FAME MMA 15 karta walki – kto walczy na FAME MMA 15? Na najbliższej gali w walce wieczoru pojawi się Aniela Bogusz, czyli Lil Masti, która będzie rywalizować z Martą Linkiewicz. Dla tej drugiej to szansa na rewanż za ich pojedynek sprzed lat. Kto jeszcze weźmie udział w FAME MMA 15? Poznaj zawodników i wszystkie walki!

Baner pod FAME MMA 15

🥊 Pełna karta walk FAME MMA 15

FAME MMA odczuwa coraz większą presję ze strony pozostałych federacji freak fight, dlatego organizatorzy muszą szukać nowych rozwiązań, żeby przyciągać kibiców. Na najbliższą galę do tej organizacji powraca Lil Masti, która początkowo zaczynała w FAME MMA, ale następnie przeniosła się do High League. Aniela Bogusz, czyli królowa polskiej sceny freak fight zmierzy się z Linkimaster. Stawką pojedynku jest miano tej najlepszej w Polsce.

SPRAWDŹ NASZE TYPY NA FAME MMA 15!

Poza rywalizacją Lil Master z Linkimaster kibice czekają na konfrontacje Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. To kolejny epizod ich konfliktu, bo obaj na FAME MMA już walczyli. W pierwszym starciu zwyciężył Blonsky. Jak będzie tym razem? Aby pojedynek był jeszcze bardziej atrakcyjny, organizatorzy w tym przypadku postawili na klatkę rzymską. Kto lepiej odnajdzie się w tych warunkach?

Na FAME MMA 15 poza klatką rzymską dojdzie do konfrontacji dwóch na dwóch. Gwiazdami w tej walce będą Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias i Jamil & Jamel Neffati. Zapowiada się naprawdę interesująca gala, na którą oferujemy typy dnia w Betclic.

Baner na FAME MMA 15

Kto walczy na gali FAME MMA 15?

Na gali FAME MMA 15 udział weźmie też raper, czyli Mariusz Sarius Golling. Jego przeciwnikiem będzie zawodowy uczestnik MMA, czyli Marcin Wrzosek. Polish Zombie po utracie kontraktu w KSW na dłużej związał się z federacją FAME MMA. Wrzosek ma za sobą starcie m.in. z Don Kasjo. Teraz na jego drodze ma stanąć przedstawiciel sceny hip hop w Polsce.

Co więcej, podczas sobotniej gali pojawi się rodzina Murańskich. Wówczas ma dojść do ostatecznego rozstrzygnięcia konfliktu z Arkadiuszem Tańculą. Najpierw ma on walczyć z Mateuszem Murańskim, a następnie z Jackiem. Na FAME MMA 15 pojawią się też:

  • Marcin Xayoo Majkut,
  • Mikołaj Konopskyy Tylko,
  • Franciszek Franio Rusiecki,
  • Jakub Paramaxil Frączek,
  • Rafał Takefun Górniak,
  • Filip Zabielski.

Wszystkie walki FAME MMA 15 będziesz mógł obstawiać w zakładach Betclic. U tego bukmachera z naszym kodem promocyjnym: VIPFAME odbierzesz bonus na galę, dzięki któremu FAME MMA 15 wytypujesz bez ryzyka.

FAME MMA 15 kart walk

Na karcie walk FAME MMA 15 znajduje się dziewięć pojedynków. Wydaje nam się, że to pierwsza odsłona FAME MMA, gdzie jest aż tylko różnorodnych pojedynków. Wystarczy zauważyć, że poza klasycznym MMA będą starcia w formule K-1. Na takich zasadach odbędzie się walka określana jako co-main event pomiędzy Marcinem Majkutem a Mikołajem Konopskyym. Co więcej, na warunkach bokserskich będą rywalizować Sarius z Marcinem Wrzoskiem.

Poza walkami w formule MMA, K-1 i boksu kibice będą oglądać starcie w rzymskiej klatce. Na czym ono polega? Na tym, że ring jest znacznie mniejszy niż klasyczny, dlatego trudno o uniknięcie konfrontacji. Dodatkowo warto odnotować pojedynek dwóch na dwóch. To można było już oglądać chociażby w High League.

Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz

Tak naprawdę dla obu pań wszystko we freak fightach zaczęło się od tego pojedynku. W 2019 roku na FAME MMA 4 Lil Masti pokonała Linkimaster. Od tamtej pory Aniela Bogusz nie zaznała porażki i ogłosiła się królową polskich freak fightów. Lil Masti zwyciężała z Adrianną Śledź, Ewą Brodnicką i Kamilą Smogulecką. Linkimaster również imponowała formą, bo pokonała Kamilę Smogulecką, Martę Rentel, Kamilę Wybrańczyk i Karolinę Brzuszczyńską.

Po drodze Aniela Bogusz była skonfliktowana z FAME MMA, dlatego przeszła do High League. W sobotę szykuje się zatem wielka konfrontacja gwiazdy FAME MMA (Linkimaster) z przedstawicielką High League (Lil Masti).

FAME MMA 15, zawodnicy i wszystkie walki

Na FAME MMA 15 pojawią się walki kobiece, jak i męskie. Patrząc na kartę gołym okiem można zaobserwować, że zdecydowanie więcej będzie pojedynków z udziałem mężczyzn. Tak naprawdę z kobiet będą tylko Lil Masti i Linkimaster. Reszta to konfrontacje panów – od formuły MMA przez boks i K-1 aż po rzymską klatkę.

Poniżej bliżej przedstawiamy walki na FAME MMA 15:

Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko

Xayoo nie próżnuje i po tym jak pokonał The Nitrozyniaka w kolejnej gali znów wchodzi do oktagonu. Tym razem rywalem popularnego streamera będzie Mikołaj Konopskyy Tylko. To debiutant w FAME MMA, który do tej pory nie miał okazji rywalizowania w oktagonie. Konopskyy jest popularnym youtuberem, który zasłynął m.in. z konflitku z SA Wardegą.

Starcie Majkut – Konopskyy tylko funkcjonuje na karcie jako co-main event. To oznacza, że będzie to przedostatnia walka na gali.

Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek

Sarius to nowy zawodnik federacji FAME MMA. Mariusz Golling to kolejny z raperów, który wejdzie do oktagony tej organizacji. Przed nim rywalizowali m.in. Smolasty, Sobota, Kizo czy Filipek. Sarius zmierzy się przeciwko Marcinowi Wrzoskowi. To zawodowiec, który stoczył wiele walk w KSW. Polish Zombie po udziałem w PRIME MMA ponownie pojawi się przed publicznością FAME MMA.

Marcin Dubiel – Kacper Blonsky

Marcin Dubiel z Kacprem Błońskim wejdą do rzymskiej klatki bez żadnego limitu czasowego. Co to oznacza? To że ich pojedynek potrwa tyle, ile będą w stanie walczyć. Ze względu na charakterystykę mniejszego oktagonu – nie można w nim unikać konfrontacji, dlatego szykuje się efektowne starcie. Ich pierwszą walkę zwyciężył Kacper Blonsky. Dubiel później pokonał Cezarego Nykiela i Wojciecha Przeździckiego. Następnie rywalizował w High League przeciwko Alberto Simao. Tam nie dał rady. Tymczasem Błoński ma 100% skuteczności – poza Dubielem uporał się też z Wardęgą i Mateuszem Januszem.

Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula

Popularny Muran spróbuje rozstrzygnąć konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Aktorzy z serialu Lombard walczyli przeciwko sobie w 2021 roku. Wówczas zwyciężył Aroy, ale walka ta jest kwestionowana przez Murańskiego. Dlatego włodarze FAME MMA ponownie doprowadzili do jej organizacji. Muran ma za sobą zwycięstwa przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu, Marcinowi Makowskiemu czy Norbertowi Janeckiemu. Tymczasem Aroy zwyciężał Jacka Murańskiego i Marcina Malczyńskiego.

Karta walk FAME MMA 15 – podsumowanie

Na karcie walk FAME MMA 15 znajduje się kilka gorących konfrontacji. Już konferencje przed galą pokazały, że nie brakuje złej krwi pomiędzy uczestnikami. Starcia w klatce rzymskiej czy w formule K-1 dodatkowo uatrakcyjną najbliższe wydarzenie. FAME MMA 15 odbędzie się w piątkowy wieczór tj. 26 sierpnia 2022 roku.

FAQ

Kto w walce wieczoru na FAME MMA 15?

W głównej walce na FAME MMA 15 dojdzie do pojedynku Lil Masti z Linkimaster.

Kto zawalczy na FAME MMA 15?

Na najbliższej gali pojawią się Xayoo, Kacper Błoński, Dubiel, Marcin Wrzosek i Sarius.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze