Everton – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.02.2024

Destiny Udogie prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Everton – Tottenham? W sobotę na poziomie Premier League rozegranych zostanie aż 5 spotkań. Zmagania tego dnia rozpoczną się od meczu na Goodison Park, w którym to Everton zmierzy się z Tottenhamem. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę rywalizację na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Everton – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Evertonu z Tottenhamem, jak zdążyłem już napomnieć, rozpocznie zmagania w ramach 23. serii gier w angielskiej Premier League. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ zdecydowana większość meczów Spurs w obecnej kampanii gwarantuje bramki i emocje! Samo starcie na Goodison Park rozpocznie się 3. lutego 2024 roku już o godzinie 13:30 polskiego czasu. Niestety w Polsce nie będzie możliwości oglądania go na żywo w TV, ponieważ Canal+ pokazuje tylko 2 mecze na kolejkę i tym razem wybór padł na inne spotkania. W poszukiwaniu legalnej transmisji trzeba będzie zatem zajrzeć do Internetu i właśnie do kwestii streamów online prędko przechodzę!

Everton – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Pora więc na wdrożenie się w temat streamów online, o których przed momentem wspomniałem. Nie mówię tu jednak o pirackich i niesprawdzonych transmisjach obcojęzycznych, ale o legalnej i bezpiecznej opcji, którą w Polsce mamy do dyspozycji! Serwis streamingowy Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich spotkań Premier League i także mecz Everton – Tottenham znajdziemy w jego serwisie. By być uczciwym, trzeba jednak powiedzieć, że usługi Viaplay nie są darmowe, bo konieczne będzie wykupienie miesięcznego pakietu. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na ten mecz?

Gdzie oglądać Everton – Tottenham?

Odpowiadając zatem na pytanie, gdzie oglądać Premier League i sobotnie spotkanie na Goodison Park, skorzystać będzie można tylko i wyłącznie z jednej opcji. Poza streamem online w Viaplay meczu tego nie znajdziemy na innych stacjach, ani też u polskich bukmacherów, którzy niekiedy pokazują ciekawe spotkania na swoich stronach. Ostatecznie kibice ligi angielskiej na pewno skorzystają z opisanego wyżej streamu online w serwisie Viaplay. Sam mecz zapowiada się naprawdę interesująco i trzymam kciuki, aby faktycznie takim się okazał. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze