Bukmacherzy coraz chętniej inwestują w kluby sportowe. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż każda z firm chce się rozwijać jeszcze bardziej. Tym razem padło na współpracę eWinnera i Gwardii Wrocław. Postaram się bliżej przybliżyć umowę między obydwoma podmiotami, a także pokaże ciekawy bonus bukmacherski. Zapraszam do krótkiej lektury. 

eWinner sponsorem Gwardii Wrocław

Bukmacherzy lubią inwestować w kluby sportowe. Zazwyczaj jest to spowodowane tym, że ich główni odbiorcy, to właśnie fani sportu, jednak oprócz tego każda z firm chce się rozwijać coraz bardziej. Teraz umowę z Gwardią Wrocław podpisał eWinner, który będzie tytularnym sponsorem klubu. To z całą pewnością ważna informacja dla obydwu stron. W końcu klub pozyskał znanego partnera, a z kolei bukmacher mocno stawia na nieco mniej popularne, ale dalej topowe, sporty, zatrudniając m.in. Marcina Gortata jako ambasadora. 

Wcześniej sponsorem klubu było KFC, jednak te zawiesiło współpracę. Na sezon 2020/2021 został nim właśnie wyżej wspomniany eWinner. Teraz zespół będzie nosił nazwę eWinner Gwardia Wrocław, a logotyp bukmachera będzie wisieć na koszulkach, banerach i logotypach. 

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

–  Siatkówka to dyscyplina, która ma szczególne miejsce w sercach Polaków. To samo można powiedzieć o Gwardii, klubie posiadającym specjalne względy wśród wrocławian. Jako eWinner wierzymy w dynamiczne i rozwijające się projekty, mierzące wysoko. Jesteśmy przekonani, że eWinner Gwardia Wrocław wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej, a my jesteśmy dumni, mogąc w tym pomóc powiedział Grzegorz Nowak, prezes eWinner.

Na ten moment nie wiadomo, czy współpraca będzie długo falowa. Jednak kibice klubu mogą być pewni, że bukmacher przygotował dla nich ciekawe rzeczy i akcje promocyjne. Skoro już przy tym jesteśmy, to warto, żebym przedstawił wam ofertę powitalną w eWinner. Bukmacherzy często stosują promocje na start z kodami. W tym wypadku wystarczy podczas rejestracji podać kod bonusowy 655PLN, a otrzymasz:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych bonusu od depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze