Konkursy Eurowizji wciąż cieszą się sporą popularnością wśród oglądających. Dla niektórych wykonawców to spory sukces – móc wystąpić w Eurowizji. W tym roku Polskę reprezentować będzie Rafał Brzozowski z utworem “The Ride”. Czy zyska to wykonanie uznanie na międzynarodowej arenie? Bukmacherzy typują, kto ma największe szanse na zwycięstwo Eurowizji 2021. W zakładach wytypujesz państwo, które w tym roku zwycięży 65. Konkurs Piosenki Eurowizji.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Eurowizja: kursy, typy i zakłady bukmacherskie. Kto wygra Eurowizję?

Eurowizja to wydarzenie z bardzo długą historią. To tam występowali tacy polscy wykonawcy jak Edyta Górniak, Michał Szpak, Ich Troje czy Donatan i Cleo. Tradycyjnie Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się w maju.

Na Eurowizję każde państwo w Europie może wskazać swojego kandydata. Jeśli chodzi o Polskę, to w tym roku jest to Rafał Brzozowski. Wykonawca utworu “The Ride” na chwilę obecną nie ma wysokich notować wśród ekspertów muzycznych oraz bukmacherów. Sukcesu mu się raczej nie wróży. Najpierw odbędą się półfinały, a następnie finał Eurowizji.

Zakłady bukmacherskie online – dowiedz się, jakie opinie mają polscy bukmacherzy!

Zapowiedź Eurowizji 2021

Łącznie w tegorocznym konkursie Eurowizji udział weźmie 39 reprezentacji. Gospodarzem wydarzenia jest Holandia, a dokładniej hala Ahoy w Rotterdamie. Jak odbywa się głosowanie w Eurowizji? Na wybór najlepszej piosenki mają wpływ głosowania telewidzów, a także jurorów.

W tym roku w Eurowizji nie wezmą udziału przedstawiciele Węgier, Armenii, Czarnogóry i Białorusi. Transmisje z półfinałów, a także finałów Eurowizji przeprowadzi stacja TVP.

Wydarzenie w hali Ahoy będzie mogło obserwować “na żywo” 3500 tysiąca widzów.

Kiedy odbędzie się Eurowizja?

Konkursy Eurowizji odbywają się w maju. W tym roku plan występów jest następujący:

  • 18 maj – pierwszy półfinał
  • 20 maj – drugi półfinał
  • 22 maj – finał

W drugim półfinale zaprezentuje się Rafał Brzozowski, a więc 20 maja będzie można śledzić jego występ. Polska będzie rywalizować tam o głosy widzów z San Marino, Estonią, Czechami, Grecją, Austrią, Mołdawią, Islandią, Serbią, Gruzją, Albanią, Portugalią, Bułgarią, Finlandią, Łotwą, Szwajcarią i Danią. Do finału zakwalifikuje się 10 najlepszych reprezentacji.

W pierwszym półfinale wystąpią: Litwa, Słowenia, Rosja, Szwecja, Australia, Macedonia Północna, Irlandia, Cypr, Norwegia, Chorwacja, Belgia, Izrael, Rumunia, Azerbejdżan, Ukraina, Malta.

Finał Eurowizji będzie składał się 20 krajów wyłonionych spośród półfinalistów, a także dodatkowych państw: Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy i Holandia.

Polska i Rafał Brzozowski na Eurowizji

Udział Rafała Brzozowskiego w Eurowizji z piosenką “The Ride” wywołał w naszym kraju sporo kontrowersji. W większości pojawiają się zarzuty, że Polska z takim utworem nie ma szans na to, żeby podbić serca publiczności. Co więcej, przewiduje się, że Rafał Brzozowski nawet nie zakwalifikuje się do finału. Według wielu notować Polska odpadnie już w półfinale, co będzie naprawdę kiepskim osiągnięciem.

W 2019 roku zespół “Tulia” również nie zagwarantował nam udziału w finale. Ostatni raz Polska znalazła się w finale Eurowizji za sprawą Kasi Moś i utworu „Flashlight”.

W tym roku opinie o Rafale Brzozowskim są niezbyt mu sprzyjające. Według pierwszych prób i symulacji głosowania Polska znajduje się wśród drużyn, które plasują się na ostatnich miejscach. Pozostaje mieć nadzieje, że kiedy dojdzie do występu “na żywo” to Polska zrobi większe wrażenie na słuchaczach.

Eurowizja 2021: kursy bukmacherskie

W kursach bukmacherskich polscy operatorzy nie dają żadnych szans to, że Rafał Brzozowski mógłby wygrać Eurowizję. Co więcej, bukmacherzy tacy jak Betfan nie przewidują również tego, że Polska zakwalifikuje się do finału.

