Kod promocyjny na FAME MMA 15. Już dzisiaj odbędzie się kolejna gala FAME, a w tym artykule dowiesz jak odebrać specjalny kod, który pozwoli na odbiór specjalnych promocji! Ekskluzywny kod promocyjny FAME MMA 15 to VIPFAME. Dzięki niemu otrzymasz zakład bez ryzyka do 228 PLN, dostęp do pełnej oferty oraz pozostałych bonusów od bukmachera Betclic. Sprawdź pozostałe szczegóły poniżej – serdecznie zapraszam!

Baner pod FAME MMA 15

Podczas rejestracji w BETCLIC wpisz kod promocyjny na FAME MMA 15 >>VIPFAME << SPRAWDŹ SAM!

CZEKA NA CIEBIE CASHBACK DO 228 PLN!

Kod promocyjny FAME MMA 15

Gale FAME MMA stały się bardzo popularnymi wydarzeniami, które śledzą setki tysięcy osób. Na najbliższym wydarzeniu dojdzie do ciekawych konfrontacji jak np. Marcin Dubiel vs Kacper Błoński, Linkimaster vs Lil Masti czy Sarius vs Marcin Wrzosek. Wiele osób chce obstawić tę galę i chce zrobić to w najlepszy możliwy sposób. Jeśli jesteś jedną z tych osób, to dobrze trafiłeś – MAMY DLA CIEBIE SPECJALNY I DARMOWY FAME MMA 15 KOD PROMOCYJNY!

Odbierz kod promocyjny na FAME MMA 15: VIPFAME

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic, a chcesz obstawić dzisiejszą galę, to musisz to zmienić już teraz. Kliknij powyższy przycisk, który przeniesie Cię bezpośrednio do rejestracji. Następnie w formularzu rejestracyjnym wpisz FAME MMA 15 kod promocyjny, który brzmi: VIPFAME. Dzięki temu zgarniesz najwyższy zakład bez ryzyka do 228 PLN oraz dostęp do pełnej oferty bukmachera i wszystkich pozostałych bonusów! Nasz kod na FAME MMA 15 zapewni Ci zakład bez ryzyka do 228 PLN. Co to oznacza? Zwrot stawki na konto, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany (więcej szczegółów poniżej).

W tym momencie znasz już kod promocyjny na FAME MMA 15, więc teraz sprawdź nasze typy i kursy na najbliższą galę!

Promocje za FAME MMA 15 kod promocyjny

Skorzystanie z naszego kodu (VIPFAME) oznacza dostęp do pełnej oferty bukmachera Betclic oraz do wszystkich jego obecnych i przyszłych promocji. Najważniejszą z nich jest obecnie zakład bez ryzyka. Łapcie info o nim:

Zasady promocji w BETCLIC:

  1. Załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma/ lub wpisz FAME MMA 15 kod promocyjny : VIPFAME
  2. Pierwszy kupon jest objęty zakładem bez ryzyka do 228 PLN! Dowolne kursy i zdarzenia.
  3. Jeśli kupon wejdzie, to cała wygrana jest Twoja.
  4. Jeśli się nie uda, to dostaniesz zwrot do 200 złotych, który musisz obrócić tylko jeden raz!
  5. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji – wtedy otrzymasz najwyższy zwrot (200 PLN).

FAQ

Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA 15?

Kod promocyjna na FAME MMA 15 to: VIPFAME

Gdzie wpisać kod promocyjny na FAME MMA 15?

Kod na FAME MMA 15 należy wpisać podczas rejestracji konta u bukmachera Betclic. Do rejestracji przejdziesz z linku, który znajdziesz na naszej stronie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze