FAME MMA 15 gdzie oglądać? Cena, PPV, transmisja TV i stream na żywo!

fame mma 15 ppv

Gdzie oglądać FAME MMA 15? Oglądanie FAME MMA 15 możliwe jest przez komputer, jak i telewizor. Stream na żywo z najbliższej gali będzie działał po wykupieniu transmisji PPV. Wystarczy zrealizować kod, dzięki któremu obejrzysz całą galę na żywo. Ile kosztuje dostęp do PPV na FAME MMA 15? Jak kupić transmisje z tego wydarzenia? Wszystkie informacje o streamie z FAME MMA znajdziesz w tym miejscu.

📺 FAME MMA 15 gdzie oglądać? FAME MMA 15 PPV

Transmisje live z FAME MMA są dostępne za pośrednictwem coraz większego grona odbiorników. W przeszłości gale można było oglądać tylko na stronie famemma.tv, a dziś federacja oferuje też dedykowane aplikacje mobilne, w których uruchomisz transmisje z gali. Co więcej, kod PPV na FAME MMA 15 zrealizujesz też w telewizji cyfrowej. Wszystko to sprawia, że najbliższa gala ponownie może pobić rekord oglądalności.

Transmisja na żywo z FAME MMA 15 oferowana jest tylko w modelu Pay Per View. Co to oznacza? To że dostęp do niej uzyskasz poprzez zakup odpowiedniego kodu, który następnie możesz zrealizować w panelu użytkownika. Kolejna istotna kwestia: aby oglądać FAME MMA 15 należy posiadać konto w serwisie famemma.tv lub aplikacji mobile. To dotyczy transmisji w internecie, bo w TV wystarczy posiadać kod.

Bukmacherzy transmitują gale MMA takie jak UFC, ale FAME MMA u nich nie obejrzysz. To kodowana relacja, która działa tylko po zakupie abonamentu. Ile kosztuje PPV? To wyjaśniamy w dalszej części tego artykułu.

FAME MMA 15: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

W PPV FAME MMA 15 może być uruchomione na komputerze, urządzeniach mobile i w telewizji. Posiadając unikalny kod aktywujesz transmisje na wielu nośnikach, co daje ci komfort oglądania gali. Wydarzenie to rozpocznie się 26 sierpnia tj. w piątek o godzinie 19:00. Cena PPV uwarunkowana jest tym, jaki model transmisji wybierzesz. Są tańsze i droższe pakiety.

W Betclic na obstawianie FAME MMA 15 możesz aktywować kod promocyjny, za który uzyskasz zakład bez ryzyka do 200 złotych. To specjalna gratyfikacja dla nowych użytkowników, którzy interesują się FAME MMA, a także zakładami bukmacherskimi. Wprowadzając hasło VIPFAME przy rejestracji konta – możesz liczyć na ubezpieczony kupon do 200 zł. Co to oznacza? Jeśli twoj typy nie wejdą – otrzymasz zwrot stawki.

Bonus w Betclic na FAME MMA 15 jest znacznie wyższy niż cena za PPV na galę. W tym przypadku transmisja kosztuje od 27.99 zł do 32.99 złotych. Jak kupić abonament? Możesz to zrobić na kilka sposobów – w internecie kod PPV opłacisz przelewem elektronicznym. Transmisje wykupisz m.in. na stronie famemma.tv.

fame mma 15

Stream na żywo z FAME MMA obejrzysz po zainstalowaniu aplikacji na swoje urządzenie mobile obsługiwane przez system iOS lub Android. Oczywiście do oglądania w telefonie lub tablecie również musisz zarejestrować konto w aplikacji, a co więcej – opłacić transmisje w Pay Per View.

FAME MMA 15 transmisja na żywo

Transmisje z gali FAME MMA 15 można obejrzeć też m.in. w telewizji cyfrowej. Tak jak w przeszłości w ofercie Polsatu był dedykowany kanał z PPV na KSW, tak teraz możesz wykupić transmisje z FAME MMA. Do niedawna walki w federacji Wojtka Goli można było oglądać tylko w internecie. W ostatnim czasie sytuacja ta uległa zmianie. PPV na FAME MMA 15 wykupisz też jako abonent telewizji cyfrowej. Jeśli chodzi o ceny za PPV, to te są takie same, co w transmisji online.

Poza transmisją w internecie i TV – FAME MMA 15 obejrzysz na żywo również za pośrednictwem chromecast. To specjalne urządzenie, które wysyła sygnał np. z telefonu lub laptopa do telewizora. To idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie posiadają odbiornika TV z funkcją Smart. Nie oznacza to jeszcze, że nie będą oni mogli oglądać FAME MMA w telewizorze. Wystarczy, że użyją chromecast, żeby wysłać sygnał z komputera do telewizora. W ten sposób transmisja z gali może pojawić się na ekranie twojego TV.

Bez względu na to jaki rodzaj transmisji wybierzesz, to i tak podstawą do oglądania jest wykupienie kodu PPV.

CENA PPV na FAME MMA 15 – ile kosztuje?

Po każdej gali organizatorzy chwalą się, że padł rekord oglądalności FAME MMA. W ostatnich latach cena za Pay Per View poszła do góry, ale jak widać nie odstrasza to fanów tej federacji. Tym bardziej, że mają oni dwa pakiety do wyboru. Wersje podstawową i premium. Czym oba te formaty różnią się od siebie?

Przede wszystkim ceną, ale też jakością obrazu. Kupując transmisje BASIC jakość ekranu będzie na poziomie 720p. W przypadku abonamentu Premium transmisja ma wyższy poziom, bo 1080p. Co więcej, w tej drugiej formule masz też podgląd na specjalny pokój, gdzie influencerzy na bieżąco komentują to, co dzieje się na gali.

Ile trzeba zapłacić za PPV na FAME MMA 15?

  • Wersja podstawowa – cena 27.99 zł.
  • Wersja premium – cena 32.99 zł.

Opłaty za PPV dokonasz dzięki transakcjom internetowym. Wystarczy, że posiadasz elektroniczną bankowość lub kartę płatniczą, a transakcja zostanie zrealizowana. Księgowanie również odbywa się błyskawicznie, co oznacza, że chwilę przed galą już w trakcie tego wydarzenia możesz dokonać opłaty za PPV. Po chwili kod na transmisje powinien przyjść w wiadomości e-mail.

PPV na FAME MMA 15 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Transmisja live z FAME MMA poprzez PPV może być oglądana:

  • w telewizji,
  • urządzeniach mobile (iOS, Android),
  • na stronie famemma.tv.

Nie ma znaczenia, jaki format transmisji wybierzesz – oglądanie możliwe jest tylko po opłaceniu kodu PPV, który następnie trzeba wkleić/wpisać w zakładce “zrealizuj kod”. O czym jeszcze warto pamiętać? Najbliższa gala FAME MMA 15 odbędzie się w Łodzi 26 sierpnia 2022 roku. Transmisja live będzie dostępna od godziny 19:00.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze