tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 200 zł od depozytu + 20 zł Freebet

 

Łącznie 320 zł na grę w ETOTO!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 20 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto freebet

Etoto freebet 2021 – Pakiet 200 złotych ✔️
Kod bonusowy Etoto LINK
Bonus od depozytu
200% do 200 PLN
Bonusy i freebety Wkrótce
Ostatnia aktualizacja 20.09.2021

Bonus freebet Etoto to gratyfikacje, które chwilowo wycofano. Freebet u tego bukmachera to nie była jednorazowa okazja, a możliwość odbierania kolejnych bonusów w ramach akcji Etotomania, ale na razie ją wstrzymano. Jednak dla czytelników Zagranie bonusy na start mogą wynieść nawet 200 PLN w formie bonusu od pierwszego depozytu. To jeden z najpopularniejszych bonusów, więc i u bukmachera Etoto cieszy się dużym wzięciem!

Etoto niegdyś dawał darmowy zakład na start, ale obecnie w bonusie powitalnym znajduje się tylko bonus od depozytu. Nie oznacza to jednak, że Etoto w ogóle nie rozdaje darmowych bonusów. Moda na freebet wciąż trwa wśród polskich typerów, a to widzi operator Etoto, który od czasu do czasu organizuje promocje, w których można zgarnąć darmowe środki na grę. Dlatego przy współpracy z naszym portalem, Etoto zdecydowało się uruchomić serię freebetów. Te są i będą rozdawane jako akcje tymczasowe, więc obserwuj nasze artykuły i informacje na grupach.

Bonusy freebet w zakładach bukmacherskich to inaczej środki przyznawane przez firmę, za które można postawić kupon. Najczęściej freebety dotyczą promocji bez depozytu, ale zdarzają się też oferty, gdzie do bonusu wymagana jest wpłata. W przypadku Etoto wszystko zależy od freebetu w ramach danej akcji. Dla każdego tego rodzaju bonusu może być inny regulamin, który będzie wiązał się z dodatkowymi warunkami.

Kod promocyjny na darmowe zakłady i bonusy w Etoto

Jeśli nie jesteś nowicjuszem w zakładach online, to nie będzie dla ciebie nowością to, że do freebetu i bonusów Etoto potrzebny jest kod promocyjny. Gracze, którzy kiedykolwiek rejestrowali konto u legalnych bukmacherów, zapewne zauważyli, że często pojawia się opcja wpisania kodu promocyjnego. Po co? Oczywiście po to, żeby zgarnąć lepszy bonus na start. Często pod pojęciem “lepszy” kryje się dodatkowa gratyfikacja, czyli np. freebet.

Bukmacher Etoto oferuje specjalne promocje, ale klasyczny kod bonusowy zastąpił linkiem rejestracyjnym. Co to oznacza? To, że Etoto kod bonusowy jest wpisywany automatycznie do formularza, jeśli użytkownik kliknie specjalny link (http://zagranie.com/go/etoto) na portalu zagranie.com. Przejście z naszego unikalnego linka do rejestracji Etoto i założenie konto oznacza to samo, co ręczne wpisanie kodu promocyjnego. W ten sposób zostaniesz zakwalifikowany do wszystkich freebetów, na jakie mogą liczyć poleceni przez nas użytkownicy.

Zarejestrowanie się w Etoto z naszym linkiem/kodem promocyjnym umożliwi ci zyskanie bonusu od depozytu, który wynosi 200% do 200 PLN!

Specjalne freebety dla czytelników Zagranie.com

Na zagranie.com to standard, że nasi użytkownicy mogą odbierać specjalne freebety, zakłady bez ryzyka i powiększone bonusy od bukmacherów. Etoto bonus nie jest wyjątkiem, ale trzeba przyznać, że na Etoto kwota tych bonusów była naprawdę wysoka. W pewnym momencie w Etotomanii można było zgarnąć 1500 PLN we freebatch. Obecnie promocja jest wstrzymana, a my czekamy na jej powrót.

Do freebetów Etoto zakwalifikujesz się wtedy, jeśli założysz konto z naszym kodem/linkiem rejestracyjnym. Co to daje? To, że w ofercie Etotomania, która jest programem lojalnościowym od razu uzyskasz złoty status gracza. To najwyższe wyróżnienia, na które normalnie musiałbyś gromadzić punkty przez cały miesiąc aktywnej gry. Dzięki nam wyjątkowy status otrzymujesz za darmo. Z czym się to wiąże? Z tym że każdego kolejnego dnia możesz korzystać ze specjalnych promocji w ramach Etotomania – dokładnie chodzi o 16 freebetów, które znajdą się w ofercie!

1000 PLN w darmowych zakładach od Etoto

Darmowe zakłady Etoto w skali miesiąca są zależne od tego ile będzie specjalnych akcji. To nie będzie jednorazowy freebet 1000 PLN, a zbiór pomniejszych bonusów. Dla przykładu w ciągu jednego dnia można wykorzystać pojedynczy bonus, jaki wtedy przysługuje. Może to być freebet o wartości 50 PLN. Najlepsze w tej promocji jest to, że w kolejnych dniach również można liczyć na podobne darmowe zakłady. Trzeba zatem być na bieżąco z naszymi informacjami na stronie i grupie!

bonus etoto 200

Freebety w Etotomanii

Etotomania złożona jest z trzech poziomów: brązowego, srebrnego i złotego. Oczywiście najlepsze atrakcje czekają na złotym poziomie, bo tam jest najwięcej pieniędzy do zgarnięcia. Tam też znajduje się najwięcej freebetów! W przypadku brązowego czy srebrnego statusu takich opcji na zyskanie darmowego zakładu jest znacznie mniej.

Freebety w Etotomanii aktywowane są pojedynczo – bukmacher deklaruje, że w trakcie miesiąca będzie ich co najmniej 16. Wszystko zostanie rozłożone tak, żeby łączna pula darmowych zakładów wyniosła 1000 PLN. Każdy z freebetów posiada własny regulamin, gdzie sprawdzić zasady odbioru, a także warunki obrotu.

AKCJA JEST TYMCZASOWO WSTRZYMANA – WARTO O TYM PAMIĘTAĆ!

Jak otrzymać darmowe zakłady w Etoto?

Aby odebrać darmowe zakłady w Etoto, jak wyjaśnialiśmy na początku, należy zarejestrować konto z kodem bonusowym Zagranie. Etoto zakłady bukmacherskie umożliwiają rejestrację bez dowodu osobistego i można jej dokonać w 2-3 minuty. Następnie można skorzystać z aktualnych bonusów w Etoto dotyczących freebetu i wykorzystać bonus powitalny 200% do 200 PLN.

Freebet w Etoto – ile można zyskać?

Nie ma określonej, maksymalnej kwoty, jaką można zyskać w Etoto za freebet. Jeżeli weźmiesz udział we wszystkich dedykowanych akcjach, to łącznie będzie to pewnie nawet kilkaset złotych – zależy od tego co się dzieje w świecie sportu!

Obrót bonusem w Etoto

Etoto zazwyczaj daje 30 dni na obrót swoimi bonusami. W przypadku promocji na start, a więc bonusu 50% cashbacku do 1000 PLN to bukmacher ten nie wymaga w ogóle obrotu. Z kolei w przypadku freebetów wszystko zależy od konkretnych akcji!

Pozostałe bonusy od bukmachera

W Etoto głównym bonusem jest promocja 200% od pierwszego depozytu do 200 PLN. Na czym polega ta promocja? Na tym, że bukmacher podwaja Twoją pierwszą wpłatę nawet do 200 PLN. Aby wykorzystać maksymalnie bonus, należy więc wpłacić 100 PLN. Dzięki temu na Twoim koncie pojawi sie dodatkowe 200 PLN w formie bonusu.

Etoto opinie o bonusie tego bukmachera są rozbieżne, bo jedni gracze chwalą wysokość promocji, z kolei drudzy narzekają na brak innych rzeczy.

Z bonusu dla nowych graczy Etoto może skorzystać każdy gracz, który wciąż nie zarejestrował się u tego operatora. Nowe konto w Etoto założysz na stronie online etoto.pl, a także w mobilnej aplikacji. Oczywiście zrobić to może tylko osoba pełnoletnia.

Etoto co jakiś czas może zaoferować również bonus mobile lub konkurs za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kibice sportowi doskonale wiedzą, że to bukmacher, który aktywnie działa na YouTubie, Twitterze i Facebooku.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy na freebet w Etoto?

Bonus freebet w Etoto działa po rejestracji z linka od Zagranie!

Ile otrzymasz we freebetach od Etoto?

Czytelnicy Zagranie mogą zyskać freebety w różnych akcjach promocyjnych. Więcej o nich dowiesz się w naszym artykule!

Jaki jeszcze bonus oferuje Etoto na start?

Poza freebetami Etoto oferuje też bonus od depozytu 200% do 200 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze