Gdzie oglądać walkę Fagata – Monika Kociołek? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Starcie kobiet będzie niesamowicie ciekawe i warto je będzie obejrzeć. W końcu obie Panie nie przepadają za sobą, więc możemy spodziewać się dobrego widowiska. Która z nich sięgnie tutaj po ważne zwycięstwo? Odpowiedź poznamy wieczorem!

baner fagata - mona od betclic

Fagata – Monika Kociołek, gdzie oglądać?

Na FAME MMA 14 będziemy mogli obejrzeć walkę Fagaty z Moniką Kociołek, czyli starcie dwóch kobiet, które nie darzą się sympatią. Pierwsza z nich już ma doświadczenie, gdyż na High League rywalizowała z Lexy i przegrała, więc teraz będzie chciała się zrewanżować. Monika Kociołek z kolei jest debiutantką, więc tutaj może dojść do ciekawego widowiska. Kto sięgnie po ważne zwycięstwo?

Agata “Fagata” Fąk vs Monika “Mona” Kociołek, godzina walki

Dokładna godzina walki Fagata – Monika Kociołek nie jest znana, ale szacuje się, że będzie to około godziny 23:30. Patrząc na poprzednie gale tej federacji, to właśnie w tę godzinę celujemy, ale trzeba pamiętać, że tutaj wszystko zależy od tego, jak potoczą się poprzednie starcia.

Przy okazji sprawdź, jakie są nasze propozycje na FAME MMA i grając u bukmacherów zwiększ swoje emocje z oglądania pojedynku pomiędzy tymi kobietami. W ofercie Betclic można znaleźć bardzo ciekawe zakłady!

Fagata – Monika Kociołek, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Fagata – Monika Kociołek? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z FAME MMA, a co za tym idzie, nie będzie można obejrzeć rywalizacji pomiędzy tymi kobietami bezpośrednio w TV.

Fagata – Mona, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Fagata – Monika Kociołek? Możesz spróbować wygrać PPV w aplikacji od FAME MMA, albo po prostu je kupić. Innych, legalnych rozwiązań nie ma, gdyż streamy online, które będą oferować dostęp do tej gali na innych stronach są nielegalne.

Stream z walki Fagata – Monika Kociołek

Stream online z walki Fagata – Monika Kociołek najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Pozwala nam to także na obejrzenie powtórek z tego starcia i to przez kilka kolejnych dni. Jeżeli więc przegapisz walkę Fagata – Monika Kociołek, czy inną rywalizację, to możesz ją obejrzeć później na stronie FAME MMA!

FAQ

Gdzie oglądać walkę Fagata - Kociołek?

Walka kobiet zostanie pokazana jedynie w systemie PPV od FAME MMA!

O której Fagata powalczy z Kociołek?

Fagata powalczy z Kociołek około godziny 22:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze