Euro Prorok, czyli podwojenie wygranej na finał Euro 2020 w BETFAN!

BETFAN EURO 2020 FINAL

Koniec Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami, ale to wcale nie oznacza, że emocje już za nami. W finale Włosi zmierzą się z Anglikami, więc na pewno będzie to bardzo wyrównane starcie, które będzie dobrym widowiskiem dla kibiców. W BETFAN kod promocyjny da Ci pakiet powitalny, a także dostęp do podwojenia wygranej z Bet Buildera – zobacz warunki akcji!

Podwojenie wygranej w BETFAN z kodem promocyjnym!

Mistrzostwa Europy 2020 zakończą się już w niedzielę, 11.07.2021. Finał zaplanowano na godzinę 21:00, a zagrają w nim dwie najlepsze reprezentacje tego turnieju: Włosi oraz Anglicy. Wyspiarze będą rywalizować u siebie, bowiem spotkanie rozegrane zostanie na Wembley. Trudno tak naprawdę wskazać jednoznacznie kto jest faworytem. Wydaje się, że nieco większe szanse mają zawodnicy z Anglii, w końcu będą rywalizować z dziesiątkami tysięcy kibiców za sobą. Do tego z meczu na mecz rozkręcają się coraz bardziej, a w całym turnieju stracili zaledwie jednego gola, którego strzeliła im Dania z rzutu karnego.

Z drugiej strony prawdopodobnie w finale nie zagra Foden, który nabawił się urazu w sobotę. Na pewno nie wystąpi również Spinazzola, ale ten kontuzjowany został już podczas 1/8 finału. W obu ekipach są wielkie gwiazdy, jak Kane, Insigne, Chiesa, czy Mount. Można więc oczekiwać wielu goli i po prostu dobrego widowiska, jakie zapewnią Ci zawodnicy. Stawka jest wysoka, więc na pewno nikt nie odpuści. We Włoszech dużo zależy od dyspozycji Verattiego i to on głównie odpowiada za rozprowadzanie piłek w tej ekipie!

W BETFAN kod promocyjny da Ci dostęp do pakietu powitalnego i masy bonusów. Zobacz, jakie są warunki!

betfan final euro 2020

Na finał Euro 2020 ten bukmacher przygotował podwojenie wygranej, o ile spełnicie pewne warunki. Należy za pomocą Bet Buildera stworzyć swój zakład (z kursem minimalnym 5.00) na mecz Włochy – Anglia i zagrać go w AKO. Stawka musi wynieść dokładnie 89 PLN, ale żeby wziąć udział w akcji trzeba wcześniej zweryfikować konto. To wszystkie zasady, które należy spełnić.

Następnie jeżeli kupon będzie wygrany, to BETFAN obiecał, że podwoi wygraną do 500 PLN. Środki zostaną przyznane jako bonus, a tym przed wypłatą trzeba jeszcze obrócić jednokrotnie po kursie 3.80 lub większym. Wymagany do tego jest kupon AKO z co najmniej trzema pozycjami. Akcja trwa do rozpoczęcia spotkania Włochy vs. Anglia, ale czas na obrót to zaledwie 48 godzin!

W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu spełniającego warunki promocji, do bonusu kwalifikuje się pierwszy wygrany kupon. 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN!

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN kod promocyjny 1650PLN da Ci także:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 50 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze