Everton – Sheffield United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Jack Harrison podający piłkę

Gdzie oglądać Everton – Sheffield United? Piłkarze z Goodison Park na finiszu kampanii 2023/24 osiągają znakomite wyniki i są jedną z lepiej punktujących drużyn w Premier League! Everton w najbliższą sobotę powinien zanotować kolejne zwycięstwo, ponieważ zagra z najgorszym w rozgrywkach Sheffield United. A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć ten mecz na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule.

Everton – Sheffield United na żywo w TV

Okazuje się, że będący długo w okolicach strefy spadkowej Everton spokojnie utrzyma się w lidze! The Toffees ostatnio regularnie wygrywają swoje mecze i są szalenie niewygodnym rywalem dla każdego. W ramach 37. kolejki zmagań Liverpoolczycy zmierzą się z absolutnie najgorszym w stawce i pewnym spadku do Championship zespołem Sheffield. Niestety starcie, które rozpocznie się 11. maja 2024 roku o godzinie 16:00 nie będzie jednak dostępne do obejrzenia na żywo w TV. Możliwe będzie natomiast zobaczenie go w formie streamu online, o czym więcej za momencik!

Everton – Sheffield United: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem o dostępności streamu online, to przejdę do tego zagadnienia i powiem nieco więcej o wspomnianej opcji. Najpewniej wielu kibiców właśnie w sieci ogląda wiele gier piłkarskich, a godnym polecenia serwisem jest chociażby Superbet TV. Jeżeli idzie jednak o mecze angielskiej Premier League, to prawa transmisyjne do ich pokazywania niezmiennie posiada stacja Viaplay. To właśnie na jej serwisie streamingowym znajdziemy legalny i bezpieczny stream online z potyczki Everton – Sheffield. Gorszą informacją jest natomiast konieczność wcześniejszej zapłaty za miesięczny dostęp do streamów online. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na sobotnie starcie na Goodison Park?

Gdzie oglądać Evertonu – Sheffield United?

Wychodzi zatem na to, że potyczka Evertonu z Sheffield dostępna będzie tylko i wyłącznie na jednej platformie. Oczywiście spotkanie to zostanie pokazane w serwisie streamingowym Viaplay. Niestety w tym przypadku nie mamy wyboru pomiędzy wspomnianą platformą, a Canal+ Online. Druga ze stacji pokazuje bowiem tylko 2 mecze Premier League na kolejkę i tym razem postawiła na transmisję innych gier. Polecam również rzucić okiem na dostępne transmisje bukmacherów, a ja życzę już jak największych emocji i jak najlepszego spotkania na Goodison Park!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze