Everton – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.04.2024

Dwight McNeil po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Everton – Brentford? Zarówno drużyna Evertonu, jak i zespół Brentfordu po ostatnich sukcesach są niemal pewni utrzymania w Premier League. Ten sukces zagwarantować może którejś z ekip zwycięstwo w sobotnim starciu, a ja opowiem o możliwościach obejrzenia tego meczu na żywo! Zapraszam zatem do sprawdzenia informacji o transmisji w TV i streamach online z rywalizacji na Goodison Park.

Everton – Brentford, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Evertonu z Brentfordem będzie przedostatnim sobotnim spotkaniem w ramach 35. kolejki angielskiej Premier League. Starcie to zapowiada się bardzo dobrze, bo przecież obydwa kluby walczą jeszcze o utrzymanie, zatem mamy tu do czynienia z meczem o 6 punktów. Start batalii wyznaczony został na sobotę, 27. kwietnia 2024 roku i godzinę 18:30 polskiego czasu. W tym miejscu muszę jednak przekazać kiepską informację, jaką jest brak transmisji na żywo w TV. Nie ma się jednak co przesadnie martwić, ponieważ ligę angielską i to konkretne starcie będzie można obejrzeć w sieci, o czym więcej już za moment!

Everton – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie wiecie, gdzie oglądać Premier League, to przechodzę do rozwiązania, za sprawą którego będziecie w stanie obejrzeć mecz Evertonu z Brentfordem na żywo i legalnie. Prawa do spotkań ligi angielskiej na obecny moment posiada Viaplay i to właśnie w serwisie streamingowym tego wydawcy znajdziemy stream online z batalii na Goodison Park. Zaznaczę jednak, że dostęp do usług Viaplay nie jest dostępny za darmo, a miesięczna subskrypcja kosztuje w chwili obecnej 55 PLN. Darmowych i legalnych alternatyw niestety brakuje. Na marginesie, sprawdźcie aktualne kursy bukmacherskie na starcie 35. kolejki:

Gdzie oglądać Everton – Brentford?

Finalnie okazuje się zatem, że o ile spotkanie Everton – Brentford na żywo będzie w naszym kraju dostępne, o tyle niestety nie za darmo. Na ten moment jedyną legalną transmisję znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay. Niektóre spotkania angielskiej ekstraklasy pokazywane są również u operatora Canal+,  jednak ma on możliwość wyemitowania dwóch starć na każdą kolejkę i w ten weekend postawił na inne mecze. Ja ze swojej strony zachęcam do sprawdzenia aktualnych transmisji u bukmacherów i mam nadzieję, że rywalizacja na Goodison Park okaże się świetnym widowiskiem!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze