukmacherskie Betclic? Sprawdź naszą recenzję: https://zagranie.com/betclic-zaklady-bukmacherskie/.

Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 7?

Najbliższa gala FAME MMA odbędzie się 5 września (sobota) o godzinie 20:00.

Gdzie można typować FAME MMA?

Betclic - to jedyny bukmacher w Polsce, który oferuje zakłady na FAME MMA.

Gdzie oglądać FAME MMA?

FAME MMA można oglądać na stronie federacji po wykupieniu dostępu w systemie Pay Per View.

Jaka jest walka wieczoru na FAME MMA 7?

Na FAME MMA 7 walką wieczoru jako main event jest pojedynek "Popek" vs "Stifler".

Zaloguj się aby dodawać komentarze