EuroZnawca – weź udział w podziale 1 000 000 euro!

fortuna bukmacher

Do startu Mistrzostw Europy 2021 w piłkę nożną pozostały już zaledwie dwa dni. Reprezentacje mają ostatnią szansę na to, żeby podszlifować aspekty gry, które kuleją. Z kolei kibice mogą już powoli brać udział w różnych promocjach przy Euro 2020. W Fortunie z kodem promocyjnym jest to np. EuroZnawca!

Weź udział w akcji EuroZnawca w Fortunie z kodem promocyjnym!

Mistrzostwa Europy 2021 rozpoczną się już za dwa dni, w piątek, 11.06.2021, o godzinie 21:00. Wtedy to w meczu otwarcia reprezentacja Włoch zmierzy się z Turcją. Z kolei reprezentacja Polski rozpocznie swoją przygodę dopiero w poniedziałek, 14.06.2021, kiedy to zmierzy się ze Słowacją. Nasi rodacy niezbyt przekonują formą po ostatnich dwóch sparingach, gdzie zmierzyli się z Rosją oraz Islandią.

Polska nie ma wcale tak trudnej grupy na Euro 2020, bowiem zmierzy się jeszcze z Hiszpanią i Szwecją. Obie te ekipy są osłabione przez COVID-19. W La Furia Roja nie zagrają Busquets i Llorente, a u drużyny ze Skandywanii z gry wypadł Kulusevski. To spore osłabienia dla obu ekip, o czym warto pamiętać.

Fortuna kod promocyjny —> sprawdź, jak zgarnąć dodatkową kasę na obstawianie!

euroznawca fortuna

Bukmacher Fortuna przy okazji startu Euro 2020 przygotował akcję promocyjną o nazwie “EuroZnawca”. W puli nagród jest aż 1 000 000 euro. Wspomnianą kwota przypadnie w udziale typerom, którzy bezbłędnie wytypują kolejność w grupach, zespoły, grające w 1/8 finału, ćwierćfinale, półfinale i finale, wraz z jego dokładnym wynikiem.

Akcja trwa do 11 czerwca do godziny 21:00 i aby wziąć w niej udział, należy się zalogować na konto gracza, a następnie ustawić całą drabinkę turniejową według wyników, jakie się uważa, że padną. Nagroda główna zostanie podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2020, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.

Do tego jeszcze dodatkowo będzie 100 000 w formie punktów FKP do podziału pomiędzy osoby, które poprawnie wytypują drużyny awansujące z fazy grupowej.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortuna kod promocyjny 2720PLN zapewni Ci teraz dodatkowo:

  • 2000 PLN od 2. depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze