Everton – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.03.2024

Jordan Pickford z piłką

Gdzie oglądać Everton – West Ham? Walka o utrzymanie, jak i o europejskie puchary w Premier League wciąż trwa, a niezwykle ważnym meczem w sobotę będzie rywalizacja Evertonu z West Hamem United! O tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten mecz na Goodison Park, opowiem w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia wszystkich szczegółów.

Everton – West Ham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Evertonu z West Hamem będzie starciem w ramach 27. serii gier w angielskiej Premier League. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ większość potyczek West Hamu w obecnej kampanii gwarantuje bramki i emocje! Samo starcie na Goodison Park rozpocznie się 2. marca 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Niestety w Polsce nie będzie możliwości oglądania go na żywo w TV, ponieważ Canal+ pokazuje tylko 2 mecze na kolejkę i tym razem wybór padł na inne spotkania. W poszukiwaniu legalnej transmisji trzeba będzie zatem zajrzeć do Internetu i właśnie do kwestii streamów online prędko przechodzę!

Everton – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie wiecie, gdzie oglądać Premier League, a chcielibyście zobaczyć starcie na Goodison Park lub inny mecz 27. kolejki, to mam dobrą wiadomość! W Polsce znajdziemy serwis streamingowy, na którym to znajdziemy transmisje z absolutnie wszystkich potyczek angielskiej ekstraklasy. Mam tu na myśli stronę Viaplay, który to operator do końca kampanii posiada prawa transmisyjne do wspomnianych rozgrywek. Znajdziemy tam więc rywalizację Evertonu z West Hamem na żywo, jednak uprzednio trzeba wykupić odpowiedni pakiet, który obecnie kosztuje 55 PLN. Jak wyglądają natomiast aktualne kursy bukmacherskie na to starcie?

Gdzie oglądać Everton – West Ham?

Jeżeli uważnie przeczytaliście dwa poprzednie akapity, to najpewniej wiecie już, gdzie oglądać Everton – West Ham na żywo i legalnie. Spotkanie to w naszym kraju będzie dostępne tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay, który ma obecnie pełnię praw transmisyjnych do rozgrywek Premier League. W przypadku tego starcia niestety nie będzie można skorzystać z transmisji w TV na Canal+. Osobom, które zdecydują się zobaczyć to starcie na żywo, życzę maksymalnie dużo emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze