NA FAME MMA 14 PPV ponownie sprzeda się jak świeże bułeczki, bo znów organizatorzy zadbali o to, żeby o gali było głośno. Długo przed tym wydarzeniem było rekordowe zainteresowanie walkami Gimpera z Trombą czy Fagaty z Moniką Kociołek. Chcesz obejrzeć walki FAME MMA 14 u siebie w domu? Nic nie stoi na przeszkodzie. Federacja transmituje galę w systemie PPV, do którego możesz mieć dostęp wykupując transmisje. Jak to zrobić? Cenę, a także działanie streamu na żywo z FAME MMA 14 poznasz w tym artykule!

Załóż konto w Betclicu z kodem VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 zł! Dzięki temu jeśli Twój pierwszy kupon na FAME MMA 14 okaże się nietrafiony, to kasa wróci na Twoje konto!

fame mma 14 transmisja

FAME MMA 14 gdzie oglądać? FAME MMA 14 PPV

Przed FAME MMA 14 wiele mówi się o starciu debiutantów, a więc Gimpera z Trombą. Obaj mają wielkie zasięgi w social media, a fani chcą obejrzeć ich bezpośrednią konfrontacje w oktagonie. Hala widowiskowa, w której odbędzie się FAME MMA 14 wydaje się być już wyprzedana. To oznacza, że jeśli chcesz oglądać majową galę – powinieneś wykupić transmisje PPV. Z gali FAME MMA 14 stream na żywo będzie dostępny w internecie. To oznacza, że możesz oglądać go przez Smart TV, urządzenia mobilne, a także komputer.

Dla typujących walki MMA przypominamy, że przed FAME MMA 14 u bukmachera Betclic możecie odebrać kod promocyjny: VIPFAME. Dzięki niemu otrzymać bonus na start, który wykorzystacie na obstawianie najbliższej gali. Do waszej dyspozycji będzie zakład bez ryzyka o wartości 200 złotych.

fagata mona betclic

FAME MMA 14: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Gala FAME MMA nie jest transmitowana przez standardowe telewizje. To kontrowersyjna federacja, dlatego żadna z telewizji nie chce współpracować z FAME MMA. Przez to nie obejrzysz FAME MMA 14 w Polsacie, TVP czy Canal+Sport. W tym przypadku nie jesteś skazany tylko na obraz w TV, ponieważ włodarze FAME MMA posiadają własną platformę, na której można oglądać poszczególne gale.

Z FAME MMA 14 transmisja live prowadzona będzie w serwisie famemma.tv, a także aplikacji mobilnej na iOS/Android. W ten sposób obejrzysz na żywo FAME MMA 14 nie wychodząc z domu. Wystarczy skorzystać z pakietu PPV, który oferowany jest przed galą.

Serwis FAME MMA wyposażony jest w system wiarygodnych płatności, co oznacza, że przed majowym wydarzeniem możesz bezpiecznie wykupić PPV. Jeśli chodzi o FAME MMA 14, to możesz wybrać transmisje spośród dwóch abonamentów: BASIC i PREMIUM. Ta druga opcja jest nieco droższa, dlatego użytkownicy z mniejszym budżetem mogą wybrać tańszą transmisje.

Na FAME MMA 14 PPV w systemie Basic oznacza wydatek rzędu 27.99 złotych. Jeśli chciałbyś transmisje w wyższym standardzie obrazu, a także z dostępem do loży szyderców, to powinieneś wybrać PPV Premium, które kosztuje 32.99 zł.

fame mma 14 bez ryzyka

FAME MMA 14 stream online

Stream online z FAME MMA 14 od kilku lat bije rekordy popularności. Nie ma znaczenia czy walczy Marcin Najman, Popek czy Stifler. FAME MMA ma już taką rozpoznawalność, że przed każdą galą jest gigantyczne zainteresowanie. To widać m.in. po transmisjach konferencji przed FAME MMA 14, które na YouTube są oglądane przez setki tysięcy użytkowników.

Media społecznościowe takie jak YouTube to naturalne środowisko FAME MMA. Ale czy gala będzie transmitowana w tym serwisie? Nie, na YouTube możesz oglądać tylko materiały przed FAME MMA 14, czyli konferencje prasową i ceremonię ważenia. Sama gala, a więc walki są zakodowane w systemie PPV. Stream online możesz uruchomić dopiero po aktywacji kodu Pay Per View, który zakupisz na stronie famemma.tv.

Obstawiaj walki FAME MMA 14 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 200 PLN!

FAME MMA 14 transmisja na żywo

Gdzie oglądać FAME MMA 14 na żywo? Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się 14 maja koło godziny 20:00. W dniu gali, a nawet w trakcie wydarzenia możesz aktywować kod FAME MMA, który zapewni ci dostęp do transmisji. Możesz ją uruchomić po wcześniejszej rejestracji na famemma.tv. Jeśli opłacisz kod PPV, to otrzymasz w wiadomości e-mail specjalny voucher, który aktywuje transmisje. Jak ją uruchomić? Wystarczy przejść do zakładki “zrealizuj kod”, a następnie wpisać/wkleić odebrany kod na FAME MMA 14.

Opisany wyżej kod na transmisje FAME MMA 14 możesz aktywować w serwisie federacji (z transmisją TV), a także w specjalnej aplikacji FAME MMA TV, którą pobierzesz na urządzenia mobilne z iOS/Androidem.

CENA PPV na FAME MMA 14 – ile kosztuje?

Niektóre bilety na FAME MMA 14 kosztowały nawet po kilkaset złotych. W tym kontekście cena PPV na FAME MMA 14 jest stosunkowo niska, choć można zauważyć, że organizatorzy powoli ją podnoszą. Na jakim poziomie kształtują się ceny za transmisję przed FAME MMA 14?

Jak już wspominaliśmy wcześniej możesz wybierać spośród pakietu Basic i Premium. Ten pierwszy jest o 5 złotych tańszy, bo kosztuje 27.99 zł. Natomiast, jeśli chcesz od razu mieć podgląd na VIP Room, gdzie znajduje się loża szyderców, to możesz dołożyć kilka złotych więcej, żeby oglądać transmisje Premium (32.99 zł).

fagata mona betclic

FAME MMA 14 PPV – jak kupić?

Sposób zakupu na FAME MMA 14 PPV jest identyczny, co opłata za abonament High League czy PRIME Show MMA. Każda z tych federacji korzysta z podobnego systemu transmisji, jak i dostępnych opłat. Decydując o zakupie musisz podjąć decyzje, który rodzaj transmisji chcesz oglądać. Przypomnijmy, że pakiet Basic to jakość obrazu na poziomie 720p, a Premium 1090p.

Poza systemem Hotpay za PPV na FAME MMA zapłacisz wybierając m.in. BLIK. To znany system płatności mobile stosowany przez wielu ludzi w Polsce.

PPV na FAME MMA 14 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Gdzie kupić PPV na FAME MMA 14? Do tego celu przeznaczony jest oficjalny serwis federacji: famemma.tv. Możesz trafić na niego m.in. ze specjalnych linków, którzy oferują influencerzy, którzy biorą udział w gali. Przed wykupieniem dostępu do transmisji, jeśli nie masz konta, powinieneś zarejestrować się w serwisie FAME MMA. Co dalej? Następnie trzeba zalogować się i wybrać funkcję “kup dostęp” – tam decydujesz czy opłacasz stream podstawowy czy wersje premium. Następnie dokonujesz płatności poprzez Hotpay. Na sam koniec otrzymasz kod PPV, który możesz aktywować w miejscu oglądania:

  • stronę famemma.tv
  • aplikacja FAME MMA TV

Fot. PressFocus

FAQ

Gdzie oglądać FAME MMA 14?

Transmisje live z FAME MMA 14 możesz oglądać w serwisie famemma.tv, a także w aplikacji FAME MMA TV.

Ile kosztuje PPV na FAME MMA 14?

Cena PPV na FAME MMA 14 to koszt rzędu 27.99 zł lub 32.99 (w zależności od jakości obrazu).

Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA 14?

W Betclic kod promocyjny na obstawianie FAME MMA 14 to: VIPFAME.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze