Euro 2024 kursy bukmacherskie | Kursy na ME 2024

euro2024 kursy

Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Turniej w Niemczech zapowiada się niezwykle interesująco nie tylko dla piłkarzy czy kibiców. To także święto dla fanów obstawiania. Warto więc poznać bliżej kursy na Euro 2024, które bez wątpienia są znaczącym aspektem gry u bukmacherów. Jak prezentują się kursy na mistrzostwa Europy? Wszelkie potrzebne informacje dostępne są w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Kursy na Euro 2024

Tak naprawdę większość bukmacherów w naszym kraju przygotowała już pierwsze rynki zdarzeń i kursy na Euro 2024. Obecnie operatorzy oferują kursy na zwycięzcę turnieju, finalistę, a także na reprezentacje, które wyjdą z poszczególnych grup. Do tego oczywiście dochodzą szacunki na wszystkie mecze fazy grupowej, zatem jest z czego wybierać i już teraz można przejść do pierwszych analiz. Możesz być pewnym, że im bliżej będzie turnieju, tym pojawi się więcej bardziej szczegółowych rynków i kursów. Na ten moment nie ma jeszcze przygotowanej oferty między innymi na osiągnięcia indywidualne, ale z pewnością w najbliższym czasie i takowe kursy się pojawią.

Gdzie znajdę najlepsze kursy na ME w Niemczech?

Po przejrzeniu obecnych kursów na ME w Niemczech różnice w marży bukmacherów są stosunkowo duże. Analizie zostało poddanych kilku najpopularniejszych operatorów w naszym kraju – m. in. STS, Fortuna, Superbet czy Betfan. Przyglądając się kursom na mecze fazy grupowej Euro 2024 na czele znalazły się największe marki w kraju. Mianowicie chodzi o STS oraz Fortunę, których marża oscyluje w granicach 5-6%, co oznacza, że kursy na ME właśnie u nich są najkorzystniejsze dla typerów. Mamy już gotowe typy na Euro 2024!

Kursy na zwycięzcę Mistrzostw Europy 2024

Wśród kursów na Euro 2024, które są już dostępne znaleźć można wiele zdarzeń długoterminowych. Te bardzo często przyciągają uwagę graczy, bowiem kursy zwykle są wysokie, wynoszące wartość około 4.00-10.00 i tym samym opłaca się obstawić kupon SOLO. Jednym z takich zdarzeń z interesującymi kursami jest bez wątpienia możliwość wskazania zwycięzcy całego turnieju. Eksperci są zgodni, że do faworytów Euro 2024 zaliczyć należy trzy reprezentacje. Chodzi o Francuzów, Anglików oraz Niemców.

Trójkolorowi są wiceliderem rankingu FIFA, a także obecnym wicemistrzem świata. Ich skład to istny gwiazdozbiór z Mbappe na czele i jeżeli będą w takiej formie, jak na MŚ 2022, to nie powinni mieć problemów ze zdobyciem tytułu mistrzostw Europy. Anglicy natomiast mają świetne grono młodych piłkarzy, którzy już teraz grają pierwsze skrzypce na największych stadionach świata – Bellingham, Foden, Saka, Palmer, wspierani przez doświadczonego Kane’a czy Grealisha z pewnością będą piekielnie groźni. Na koniec gospodarze turnieju – Niemcy. W ostatnich latach mieli duże problemy, reprezentacja jest w przebudowie, ale nie można zapominać, że jest to drużyna turniejowa, która jeśli będzie niesiona przez swoich kibiców, to może zdziałać na tym turnieju naprawdę wiele.

Kursy na zwycięzcę Euro 2024
STS
4.50
Francja
4.50
Anglia
7.00
Niemcy
Zagraj!

Kursy na króla strzelców i MVP Euro 2024

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, obecnie kursy na nagrody indywidualne Euro 2024 nie są jeszcze dostępne. Aktualnie bukmacherzy skupili się na zdarzeniach drużynowych, przygotowując ofertę kursową na wszystkie mecze fazy grupowej, ale też faworytów do awansu z grup czy finalistów mistrzostw Europy 2024. Tym samym na bardziej szczegółowe zdarzenia trzeba jeszcze poczekać około kilku tygodni. Z pewnością jeśli chodzi o najlepszego gracza turnieju, to największe szanse będzie miał Jude Bellingham, Kylian Mbappe czy Phil Foden, natomiast wśród strzelców należy wypatrywać Harry’ego Kane’a czy również Mbappe. Oczywiście, jak tylko pojawią się kursy na króla strzelców czy MVP Euro 2024, to od razu o tym poinformujemy. Na ten moment natomiast warto skupić się na kursach dotyczących poszczególnych meczów czy tych dotyczących awansów do fazy pucharowej.

Kursy bukmacherskie na Mistrzostwa Europy w Niemczech

Obecnie warto więc zwrócić szczególną uwagę na kursy bukmacherskie na grupy Euro 2024. Do dyspozycji typerów jest możliwość wskazania reprezentacji, które awansują do fazy pucharowej, bądź zwycięzcy każdej z grup. Na ten moment najbardziej rozwiniętą ofertę posiada STS i to właśnie ze strony tego operatora będą pochodziły kursy na grupy ME 2024.

Kursy Euro 2024: Grupa A

W grupie A spotkają się ze sobą gospodarze turnieju, Szwajcarzy, Węgrzy i Szkoci. To jedna z najbardziej wyrównanych grup i nie powinno dziwić, że kursy na zajęcie 1-2 miejsca są niezwykle wyrównane. Oczywistym faworytem są Niemcy, jednak kto z nimi awansuje jest dużą niewiadomą. Nieznacznym faworytem według kursów na Euro 2024 są Szwajcarzy, jednak zarówno reprezentacja Węgier, jak i Szkocji pokazała w eliminacjach swoje możliwości i bez wątpienia – będzie niezwykle ciekawie.

Kursy na wyjście z grupy A (1-2 miejsce)
STS
1.07
Niemcy
2.10
Szwajcaria
2.75
Węgry
3.00
Szkocja
Zagraj!

Kursy Euro 2024: Grupa B

Be wątpienia w grupie B wszystkie pojedynki będą niezwykle emocjonujące i zacięte. Do walki o fazę pucharową staną w niej reprezentacje Hiszpanii, Włoch, Chorwacji oraz Albanii. Oczywiście ostatnia z drużyn mocno odstaje od reszty stawki, jednak w eliminacjach, chociażby w starciach z Polską pokazali jak potrafią być silni. Według kursów na mistrzostwa Europy 2024 faworytem do awansu z 1. miejsca jest Hiszpania. Jeśli natomiast chodzi o zajęcie 1-2 miejsca, to kursy na Włochy i Chorwację są niezwykle równe i trudno jest oszacować, która z reprezentacji ostatecznie zajmie czołowe miejsca w grupie B.

Kursy na awans z grupy B (1-2 miejsce)
STS
1.20
Hiszpania
1.57
Włochy
1.95
Chorwacja
8.00
Albania
Zagraj!

Kursy Euro 2024: Grupa C

W grupie C znalazł się jeden murowany faworyt – Anglia i trzy reprezentacje będące na bardzo podobnym poziomie. Chodzi o Duńczyków, Serbów i Słoweńców. Kursy bukmacherskie na awans do fazy pucharowej Euro 2024 jasno wskazują, że Anglicy nie powinni mieć żadnego problemu z wygraniem grupy, natomiast pozostałe zespoły “będą się bić” o 2. lokatę. Największe szanse ma Dania, ale zarówno Serbia, jak i Słowenia ma swoje atuty, które z pewnością pokażą podczas mistrzostw Europy 2024.

Kursy na awans z grupy C (1-2 miejsce)
STS
1.08
Anglia
1.75
Dania
2.60
Serbia
4.50
Słowenia
Zagraj!

Kursy Euro 2024: Grupa D

Polskich kibiców bez wątpienia najbardziej interesuje grupa D, w której Biało-Czerwoni zmierzą się z piekielnie trudnymi rywalami. Na naszych reprezentantów czekają potyczki z Austrią, Holandią i Francją. Niekwestionowanym faworytem są Trójkolorowi, będący również jednym z głównych kandydatów do ostatecznego triumfu. Według kursów bukmacherskich razem z Francuzami powinni awansować piłkarze Oranje, jednak zarówno Polacy, jak i Austriacy z pewnością mocno się postawią i także będą chcieli zagrać w fazie pucharowej mistrzostw Europy 2024.

Kursy na awans z grupy D (1-2 miejsce)
STS
1.12
Francja
1.57
Holandia
2.75
Austria
4.50
Polska
Zagraj!

Kursy Euro 2024: Grupa E

W przedostatniej, grupie E zmierzą się ze sobą reprezentacje Belgii, Ukrainy, Rumunii i Słowacji. Oczywiście głównym faworytem bukmacherów jest ekipa Belgów, która zajmuje obecnie 3. miejsce w rankingu FIFA. Wydaje się, że również Ukraińcy powinni zając miejsce premiowane bezpośrednim awansem, bowiem na tle pozostałych reprezentacji z pewnością są najsilniejsi, co również pokazali na boiskach podczas eliminacji do turnieju głównego.

Kursy na awans z grupy E (1-2 miejsce)
STS
1.08
Belgia
1.85
Ukraina
3.00
Rumunia
3.25
Słowacja
Zagraj!

Kursy Euro 2024: Grupa F

Ostatnia grupa Euro 2024 również nieco odbiega poziomem od początkowych. Oczywiście zagra w niej jedna z najsilniejszych reprezentacji nadchodzących mistrzostw Europy – Portugalia, jednak ich rywale, czyli Turcja, Gruzja oraz Czechy nie są światowymi, a nawet europejskimi potęgami. Bez wątpienia więc to Portugalczycy muszą wygrać grupę F. Z drugiego miejsca powinna awansować Turcja, która w ostatnich miesiącach spisywała się naprawdę solidnie, wyprzedzając w grupie eliminacyjnych faworyzowanych Chorwatów. Nie należy jednak skreślać Czechów, którzy awansowali z grupy z Polakami i także potrafią przeszkadzać najlepszym, więc można oczekiwać wyrównanych i emocjonujących pojedynków.

Kursy na awans z grupy F (1-2 miejsce)
STS
1.08
Portugalia
1.80
Turcja
2.25
Czechy
5.50
Gruzja
Zagraj!

Euro 2024 kursy bukmacherskie – co jeszcze trzeba wiedzieć?

Na ten moment właśnie tak prezentują się kursy bukmacherskie na Euro 2024. Oczywiście warto śledzić je na bieżąco, zresztą tak samo, jak informacje dotyczące poszczególnych reprezentacji. Przed nami bowiem ogłoszenie składów oraz ostatnie mecze towarzyskie, które odbędą się na początku czerwca. Duży wpływ na ewentualne zmiany kursów będą miały kontuzje, wspomniane powołania czy forma w pojedynkach przed Euro 2024. Im bliżej turnieju, tym bukmacherzy będą mogli precyzyjnej określić ofertę i rynki zdarzeń, dodając również kursy na MVP turnieju czy króla strzelców. Z pewnością nadchodzące mistrzostwa Europy 2024 przyniosą wiele emocji, a także wyśmienitych pojedynków. Natomiast 14. lipca poznamy najlepszą ekipę Starego Kontynentu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze