ETOTO freebet 20 zł | Odbierz darmowy zakład!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2242 zł NA START: od depozytu 2000 zł + darmowy zakład 222 zł + ekstra freebet 20 zł


🔥 PROMOCJA: +300 zł za wygraną Pudzianowskiego ze Szpilką!

(tylko w dniach 01-03.06.2023 r.)

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto freebet – 20 zł na start

Oferta powitalna ETOTO 2023 
Kod bonusowy ETOTOZAGRANIE
Bonus od 1. depozytu100% do 400 PLN
Bonus od 2. depozytu50% do 600 PLN
Bonus od 3. depozytu50% do 1000 PLN
Darmowy zakład222 PLN
Freebet20 PLN

Bonus freebet Etoto to gratyfikacja, która wróciła do oferty powitalnej. Freebet u tego bukmachera teraz wynosić będzie aż 20 PLN! To jeden z najpopularniejszych bonusów, więc i u bukmachera Etoto cieszy się dużym wzięciem!

Etoto obecnie w bonusie powitalnym daje dodatkową kasę od depozytu, a także freebet. Moda na freebet wciąż trwa wśród polskich typerów, a to widzi operator Etoto, który od czasu do czasu organizuje promocje, w których można zgarnąć darmowe środki na grę. Teraz przy współpracy z naszym portalem postanowił też dodać je do specjalnej oferty powitalnej. 

Bonusy freebet w zakładach bukmacherskich to inaczej środki przyznawane przez firmę, za które można postawić kupon. Najczęściej freebety dotyczą promocji bez depozytu, ale zdarzają się też oferty, gdzie do bonusu wymagana jest wpłata. W przypadku Etoto wszystko zależy od freebetu w ramach danej akcji. Zasady wzięcia udziału są dość proste.

Kod na darmowy zakład w Etoto

Gracze, którzy kiedykolwiek rejestrowali konto u legalnych bukmacherów, zapewne zauważyli, że często pojawia się opcja wpisania kodu promocyjnego – tak samo jest w ETOTO. Etoto kod bonusowy jest wpisywany automatycznie do formularza, jeśli użytkownik kliknie specjalny link (https://zagranie.com/goto/etoto) na portalu zagranie.com.

W ten sposób zostaniesz zakwalifikowany do odebrania wszystkich możliwych bonusów.

Zarejestrowanie się w Etoto z naszym linkiem/kodem promocyjnym umożliwi ci zyskanie bonusu od depozytu: 100% do 400 zł, 50% do 600 zł i 50% do 1000 zł. Do tego zgarnięcie w Etoto freebetu 20 zł i darmowego zakładu 222 zł!

Etoto freebet – zasady

W Etoto freebet otrzymasz, jeżeli spełnisz pewne warunki, jakie stawia ten bukmacher. Mowa tutaj m.in. o wpłacie minimum 50 PLN na konto depozytowe. Wtedy będziesz mógł skorzystać z freebetu o wartości 20 zł.

Freebet możesz postawić na wszystkie zdarzenia z wyłączeniem sportów wirtualnych. Omawiany darmowy zakład będziesz mógł postawić jedynie w aplikacji mobilnej!

Pragniesz obstawić mecze Premier League? Nie ma problemu. Interesujesz się NBA? Również możesz na te rozgrywki wykorzystać freebet. Darmowy zakład nie ma wielu ograniczeń i po prostu nadaje się idealnie właśnie do tego, żeby przetestować ofertę, jaką ma ten bukmacher.

Rejestracja i wpłata w Etoto

W Etoto freebet możesz dostać za zarejestrowanie konta z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Całość jest bajecznie prosta i wygląda tak:

  • wbijasz w nasz link: https://zagranie.com/goto/etoto
  • wpisujesz kod ZAGRANIE
  • wypełniasz podstawowe dane, jak imię, nazwisko, czy adres e-mail
  • logujesz się na konto

Następnie musisz przejść do zakładki wpłata i wypłata. Tam możesz wybrać, przez jaką opcje chcesz dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto. Możliwości jest sporo, bo mówimy tutaj m.in. o koncie bankowym, czy nawet Skrillu.

Jak otrzymać darmowy zakłady w Etoto?

Aby odebrać darmowy zakłady w Etoto, jak wyjaśnialiśmy na początku, należy zarejestrować konto z kodem bonusowym Zagranie. Etoto zakłady bukmacherskie umożliwiają rejestrację bez dowodu osobistego i można jej dokonać w 2-3 minuty.

Obrót bonusem/freebetem w Etoto

Freebet od ETOTO o wartości 20 zł NIE WYMAGA OBROTU.

Pozostałe bonusy od bukmachera

W Etoto głównym bonusem jest promocja od depozytu, która daje w sumie 2000 zł. Oprócz tego, za odpowiednio wysoki depozyt można dodatkowo zyskać 222 zł w darmowym zakładzie.

Etoto opinie o bonusie tego bukmachera są rozbieżne, bo jedni gracze chwalą wysokość promocji, z kolei drudzy narzekają na brak innych rzeczy.

Z bonusu dla nowych graczy Etoto może skorzystać każdy gracz, który wciąż nie zarejestrował się u tego operatora. Nowe konto w Etoto założysz na stronie online etoto.pl, a także w mobilnej aplikacji. Oczywiście zrobić to może tylko osoba pełnoletnia.

Etoto co jakiś czas może zaoferować również bonus mobile lub konkurs za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kibice sportowi doskonale wiedzą, że to bukmacher, który aktywnie działa na YouTubie, Twitterze i Facebooku.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy na freebet w Etoto?

Bonus freebet w Etoto działa po rejestracji z kodem ZAGRANIE.

Ile otrzymasz we freebetach od Etoto?

Czytelnicy Zagranie mogą zyskać freebety w różnych akcjach promocyjnych. Obecnie czeka na Ciebie 20 PLN we freebecie i dodatkowe promocje!

Jaki jeszcze bonus oferuje Etoto na start?

Poza freebetami Etoto oferuje też bonus od depozytu 2000 zł oraz darmowy zakład 222 zł.

Zaloguj się aby dodawać komentarze