Uwaga! Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Dwie nowe promocje od legalnego bukmachera Fortuna. Szybka rejestracja konta umożliwia zdobycie dodatkowych bonusów na start. Każdy nowy gracz posiadający swój prywatny profil na stronie Fortuny, może liczyć na zdobycie bonusu powitalnego, a także szeregu dodatkowych promocji gwarantujących zgarnięcie profitów do gry. Sprawdź, czy nowe propozycje przypadną Ci do gustu.

 

Wygraj 14% więcej i zgarnij zakład bez ryzyka do 100 zł

Czytelnicy przebywający na naszym portalu, mają możliwość skopiowania kodów rejestracyjnych przeznaczonych do użycia u różnych operatorów. Jednym z nich jest Fortuna kod promocyjny, który stanowi atrakcyjną ofertę dla nowych graczy. Ponadto po założeniu konta bukmacherskiego każdy gracz może skorzystać z dodatkowych ofert promocyjnych.

Jeśli jesteś zapalonym miłośnikiem piłki ręcznej, skorzystaj z propozycji bukmachera „Happy Hours na piłkę ręczną”. Co tydzień posiadasz szansę na otrzymanie dodatkowych środków pieniężnych na obstawianie zakładów wzajemnych, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą otrzymanego bonusu. Postaw swój kupon w dni meczowe Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy i zwiększ swoją wygraną o 14%! Minimalna stawka to 20 zł, a typy kuponów objętych promocją to AKO i MAXIKOMBI.

oferta promocyjna w Fortunie, wygraj o 14% więcej przy obstawianiu zakładów na piłkę ręczną

 

Mamy jeszcze jedną niespodziankę! Po założeniu konta bukmacherskiego w Fortunie, posiadasz możliwość postawienia swojego pierwszego zakładu bez ryzyka. To specjalna oferta dla nowych graczy, która gwarantuje wygraną lub zwrot postawionej stawki, w przypadku przegranego typu. Brzmi nieźle, prawda?

zakład bez ryzyka w Fortunie

Już dziś skorzystaj z dodatkowych promocji. Użyj naszego kodu promocyjnego i dołącz do gry! Powodzenia : )