We wtorek w Premier League w ramach 30 kolejki dojdzie do spotkania Liverpool – Manchester United, które zapowiada się na bardzo ciekawe. The Reds mają spore szanse na to, żeby zgarnąć tutaj komplet punktów, ale nie mogą zlekceważyć rywali. Spotkania ekip z BIG SIX zawsze budzą spore emocje i tak też powinno być tym razem, a w Superbet jest bonus w postaci dodatkowych 50 PLN za każdego gola w meczu Liverpool – United!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dodatkowe 50 PLN za każdego gola w Liverpool – United

We wtorek rozegrane zostaną kolejne spotkania w Premier League, a jednym z nich będzie starcie pomiędzy Liverpoolem, a Manchesterem United. Zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, co akurat niespecjalnie nas dziwi. The Reds to o wiele silniejsza ekipa, która powinna tutaj zgarnąć komplet punktów. Podopieczni Kloppa nie mogą jednak zlekceważyć rywali, a to kolejne tak trudne spotkanie dla nich w ostatnim czasie.

Z okazji starcia pomiędzy Liverpoolem, a Manchesterem United, bukmacher Superbet ma bonus, który możesz odebrać, a jest to dodatkowe 50 PLN za każdego gola w spotkaniu tych drużyn. Zanim jednak przejdziemy do omówienia warunków, to najpierw musisz założyć konto. Możesz to zrobić z naszego przycisku i w ten sposób odbierzesz dodatkowe prezenty na start przygody z tym operatorem:

baner od superbet na akcje extra 50 pln za gola
fot. superbet

W akcji mogą wziąć udział jedynie osoby, które zarejestrowały się w dniach 16.04.2022-19.04.2022. To kluczowy warunek, jaki należy spełnić. Pozostałe rzeczy do zrobienia to:

  1. Zagraj pierwszy zakład na mecz Liverpool – United
  2. Liczy się tylko oferta przedmeczowa
  3. Kupon powinien być zagrany z konta depozytowego za min. 50 PLN
  4. Kurs nie może być mniejszy niż 1.60
  5. Liczą się tylko single
  6. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują się do otrzymania bonusu

Za każdego gola strzelonego w tym spotkaniu dostaniesz 50 PLN bonusu. Jeżeli Liverpool wygra np. 4:1, to dostaniesz 250 PLN dodatkowej kasy od bukmachera. Masz trzy dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach Extra 50 PLN. Następnie masz siedem dni na obrócenie środkami trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym (na kuponach AKO każdy z typów powinien być z kursem min. 1.40).

Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji. Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł wypłacić kasę na konto!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze