FAME MMA 15 odbędzie się już dzisiaj w Łodzi! Po raz pierwszy gala tej federacji ma miejsce w piątek, a nie jak zawsze, czyli w sobotę. Mamy dla Ciebie najwyższy możliwy zakład bez ryzyka na FAME MMA do 228 zł – nikt inny nie da Ci więcej. Dowiedz się jak skorzystać!

FAME MMA 15 - baner

FAME MMA 15 zakład bez ryzyka!

FAME MMA to bardzo popularny event, który regularnie dostarcza graczom wielu opcji do typowania. Obstawianie freak fightów nie jest jednak łatwym zadaniem. Dlaczego? Bukmacherzy z reguły muszą bazować na przeciekach dotyczących informacji konkretnych zawodników, więc wyceny kursowe nie są tak dokładnie. Właśnie dlatego znakomitą informacją dla graczy jest to, że w Betclic na pierwszy kupon możesz otrzymać zakład bez ryzyka do 228 zł!

Co to oznacza? Jeśli założysz konto z najlepszym kodem promocyjnym, czyli VIPFAME, to otrzymasz gwarancję, że Twój pierwszy kupon do 228 zł zostanie objęty cashbackiem. Jeśli nie trafisz – to pieniądze wracają na Twoje konto w formie freebetu.

Zagraj bez ryzyka do 228 zł na FAME MMA 15 w Betclic!

Zasady promocji dla nowych graczy!

  1. Zakładasz konto z linku:  lub wpisujesz kod promocyjny: VIPFAME
  2. Stawiasz pierwszy kupon na koncie do 228 złotych. Dowolne kursy i zdarzenia.
  3. Jeśli kupon wejdzie? Pieniądze są Twoje!
  4. Jeśli kupon nie wejdzie? Dostajesz zwrot 200 złotych, który musisz obrócić tylko jeden raz, aby wypłacić!
  5. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Możesz zagrać za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Zakład bez ryzyka FAME MMA 15 – zasady

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 15 możesz wykorzystać w dowolnej konfiguracji, a także obstawić, co tylko chcesz. Pamiętaj jednak, że jeśli nie trafisz kuponu, to pieniądze, które zostaną Ci zwrócone będą w formie freebetu.

Freebet ma specjalne warunki, o których musisz pamiętać. Przede wszystkim na kuponie musi się znaleźć minimalny kurs singla lub AKO o wartości 2.14. Jeśli postawisz z niższym kursem, to freebet nie zostanie poprawnie wykorzystany i nawet w przypadku powodzenia nie otrzymasz swoich pieniędzy. Pamiętaj jednak, że mowa tutaj tylko o ewentualnym ZWROCIE. Jeśli trafisz pierwszy kupon na koncie, to cieszysz się wygraną i nic więcej Cię nie interesuje.

Pierwszy zakład możesz zagrać nawet za 228 zł, mimo tego, że cashback jest objęty do kwoty 200 zł. Dlaczego w ten sposób? Jeśli postawisz za 200 zł, to na Twoje konto zostanie zwrócone 176 zł, więc aby w pełni wykorzystać cashback – powinieneś obstawić za 228 zł, a wtedy w przypadku porażki otrzymasz zwrot o wartości 200 zł.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka na FAME MMA 15?

Każdy może mieć swój własny pomysł na wykorzystanie zakładu bez ryzyka na FAME MMA 15 i nie zamierzamy w to ingerować. W naszym tekście z typami na FAME MMA 15 dodaliśmy ryzykowny kupon, ale taki który naszym zdaniem ma szansę powodzenia. Typujemy dwóch underdogów, gdzie bukmacher Betclic na podstawie proponowanych kursów uważa, że nie wygrają swoich walk, ale naszym zdaniem są to propozycje warte ryzyka, tym bardziej, że do wygrania jest 971 zł. Kupon znajdziesz również tutaj!

kupon na FAME MMA 15

 

 

Jaki jest kod promocyjny na najwyższy zakład bez ryzyka do 228 zł?

Kod promocyjny na najwyższy zakład bez ryzyka na FAME MMA to VIPFAME

Jak otrzymać pełny zwrot w zakładzie bez ryzyka?

Postaw pierwszy kupon po rejestracji za 228 zł, a jeśli nie wejdzie - otrzymasz zwrot o wartości 200 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze