Everton – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.04.2024

Jack Harrison biegnący za piłką

Gdzie oglądać Everton – Nottingham? Niedzielne granie w Premier League rozpoczniemy w Liverpoolu, a dokładniej na Goodison Park, gdzie miejscowy Everton zmierzy się z drużyną Nottingham. Mecz ten na pewno zaciekawi kibiców angielskiej piłki, a ja w poniższym artykule podpowiem gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć go na żywo! Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Everton – Nottingham, transmisja na żywo w TV

W niedzielę na poziomie Premier League odbędą się w sumie 4 spotkania, a rywalizacja Evertonu z Nottingham będzie pierwszym z nich. Ten mecz będzie szalenie istotny dla układów dolnej części tabeli, gdyż oba kluby biją się o pozostanie w angielskiej ekstraklasie. Start rywalizacji zaplanowany został na 21. kwietnia 2024 roku i godzinę 14:30 naszego czasu. Niestety jednak nie będzie możliwości zobaczenia tego spotkania w TV. Na żadnym kanale telewizyjnym nie odszukamy bowiem tego rodzaju transmisji, jednak od czego mamy Internet i dostępne w nim streamy online?

Everton – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o temacie streamów online i dostępności meczu Everton – Nottingham właśnie w tej formie. Teraz zgłębię zatem tę kwestię i przybliżę, w jaki sposób zobaczyć starcie na Goodison Park na żywo w Internecie. Obecnie rozgrywki Premier League transmitowane są w serwisie streamingowym Viaplay i właśnie tam odszukamy stream online ze starcia Everton – Nottingham. Niestety za dostęp do usług oferowanych przez Viaplay trzeba dodatkowo zapłacić, a miesięczny koszt wynosi tam 55 PLN. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na mecz 34. kolejki zmagań?

Gdzie oglądać Everton – Nottingham?

Kibice, którzy dotychczas nie głowili się nad tym, gdzie oglądać Premier League, w tym tekście powinni znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania w tej kwestii. Przypomnę więc, że wszystkie mecze ligi angielskiej do końca tego sezonu dostępne będą w Viaplay i właśnie tam odszukamy również transmisję z batalii Everton – Nottingham na żywo. Niektóre potyczki transmitowane są również w Canal+, jednak w tym przypadku podobnej alternatywy niestety nie znajdziemy. Pozostało mi podziękować za uwagę i życzyć masy emocji w niedzielę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze