FAME MMA 15: gdzie obstawiać? Obstawianie FAME MMA 15 | 26.08.2022

fame mma 15 gdzie obstawiać

Obstawianie FAME MMA 15 możesz robić tylko u jednego bukmachera w Polsce. Betclic zagwarantował sobie prawa do kursów i zakładów na FAME MMA 15. To oznacza, że tylko w tej firmie znajdziesz typy na walkę Lil Masti vs Linkimaster, a także pozostałe konfrontacje. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, to na FAME MMA 15 od Betclic możesz odebrać bonus na start, dzięki któremu postawisz zakład bez ryzyka. Sprawdź, gdzie i jak obstawiać FAME MMA 15!

FAME MMA 15 – gdzie obstawiać?

Betclic to internetowy bukmacher, co oznacza, że FAME MMA 15 obstawisz tylko w trybie online. Firma ta oferuje serwis betclic.pl, a także aplikację mobile na iOS i Android. To sposoby na granie u tego bukmachera, a przed wytypowaniem kuponu należy się zalogować na konto. Nie jesteś jeszcze klientem Betclic? W takim razie możesz skorzystać z ekskluzywnej promocji przed galą, dzięki której otrzymasz zwrot stawki za przegrany kupon do 200 złotych.

W Betclic FAME MMA 15 oferowane jest w kursach pre-match, co oznacza, że wszystkie typy na dany pojedynek zrealizujesz przed rozpoczęciem walki. To bukmacher, który przyjmuje zakłady na wszystkie starcia z karty walk. Obstawisz u niego m.in. jeden z co-main eventów, a więc starcie Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. Oczywiście pozostałe walki również dostępne są w Betclic.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN w Betclic na FAME MMA 15

Bonus Betclic na FAME MMA 15 to zakład bez ryzyka, który pozwoli ci wytypować kupon, a w razie porażki – odzyskasz utraconą stawkę. Właśnie na tym polega promocja tego bukmachera na FAME MMA 15. O czym trzeba pamiętać? To bonus dla nowych graczy, dlatego oferta ta dotyczy wszystkich, którzy jeszcze nigdy nie rejestrowali konta w betclic.pl.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 15 będziesz mógł wykorzystać po rejestracji z naszym kodem promocyjnym: VIPFAME. To specjalne hasło, które działa tylko przed galą FAME MMA 15. Wpisując ten voucher automatycznie zakwalifikujesz się do promocji, co da ci ubezpieczenie pierwszego zakładu do stawki 200 zł.

 

Obstawianie FAME MMA 15 – co trzeba wiedzieć?

Na FAME MMA 15 odbędzie się 9 walk, w tym jedno kobiece starcie. W zakładach Betclic wytypujesz pojedynek wieczoru pomiędzy Anielą Bogusz i Martą Linkiewicz. To rewanż za 2019 roku, kiedy to Lil Masti pokonała Linkimaster. Ta pierwsza uważa się za najlepszą zawodniczkę we freak fights w Polsce, co Linkiewicz spróbuje zdezaktualizować. To jedna z tych walk, którą znajdziesz w ofercie Betclic na FAME MMA 15.

Co ważne, galę mogą obstawiać tylko pełnoletni użytkownicy. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Tylko ci gracze mogą utworzyć konto w Betclic, żeby obstawiać kupony.

Baner na FAME MMA 15

FAME MMA 15 gdzie obstawiać – oferta bukmachera Betclic na kartę walk

Jak to zwykle Betclic ma w zwyczaju kursy na FAME MMA 15 były dostępne zaraz po ogłoszeniu karty walk. To oznaczało, że typerzy mogli długo wcześniej przed galą obstawiać starcia swoich ulubieńców. Oferta kursowa jest kompletna, bo obejmuje typy na wynik starcia, ale też przebieg pojedynków, czyli liczbę rund, rozstrzygnięcie KO/TKO czy zwycięstwo na punkty.

Bez względu na to, jaki pojedynek do obstawiania wybierzesz z karty walk – będziesz mógł liczyć na podobny zestaw kursów od Betclic. Tyle samo rynków pojawia się na walkę wieczoru, jak i pozostałe konfrontacje. A przypomnijmy na najbliższej gali dojdzie do starcia m.in. dwóch na dwóch, a także pojedynku w klatce rzymskiej.

 

Grupa Zagranie

Bonus Betclic na FAME 15

Jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie na FAME MMA 15 to możesz wykorzystać przede wszystkim ten od Betclic. Jak podkreślaliśmy wcześniej – Betclic na wyłączność oferuje zakłady na FAME MMA. A to oznacza, że nie ma możliwości typowania gali u innych buków takich jak STS, BETFAN czy Fortuna. W takiej sytuacji możesz skorzystać z oferty zakładów Betclic, a to dotyczy też bonus na obstawianie gali.

Pierwsze co musisz zrobić, jeśli chcesz bonus od Betclic, to zarejestrować konto. Uzupełniając dane osobowe wpisz prawdziwe informacje, bo później trzeba je zweryfikować dokumentem tożsamości. Co ważne, w polu kod promocyjny wprowadź: VIPFAME. Co dalej? Po zarejestrowaniu możesz zalogować się do Betclic, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. To właśnie pierwszy kupon zagrany z salda głównego będzie podlegał ubezpieczeniu stawki.

Zakład bez ryzyka możesz wykorzystać na obstawianie dowolnej walki w FAME MMA 15. Cashback działa na kuponie pojedynczym i akumulowanym. Po odebraniu zwrotu przed wypłatą bonus należy obrócić raz w zakładach z kursem minimalnym 2.14.

Obstawianie FAME MMA 15 – jak obstawiać?

Wiesz już, gdzie obstawiać FAME MMA 15, więc warto dowiedzieć się, jak typować najbliższą galę. Przede wszystkim zwracamy uwagę na formułę pojedynków. W sobotni wieczór wiele pojedynków będzie odbywać się na zasadach K-1, a także tych bokserskich. Tego rodzaju walki różnią się od klasycznego MMA, co warto uwzględnić w swoich analizach. Podobnie jak to, że chociażby Błoński z Dubielem będą rywalizować w klatce rzymskiej bez limitu czasowego.

betclic fame mma 15

Na FAME MMA 15 pojawi się sporo znanych twarzy, które już wcześniej demonstrowały swoje umiejętności w oktagonie. To oznacza, że typując te pojedynki można robić odniesienia do poprzednich walk. W takiej sytuacji trzeba sprawdzić bilans pojedynków obu zawodników. Co jeszcze? Jeśli masz możliwość skorzystania z bonusu, to na pewno będzie to opłacalne, bo w razie porażki odzyskasz postawioną stawkę (maksymalnie 200 zł).

Gala FAME MMA 15 – najważniejsze informacje

FAME MMA 15 zostało zaplanowane na 26 sierpnia, tj. piątkowy wieczór. Tym razem gala odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. To obiekt, który w przeszłości gościł już uczestników FAME MMA.

Udział w wydarzeniu wezmą influencerzy, raperzy i byli zawodnicy KSW. Na FAME MMA 15 pojawią się Xayoo, Sarius czy Marcin Wrzosek. Gala będzie transmitowana w modelu Pay Per View. Aby uruchomić transmisje – najpierw trzeba dokonać opłaty za PPV. Całą galę obejrzysz m.in. w głównym playerze federacji na stronie famemma.tv.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze