FAME MMA 10: kiedy i gdzie oglądać na żywo?

malczyński fame mma 10

Fot. Rafał Rusek

Mamy potwierdzone informacje, kiedy odbędzie się FAME MMA 10. Tym razem włodarze federacji nie każą długo czekać fanom FAME MMA i szybko po dziewiątej edycji, odbędzie się jubileuszowe FAME MMA 10! Kiedy FAME MMA 10? Gdzie oglądać “na żywo” FAME MMA 10? Mamy dla was komplet informacji związanych z nadchodzącą galą FAME MMA 10!

Jeśli nie masz konta w Betclic, to możesz zarejestrować się z naszego linku promocyjnego, a z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymasz zakład bez ryzyka 550 złotych!

FAME MMA 10: kiedy i gdzie oglądać na żywo?

Właściciele federacji wyjątkowo, bo jeszcze przed FAME MMA 9 ogłosili datę kolejnego wydarzenia. Zazwyczaj następną galę ogłaszano po zakończeniu aktualnego wydarzenia. Tym razem Krzysztof Rozpara i Wojciech Gola zdecydowali się nie trzymał dłużej fanów w napięciu. Na jednej z konferencji poprzedzających FAME MMA 9 podali oficjalną datę dla FAME MMA 10.

Co więcej, padły też pierwsze zapewnienia, co do głównych bohaterów FAME MMA 10. Już niebawem do oktagonu FAME wraca Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, a także czeka nas wielki debiut w FAME MMA. W tej kontrowersyjnej federacji pojawi się były zawodnik UFC i KSW. Kto to taki? Zaraz wyjaśnimy szczegóły! Na FAME MMA 10 dojdzie też do obron mistrzowskich pasów.

Interesujesz się walkami FAME MMA? Sprawdź aktualne typy: https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

FAME MMA 10 kiedy odbędzie się gala?

Początek wiosny w FAME MMA zapowiada się wyjątkowo interesująco. Gala FAME MMA 10 została zaplanowana na 17 kwietnia 2021 roku! Jaki to dzień tygodnia? Oczywiście sobota, tak jak przy pozostałych wydarzeniach związanych z FAME MMA.

Jak widać tylko kilka tygodni będzie dzieliło FAME MMA 9 z FAME MMA 10. Spodziewamy się, że jeszcze nie opadnie kurz po marcowej gali, a już będą podkręcane emocje z okazji FAME MMA 10. Tych na pewno nie zabraknie, bo na kwietniowej gali FAME MMA 10 kipi od kontrowersyjnych postaci! A przecież wciąż nie znamy pełnej karty walk!

Nie wiemy, gdzie odbędzie się gala FAME MMA 10. Czy będzie to ponownie studio telewizyjne bez kibiców? A może hala, w której “na żywo” będzie można oglądać starcia FAME MMA 10? Wszystko zależy od rządowych restrykcji związanych z pandemią. Jak na razie organizatorom jest ciężko przewidzieć, jak będzie sytuacja wyglądała w połowie kwietnia. Poprzednie edycje FAME MMA 8 czy FAME MMA 9 odbyły się bez udziału publiczności.

Gdzie oglądać na żywo FAME MMA 10?

FAME MMA 10 “na żywo” obejrzysz tak jak pozostałe gale, w formule płatnych transmisji Pay Per View. FAME MMA idzie wzorem KSW i FEN, a więc udostępnia przez transmisję live po wykupieniu abonamentu PPV. W świecie sportów walki to normalne, więc FAME MMA pod tym względem wcale się nie wyróżnia.

Gala FAME MMA 10 będzie transmitowana w oficjalnym serwisie FAME MMA: famemma.tv. Wraz z początkiem transmisji zostanie uruchomiony przekaz “na żywo”. Wszystko to pod warunkiem, że wcześniej zapłacić za PPV.

FAME MMA 10 transmisja PPV

Transmisja z gali FAME MMA 10 oznacza, że trzeba dokonać specjalnej płatności, w ramach której otrzymasz dostęp do całego wydarzenia. Ile kosztuje PPV na FAME MMA 10? Kupując PPV wcześniej można zaoszczędzić kilka złotych, ponieważ w przedsprzedaży koszt PPV wynosi 19.99 PLN, a bezpośrednio przed galą 23.99 PLN.

PPV na transmisje z FAME MMA 10 wykupisz w serwisie internetowym federacji. Przed wykupieniem transmisji najpierw trzeba przejść krótką rejestrację, a później możesz dokonać płatności za PPV.

Opłatę za PPV zrobisz korzystając z płatności elektronicznych m.in. aplikacji BLIK. Posiadając aktywny kod PPV będziesz mógł bez problemu śledzić transmisje z FAME MMA 10 tj. studio, wywiady, a także przede wszystkim walki!

Jeśli obstawiasz też pozostałe federacje w sportach walki np. KSW lub UFC, to aktualne typy na te walki znajdziesz w specjalnej kategorii na Zagranie: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Walki na FAME MMA 10

Kto zawalczy na FAME MMA 10? W oktagonie pojawi się znany publiczności FAME MMA, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Po starciu na FAME MMA 8 przeciwko Marcinowi Najmanowi “Don Kasjo” musiał leczyć kontuzje nogi, ale już uzyskał pełną sprawność. Życiński za rywala dostaje debiutanta w FAME MMA, czyli Normana Parke. To były zawodnik m.in. UFC i KSW.

betclic fame 10

Na FAME MMA 10 powalczą też Dawid Malczyński, który stanie do obrony pasa federacji przeciwko Adrianowi “Polakowi” Polańskiemu. W kwietniowym FAME MMA do rywalizacji staną też Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula. Odbędzie się również konfrontacja uczestników Top Model, a więc Michała Gały z Mikołajem Śmieszkiem.

Jak na razie na karcie walk FAME MMA 10 ogłoszono cztery starcia, więc wciąż do poznania mamy wiele nazwisk. Kibice spodziewają się kolejnego występu Marty Linkiewicz oraz Piotra “Bestii” Piechowiaka.

Kursy i typy Betclic na FAME MMA 10

Zakłady bukmacherskie Betclic już zaczęły przyjmować zakłady na walki FAME MMA 10. Na kogo stawia Betclic? W kursach tego bukmachera faworytami ogłoszonych konfrontacji są Arkadiusz Tańcula, Dawid Malczyński i Norman Parke.

Oto pełne zestawienie kursów Betclic na FAME MMA 10:

  • Arkadiusz “Aroy” Tańcula – Mateusz Murański: 1.22 – 3.50
  • Dawid Malczyński – Adrian “Polak” Polański: 1.33 – 2.85
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Norman Parke: 2.45 – 1.45

Walki FAME MMA 10 możesz obstawiać ze specjalnym kod promocyjnym Betclic: VIPFAME. Dzięki temu otrzymasz na typowanie FAME MMA 10 bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka do 550 PLN.

Więcej o bonusie w Betclic dowiesz się w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Na karcie walk szczególnie imponująco prezentuje się starcie “Don Kasjo” z Normanem Parke. Kasjusz staje do walki do zawodowcem, który z nie jednego pieca chleb jadł, jeśli chodzi o sporty walki. Kontrowersyjny Irlandczyk walczył z wieloma Polakami w KSW. Parke rywalizował aż trzykrotnie m.in. z Mateuszem Gamrotem. Na swoim rozkładzie “Stormin” ma zwycięstwa z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim i Marcinem Wrzoskiem. Co więcej, Norman Parke ma za sobą zwycięstwa również w UFC. Generalnie jego bilans walk w zawodowym MMA wynosi 28 zwycięstw i 7 porażek. “Don Kasjo” piszę się na walkę z naprawdę świetnym zawodnikiem.

betclic don kasjo

Sprawdź opinie o Betclic, a więc bukmacherze, u którego można obstawiać zakłady an FAME MMA 10!

Zaloguj się aby dodawać komentarze