Etoto to jeden z tych bukmacherów, którzy się najszybciej rozwijają. Nie dziwi to, bowiem ma mocną reprezentację w internecie, gdzie promują go m.in. takie twarze, jak Smokowski, czy Borek. Teraz z naszym kodem ZAGRANIE możesz odebrać dodatkowe bonusy za założenie konta. Mowa tu o 200% od wpłaty do 200 PLN i freebecie o wartości 20 PLN!

etoto baner potrojenie wplaty200% od wpłaty do 200 PLN i freebet w Etoto!

W świecie sportu dzieje się ostatnio bardzo dużo. Trwają m.in. topowe ligi piłkarskie, a teraz rozgrywane są także spotkania reprezentacyjne. W końcu już dzisiaj Polska zagra z Anglią w bardzo ważnym spotkaniu. Raczej trudno liczyć na dobry wynik Biało-Czerwonych, ale jednak nadzieja zawsze będzie w sercach polskich kibiców. Wyspiarze to faworyci, którzy powinni sięgnąć po komplet punktów, nawet grając na wyjeździe na trudnym terenie.

Powoli zbliża się także sezon NBA, a w międzyczasie rozgrywane są spotkania w tenisa, czy inne dyscypliny. Zatem zakładów, które można obstawić, jest sporo i dlatego też warto przyjrzeć się nowej ofercie od tego bukmachera. Etoto tym razem przygotował nową ofertę dla graczy, która dostępna będzie do dzisiaj, 08.09.2021, do godziny 18:00. Dlatego też trzeba się pośpieszyć, jeżeli chcecie skorzystać ze specjalnej akcji dla naszych czytelników. Etoto kod bonusowy to gwarancja odebrania ciekawego pakietu na start – zobacz, jak to zrobić!

etoto podwojenie

Aby odebrać specjalny pakiet w Etoto postępuj według poniższej instrukcji:

  • kliknij nasz baner wyżej
  • załóż konto z kodem ZAGRANIE
  • należy to zrobić do 8 września 2021 do godziny 18:00
  • zweryfikuj tożsamość
  • wpłać co najmniej 50 PLN aby odebrać też freebet 20 PLN
  • wpłacając 100 PLN dostaniesz więc 200 PLN bonusu (łącznie 300 PLN)

Następnie w ciągu 30 dni należy obrócić bonusem sześciokrotnie. Kupony mogą być przedmeczowe lub live, ale zarówno single, jak i AKO muszą mieć kurs minimalny na poziomie 2.20 (przy AKO pojedyncza selekcja nie może mieć mniejszego mnożnika niż 1.30). Po tym obrocie będziesz mógł wypłacić środki.

W przypadku freebetu z kolei masz siedem dni na wykorzystanie go, można to zrobić na dowolne zdarzenie za wyjątkiem sportów wirtualnych. Na koniec jeszcze, ważną informacją jest to, że nie można płacić za pomocą Skrill oraz Neteller, bowiem operator zastrzega sobie, że wtedy może nie przyznać oferty powitalnej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze