Czy będzie transmisja w TV z meczu Everton – Chelsea? Na to pytanie odpowiemy niżej, gdzie dokładnie poruszymy kwestie związane ze streamem online ze starcia tych ekip. Święci podejmą dzisiaj Everton, a dla polskich kibiców będzie to emocjonująca rywalizacja, bo w drużynie gospodarzy gra Bednarek, a z kolei goście mają wielu fanów w naszym kraju!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Everton – Chelsea, gdzie oglądać

Sezon piłkarski powoli zmierza do końca, a w jednej z ostatnich kolejek dojdzie dzisiaj do spotkania Evertonu z Chelsea, a więc będziemy świadkami dość interesującego spotkania, w którym może paść kilka goli. Gospodarze walczą o utrzymanie, a Niebiescy chcą zakończyć sezon w dobrym stylu, więc obie ekipy mają o co grać. Kto tutaj wygra i zgarnie komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Everton – Chelsea!

Everton – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV ze spotkania Everton – Chelsea będzie dostępna w Canal+ Premium, które zostanie udostępnione każdej osobie z wykupionym pakietem sportowym w Canal+. Sama rywalizacja pomiędzy tymi ekipami zaplanowana została na godzinę 15:00, ale wcześniej jeszcze czeka nas krótkie studio przedmeczowe. Co zrobić, jeżeli nie masz dostępu do Canal+? Wtedy możesz skorzystać z naszej współpracy, którą mamy razem z eWinnerem. Zanim jednak do tego przejdziemy, to sprawdź, jakie są proponowane przez nas typy dnia!

Everton – Chelsea, transmisja na żywo za darmo

We współpracy z eWinnerem rozdajemy vouchery do Canal+ Sport, a to oznacza, że stream online z meczu Southampton – Chelsea będziesz mógł obejrzeć za darmo! W jaki sposób to możesz zrobić? To jest akurat bardzo proste, ale żebyś się w niczym nie pogubił przygotowaliśmy dedykowaną instrukcję, więc postępuj według niej krok po kroku:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Pobierz aplikację Canal+ Online na TV
  6. Oglądaj w niej mecz Everton – Chelsea

Everton – Chelsea, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Everton – Chelsea w TV, to możesz jeszcze zerknąć na pozostałe miejsca, w których obejrzysz starcie pomiędzy tymi ekipami. Spotkanie Everton – Chelsea zostanie puszczone także w aplikacji mobilnej od Canal+ Online oraz w wersji przeglądarkowej, więc nie powinno być problemu z tym, aby obejrzeć to starcie!

Everton – Chelsea, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Everton – Chelsea możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili polscy operatorzy, którzy przygotowali dość ciekawą ofertę. Widać po niech, że to goście są faworytami, ale czy to będzie miało przełożenie na samo spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 14:09.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Evertonu z Chelsea?

Starcie Evertonu z Chelsea będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i w Canal+ Online.

O której Everton zagra z Chelsea?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze