Everton – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.02.2024

Jack Harrison podczas meczu

Gdzie oglądać Everton – Crystal Palace? 25. kolejka Premier League zostanie zakończona w najbliższy poniedziałek, kiedy to na Goodison Park ekipa Evertonu zmierzy się z zespołem Crystal Palace. Kibice Premier League z pewnością zagospodarują sobie czas na zobaczenie tej batalii, a ja w poniższym tekście podpowiem gdzie i w jaki sposób znaleźć legalną transmisję z tego spotkania. Przyjemnej lektury życzę.

Everton – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

25. kolejka angielskiej ekstraklasy dostarczyła nam już sporej liczby emocji, a jej ostatnim akcentem będzie właśnie rywalizacja na Goodison Park. Zarówno Everton, jak i Palace biją się o utrzymanie, a zatem ich bezpośrednie starcie będzie z gatunku tych o 6 punktów. Ma ona rozpocząć się 19. lutego 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Mecz ten będzie w Polsce dostępny do obejrzenia na żywo, jednak niestety nie w formie transmisji w TV. Canal+, który na każdą kolejkę pokazuje 2 spotkania ligi angielskiej tym razem postawił na inne spotkania. Warto zatem zajrzeć do Internetu i znaleźć stream online, o którym za moment powiem. Wpierw zerknijcie na kursy bukmacherskie na poniedziałkowe starcie:

Everton – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę już do tematu streamów online, bo to właśnie w taki sposób będzie można w naszym kraju legalnie obejrzeć rywalizację The Toffees z Orłami. Na chwilę obecną pełnię praw do pokazywania meczów Premier League posiada serwis streamingowy Viaplay. To na jego antenach znajdziemy bezpieczną i legalną transmisję internetową z meczu Everton – Crystal Palace na żywo. Niestety dostęp do usług tego wydawcy został wyceniony na 55 PLN miesięcznie, jednak mówimy tu o możliwości oglądania najlepszej ligi świata, zatem taki stan rzeczy nie może dziwić. Darmowych alternatyw w tym momencie na horyzoncie niestety nie widać. Mimo to polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie inne ciekawe spotkania na żywo!

Gdzie oglądać Everton – Crystal Palace?

Przechodząc zatem do podsumowania całego tekstu, spotkanie Evertonu z Crystal Palace będzie w Polsce dostępne do obejrzenia tylko z jednego legalnego źródła. Będzie nim serwis streamingowy Viaplay, gdzie znajdziemy transmisję internetową w jakości HD i z polskim komentarzem. Takich zalet nie posiadają strony takie jak Betclic TV, jednak z drugiej strony, w tym przypadku za dostęp do streamu online trzeba będzie zapłacić. Dziękuję już za poświęconą uwagę i życzę wielu emocji z Premier League podczas poniedziałkowego wieczoru!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze