FAME MMA 17 kod promocyjny. Bonus i zakład bez ryzyka do 228 PLN!

Kod promocyjny na FAME MMA 17

Czas na galę FAME MMA 17. Z tej okazji bukmacherzy przygotowują oczywiście specjalne akcje promocyjne, a także bonusy i oferty powitalne. Nie inaczej jest także w przypadku nadchodzącej, sobotniej gali. A czego można spodziewać się w ramach najbliższego FAME MMA 17? Kod promocyjny i bonusy na start czekają na nowych graczy. Jeśli chciałbyś poznać nieco więcej szczegółów, to zapraszam do lektury.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Kod promocyjny FAME MMA 17

Każda gala sportów walki, to dobra okazja, aby przygotować specjalne akcje, które mają zwrócić uwagę nowych, potencjalnych typerów. Nie inaczej jest w przypadku FAME MMA 17. Kod promocyjny na to wydarzenie został oczywiście przygotowany. Dzięki niemu nowi użytkownicy będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty powitalnej, w skład której wchodzi między innymi zakład bez ryzyka, a także wiele ciekawych promocji dla stałych graczy. Czego zatem można oczekiwać i jaki bukmacher oferuje FAME MMA 17?

Bukmacher na FAME MMA 17

Zatem gdzie można znaleźć bonusy na FAME MMA 17? Tak jak miało to miejsce w przypadku każdej poprzedniej gali, tak i teraz – jedynym miejscem, gdzie obstawisz walki wchodzące w skład tej gali to Betclic. Mianowicie bukmacher ten posiada całkowity i wyłączny dostęp do organizowania zakładów na FAME. Wynika to oczywiście ze ścisłej współpracy, jaką nawiązali włodarze organizacji z tym zakładem bukmacherskim. Oznacza to, że jeśli interesujesz się FAME MMA 17 i chcesz je obstawić, to musisz posiadać konto właśnie w Betclic. A co oferuje ten bukmacher na start?

fame mma kursy

Skoro już wiesz, gdzie obstawiać Fame MMA 17, to warto przyjrzeć się bliżej nadchodzącym walkom, które odbędą się w piątkowy wieczór. Standardowo odbędzie się 9 pojedynków, wśród których kilka warto wyróżnić. Naprzeciw siebie stanie między innymi Amadeusz “Ferrari” Roślik i Kamil “Szczurek” Łaszczyk czy Michał “Boxdel” Baron kontra Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak. Nie zabraknie również pojedynku pań, w którym zmierzą się ze sobą Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk i Wiktoria „Wiki” Jaroniewska. Tak naprawdę każda kolejna gala jest coraz mocniej obsadzona i poziom walk stale idzie w górę. A gdybyś chciał poznać nasze typy na FAME MMA 17, to są one dostępne pod adresem https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

FAME MMA 17 bonusy bukmacherskie

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, z okazji FAME MMA 17 możesz spodziewać się przynajmniej kilku bonusów. W większości są to jednak opcje przygotowane dla nowych użytkowników, którzy dopiero założą konto w Betclic. Jest jednak jedna akcja przygotowana specjalnie pod stałych typerów. Mianowicie chodzi o nawet 150 PLN we freebetach. Ale o co konkretnie chodzi w tym bonusie na FAME MMA 17? Wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych do obstawiania w Betclic, a jeśli podczas rejestracji wpiszą oni Twój unikalny kod to zarówno Ty, jak i on otrzymacie po 30 PLN bonusu, a maksymalna kwota, którą możesz otrzymać to 150 PLN, czyli za max. 5 nowych użytkowników.

Nowi gracze natomiast mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 228 PLN. Warunkiem koniecznym jest skorzystanie z kodu promocyjnego na FAME MMA 17. W dalszej części artykułu znajdziesz konkretne informacje na temat tego, co należy zrobić, aby skorzystać z cashbacku przygotowanego przez Betclic na to wydarzenie.

FAME MMA 17 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

Cashback to nic innego jak ubezpieczenie premierowego zakładu obstawionego u bukmachera. Dzięki temu będziesz w sytuacji win-win, bowiem przy poprawnym wytypowaniu kuponu otrzymasz całą wygraną, natomiast w przypadku przegranej możesz liczyć na zwrot postawionej stawki. Przechodząc więc do konkretów związanych z promocją na FAME MMA 17 – zakład bez ryzyka do 228 PLN przysługuje każdemu typerowi. Żeby go odebrać wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym Betfan, a także spełnić podstawowe wymogi, które narzucił bukmacher w regulaminie tej promocji.

Oczywiście Betclic to nie tylko FAME MMA i zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Każdy ze stałych typerów może liczyć na kilka ciekawych promocji, w skład których wchodzi między innymi Multi+, czyli coś dla fanów popularnych “taśm”, gdzie możesz liczyć na dodatkowe 120% do ewentualnej wygranej, a także Super Kursy, czyli boosty na najciekawsze pojedynki czy dobrze rozbudowaną sekcję Betclic TV. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły wymienionych akcji, a także więcej informacji na temat tego bukmachera, to warto zajrzeć na naszą podstronę, którą znajdziesz pod adresem https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/. Wracając jednak do zakładu bez ryzyka na FAME MMA 17. O co w nim konkretnie chodzi?

baner Fame MMA 17

Zakład bez ryzyka FAME MMA 17 – zasady

Tak naprawdę każda z firm bukmacherskich określa swoje zasady dotyczące zakładu bez ryzyka. Jest to na tyle elastyczna promocja, że można ją zmieniać na wiele różnych sposobów. Chodzi chociażby o to, czy cashbackiem będzie objęty pierwszy czy kolejny kupon, a także czy zostanie on przekazany w całości czy połowie na konto gracza. Możliwości jest bardzo dużo. A jak to wygląda z zakładem bez ryzyka na FAME MMA 17? Co zatem należy zrobić, aby otrzymać dostęp do tego typu promocji od Betclic? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku. Oto ona:

  1. Załóż konto w Betclic z linku https://zagranie.com/goto/betclic/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać dowolny depozyt i obstaw zakład z kursem całkowitym co najmniej 1.14
  3. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 228 PLN
  4. W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym przynajmniej 2.14.

Zaloguj się aby dodawać komentarze