Kto wygra Eurowizje? Kursy Fortuny:

Kursy na zwycięstwo w Eurowizji
Fortuna
2.50
Francja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.00
Malta
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
5.00
Szwajcaria
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
5.00
Włochy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
8.00
Bułgaria
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
8.00
Islandia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
10.00
San Marino
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
500.00
Polska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Korzystając z promocji Fortuna bonus, możesz skorzystać z kursów u tego bukmachera i wytypować za darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus 100% od wpłaty. Łącznie nowy gracz od Fortuny w bonusach może uzyskać 2230 złotych!

Typy na Eurowizję

Według Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji (OGAE), które co roku przeprowadza symulacje głosowania – faworytami do zwycięstwa są: Malta, Szwajcaria, Francja, Litwa i Cypr. W typach bukmacherskich wybieralibyśmy właśnie z tych reprezentacji. Jak sprawdzisz kursy, to właśnie te państwa są typowane do zwycięstwa.

W zakładach bukmacherskich najwięcej szans daje się Francji, którą reprezentuje Barbara Pravi z utworem “Voila”. Wykonanie tej piosenki będzie w języku francuskim, a nie jak większość produkcji po angielsku.

Szanse Polski na Eurowizji

Bukmacherzy jasno definiują szansę Polski na Eurowizji 2021. Tych większych nie ma, więc nie warto siać optymizmu. Według prognoz Polska nie awansuje do finału. Ba, może w swoim półfinale zająć nawet ostatnie miejsce – tak donoszą branżowe serwisy informacyjne. Typy na to, że Polska wygra Eurowizje można grać po kursach 500.00. Jeśli Rafał Brzozowski faktycznie zająłby ostatnie miejsce, to byłby to najgorszy wynik w historii występów Polski w tym wydarzeniu.

Czy Polska zakwalifikuje się do finału Eurowizji?
Betfan
4.50
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
1.15
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie i jak obstawiać Eurowizję 2021?

Eurowizja, tak jak rozdanie nagród Grammy czy Oscarów, dostępna jest w zakładach bukmacherskich. To nie nowość, bo bukmacherzy do dawna prezentują swoje przewidywania, a także pozwalają typować Eurowizje. Gdzie obstawisz w tym roku to wydarzenie?

Zakłady na Eurowizje pojawiają się u większości bukmacherów online w Polsce. Najszybciej z typami na Eurowizje 2021 ruszyli tacy operatorzy jak STS, Fortuna i Betfan. U tych bukmacherów wytypujesz zakłady na półfinały oraz finały Eurowizji.

STS, Fortuna i BETFAN – oferta zakładów na Eurowizję

Na chwilę obecną najbogatszą ofertę zakładów na Eurowizje ma bukmacher Betfan. U tego “buka” obstawisz zakłady związane ze zwycięzcą, a także składem finalistów. Po prostu przy każdej reprezentacji Betfan daje opcje zakładu: awansuje do finału? W ten sposób możesz wytypować drużyny, które najlepiej zaprezentują się w pierwszym i drugim półfinale. A wybierając Betfan kod promocyjny możesz obstawić taki kupon bez ryzyka do 600 złotych!

Kompleksową ofertę na Eurowizje przygotowały też STS zakłady bukmacherskie. To bukmacher, który udostępnił ofertę na to, kto awansuje do finału, a także H2H. W tym ostatnim rodzaju zakładu chodzi o to, żeby wskazać, która z reprezentacji zajmie lepsze miejsce np. Francja vs Włochy?

Bukmacher Fortuna również udostępnia typy na klasyfikacje końcową Eurowizji 2021, a także klasyfikacje każdego z półfinałów.

Kto wygra Eurowizję 2021?

Eurowizja to konkurs, gdzie ostateczną decyzje mają widzowie i jurorzy programu. Może być tak, że podczas występu “na żywo” publiczność zostanie na tyle oczarowana, że wynik Eurowizji będzie bardzo zaskakujący. Na chwilę obecną najlepsze recenzje zbierają przedstawiciele Malty, Szwajcarii i Francji. Maltę reprezentuje Destiny z piosenką “Je me casse”, a Szwajcarię Gjon’s Tears z utworem “Tout l’Univers”.

Stosunkowo dobre notowania mają nasi sąsiedzi, czyli Litwini, którzy są reprezentowani przez zespół pop-rockowy, The Roop z piosenką “Discoteque”.

FAQ

Kiedy Eurowizja 2021?

Półfinały Eurowizji odbędą się 18 i 20 maja, a finał 22 maja 2021.

Jakie szanse ma Polska w Eurowizji 2021?

Bukmacherzy typują zakłady na zwycięstwo Polski z kursem 500.00.

Gdzie typować Eurowizje 2021?

Eurowizje możesz obstawiać w STS, Fortunie i Betfan.

Zaloguj się aby dodawać komentarze