Everton – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.01.2024

Onana podczas spotkania

Gdzie oglądać Everton – Aston Villa? W niedzielę na poziomie Premier League rozegrane zostaną dwa spotkania, a przystawką przed daniem głównym, a więc meczem Manchester United – Tottenham, będzie starcie na Goodison Park. Tam miejscowy Everton zmierzy się z Aston Villą, a ja w poniższym artykule wyjaśnię, jak i gdzie zobaczyć zmagania tych ekip na żywo. Zapraszam więc do lektury.

Everton – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Evertonu z Aston Villą poprzedzi najbardziej wyczekiwany niedzielny mecz w Premier League, czyli starcie Manchesteru United z Tottenhamem. Akurat batalia na Goodison Park została zaplanowana na 14. stycznia 2024 roku i godzinę 15:00 polskiego czasu. Niektóre mecze ligi angielskiej pokazywane są w TV na sportowych kanałach Canal+, jednak w tym przypadku nie będzie takiej możliwości. W poszukiwaniu transmisji należy zatem zajrzeć do Internetu, jednak zanim szczegóły na temat streamu online, aktualne kursy bukmacherskie na ten mecz:

Everton – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem przed sekundą temat streamów online, zatem powiedzmy sobie więcej na ten temat. Jeszcze przez kilka tygodni prawa transmisyjne do pokazywania absolutnie wszystkich meczów angielskiej ekstraklasy posiada w Polsce serwis Viaplay. Tylko niektóre starcia ligi angielskiej puszczane są w Canal+, a komplet spotkań znajdziemy właśnie u wspomnianego operatora Viaplay. Oczywiście opcja ta nie jest dostępna za darmo, bo za odpowiedni pakiet ze streamami należy zapłacić 55 PLN. W dobie dzisiejszych czasów nie jest to jednak wyjątek, bo w większości tego rodzaju przypadków serwisy żądają płatności za dostęp do meczów piłkarskich. Niestety spotkania 21. kolejki nie znajdziemy w transmisjach bukmacherów.

Gdzie oglądać Everton – Aston Villa?

Wielu kibiców w poszukiwaniu najciekawszych meczów piłkarskich zaglądają do polskich bukmacherów, a więc chociażby Fortuna TV, czy Superbet TV. Jeżeli idzie jednak o mecze angielskiej Premier League, niestety są one pokazywane tylko i wyłącznie w Viaplay, jak i Canal+. W przypadku tego konkretnego meczu stream online odnajdziemy tylko i wyłącznie w Viaplay, gdzie uprzednio trzeba założyć konto i wykupić odpowiedni pakiet. Ja życzę już jak najlepszego meczu na Goodison Park i jak największych wrażeń w niedzielne popołudnie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze