tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto freebet – 50 zł na start

Etoto freebet 2022 – Pakiet 350 złotych ✔️
Kod bonusowy Etoto LINK
Bonus od depozytu (BEZ obrotu)
200% do 300 PLN w sumie
Bonusy i freebety 50 PLN
Ostatnia aktualizacja 01.09.2022

Bonus freebet Etoto to gratyfikacja, która wróciła do oferty powitalnej. Freebet u tego bukmachera teraz wynosić będzie aż 50 PLN i jest to najwyższy taki bonus w Polsce! Teraz dla czytelników Zagranie bonusy na start mogą wynieść nawet 350 PLN na co składa się bonus od depozytu i freebet 50 PLN. To jeden z najpopularniejszych bonusów, więc i u bukmachera Etoto cieszy się dużym wzięciem!

Etoto obecnie w bonusie powitalnym daje dodatkową kasę od depozytu, a także freebet. Moda na freebet wciąż trwa wśród polskich typerów, a to widzi operator Etoto, który od czasu do czasu organizuje promocje, w których można zgarnąć darmowe środki na grę. Teraz przy współpracy z naszym portalem postanowił też dodać je do specjalnej oferty powitalnej. 

Bonusy freebet w zakładach bukmacherskich to inaczej środki przyznawane przez firmę, za które można postawić kupon. Najczęściej freebety dotyczą promocji bez depozytu, ale zdarzają się też oferty, gdzie do bonusu wymagana jest wpłata. W przypadku Etoto wszystko zależy od freebetu w ramach danej akcji. Zasady wzięcia udziału są dość proste.

etoto bonus freebet 50

Kod na darmowy zakład w Etoto

Jeśli nie jesteś nowicjuszem w zakładach online, to nie będzie dla ciebie nowością to, że do freebetu i bonusów Etoto potrzebny jest kod promocyjny. Gracze, którzy kiedykolwiek rejestrowali konto u legalnych bukmacherów, zapewne zauważyli, że często pojawia się opcja wpisania kodu promocyjnego. Po co? Oczywiście po to, żeby zgarnąć lepszy bonus na start. Często pod pojęciem “lepszy” kryje się dodatkowa gratyfikacja, czyli np. freebet.

Bukmacher Etoto oferuje specjalne promocje, ale klasyczny kod bonusowy zastąpił linkiem rejestracyjnym. Co to oznacza? To, że Etoto kod bonusowy jest wpisywany automatycznie do formularza, jeśli użytkownik kliknie specjalny link (https://zagranie.com/go/etoto) na portalu zagranie.com. Przejście z naszego unikalnego linka do rejestracji Etoto i założenie konto oznacza to samo, co ręczne wpisanie kodu promocyjnego. W ten sposób zostaniesz zakwalifikowany do wszystkich freebetów, na jakie mogą liczyć poleceni przez nas użytkownicy. Warto jednak się upewnić, że w formularzu jest napisane ZAGRANIE.

Zarejestrowanie się w Etoto z naszym linkiem/kodem promocyjnym umożliwi ci zyskanie bonusu od depozytu, który wynosi 200% do nawet 300 PLN w sumie. Do tego zgarnięcie w Etoto freebetu 50 PLN, co razem daje aż 350 zł na start!

Specjalny freebet 50 PLN tylko na Zagranie.com

Na zagranie.com to standard, że nasi użytkownicy mogą odbierać specjalne freebety, zakłady bez ryzyka i powiększone bonusy od bukmacherów. Etoto bonus nie jest wyjątkiem, ale trzeba przyznać, że na Etoto kwota tych bonusów jest naprawdę wysoka. W końcu bonus od depozytu to jedno, a tutaj jeszcze jest freebet o wartości 50 PLN.

Do freebetów Etoto zakwalifikujesz się wtedy, jeśli założysz konto z naszym kodem/linkiem rejestracyjnym. Co to daje? Otrzymasz całą ofertę powitalną, która jest dostępna tylko u nas. Razem z nią będziesz mógł grać bez ryzyka.

Etoto freebet – zasady

W Etoto freebet otrzymasz, jeżeli spełnisz pewne warunki, jakie stawia ten bukmacher. Mowa tutaj m.in. o wpłacie minimum 50 PLN na konto depozytowe. Wtedy będziesz mógł skorzystać z freebetu właśnie o tej wartości. Freebet możesz postawić na wszystkie zdarzenia z wyłączeniem sportów wirtualnych. Czas na wykorzystanie go to siedem dni, a grasz nim dosłownie, jak chcesz. Omawiany darmowy zakład będziesz mógł postawić jedynie w aplikacji mobilnej!

Pragniesz obstawić mecze Premier League? Nie ma problemu. Interesujesz się NBA? Również możesz na te rozgrywki wykorzystać freebet. Darmowy zakład nie ma wielu ograniczeń i po prostu nadaje się idealnie właśnie do tego, żeby przetestować ofertę, jaką ma ten bukmacher.

Rejestracja i wpłata w Etoto

W Etoto freebet możesz dostać za zarejestrowanie konta z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Całość jest bajecznie prosta i wygląda tak:

  • wbijasz w nasz link: https://zagranie.com/go/etoto
  • wpisujesz kod ZAGRANIE
  • wypełniasz podstawowe dane, jak imię, nazwisko, czy adres e-mail
  • logujesz się na konto

zagranie rejestracja freebet 50

Następnie musisz przejść do zakładki wpłata i wypłata. Tam możesz wybrać, przez jaką opcje chcesz dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto. Możliwości jest sporo, bo mówimy tutaj m.in. o koncie bankowym, czy nawet Skrillu. Pamiętaj jednak, że aby odebrać w Etoto freebet to musisz wpłacić co najmniej 50 PLN. 

Jak otrzymać darmowy zakłady w Etoto?

Aby odebrać darmowy zakłady w Etoto, jak wyjaśnialiśmy na początku, należy zarejestrować konto z kodem bonusowym Zagranie. Etoto zakłady bukmacherskie umożliwiają rejestrację bez dowodu osobistego i można jej dokonać w 2-3 minuty. Następnie można skorzystać z bonusów w Etoto, czyli freebetu 50 PLN i bonusu 200% od depozytu.

Freebet w Etoto – ile można zyskać?

Nie ma określonej, maksymalnej kwoty, jaką można zyskać w Etoto za freebet. W przypadku tego bukmachera możesz zagrać wysoki kurs za taki darmowy zakład i liczyć na wygraną. Stawka to jednak po prostu 50 PLN, to jedyne ograniczenie, jakie stawia ta akcja promocyjna od Etoto.

Obrót bonusem/freebetem w Etoto

Freebet od ETOTO o wartości 50 zł NIE WYMAGA OBROTU. Etoto zazwyczaj daje 30 dni na obrót swoimi bonusami. W przypadku promocji na start, a więc bonusu od depozytu to bukmacher ten wymaga obrotu w ciągu 30 dni po kursie 2.20 lub większym. Należy to zrobić 6x, ale jeśli grasz za Freebet w ETOTO – nie musisz obracać. Taka oferta tylko u nas!

bonus etoto 200

Pozostałe bonusy od bukmachera

W Etoto głównym bonusem jest promocja 200% od pierwszego depozytu do 300 PLN łącznie, po wpłacie 100 PLN. Na czym polega ta promocja? Na tym, że bukmacher daje Ci w prezencie kwotę równą dwukrotności depozytu. W sumie możesz rozpocząć grę z budżetem 300 PLN dzięki temu bonusowi. Aby wykorzystać maksymalnie bonus, należy więc wpłacić 100 PLN. Dzięki temu na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 200 PLN w formie bonusu, co daje razem 300 zł.

Etoto opinie o bonusie tego bukmachera są rozbieżne, bo jedni gracze chwalą wysokość promocji, z kolei drudzy narzekają na brak innych rzeczy.

Z bonusu dla nowych graczy Etoto może skorzystać każdy gracz, który wciąż nie zarejestrował się u tego operatora. Nowe konto w Etoto założysz na stronie online etoto.pl, a także w mobilnej aplikacji. Oczywiście zrobić to może tylko osoba pełnoletnia.

Etoto co jakiś czas może zaoferować również bonus mobile lub konkurs za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kibice sportowi doskonale wiedzą, że to bukmacher, który aktywnie działa na YouTubie, Twitterze i Facebooku.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy na freebet w Etoto?

Bonus freebet w Etoto działa po rejestracji z kodem ZAGRANIE. Dzięki temu zgarniesz extra 50 PLN!

Ile otrzymasz we freebetach od Etoto?

Czytelnicy Zagranie mogą zyskać freebety w różnych akcjach promocyjnych. Więcej o nich dowiesz się w naszym artykule! Obecnie czeka na Ciebie 50 PLN we freebecie i dodatkowe promocje!

Jaki jeszcze bonus oferuje Etoto na start?

Poza freebetami Etoto oferuje też bonus od depozytu 200%!

Zaloguj się aby dodawać komentarze