Bukmacher forBET przygotował kolejny bonus, który polega na esportowym rankingu, w którym możesz wygrać naprawdę świetne nagrody! Monitory, akcesoria gamingowe oraz bonusy nawet do 750 PLN – to wszystko czeka na Ciebie. Jeśli czujesz się mocny w typowaniu esportu, to koniecznie musisz zapisać się do akcji i powalczyć o nagrody. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły promocji i dowiedz się czegoś więcej na temat kodu promocyjnego w forBET. Serdecznie zapraszam!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typuj esport i wygrywaj nagrody!

Rozgrywki esportowe tak naprawdę się nie zatrzymują. Tydzień po tygodniu rozpoczynają się kolejne turnieje i właśnie ten aspekt stara się wykorzystać forBET, który ropoczął właśnie ranking dla graczy, którzy typują esport.

Promocja trwa od 22.06 do 05.07. W tych dniach możesz zawierać kupony, na których należy umieszczać co najmniej 3 zdarzenia, w tym minimum jedno z ofert ESPORT. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Punkty do rankingu przyznawane są na dwa sposoby: 1 złotówka stawki za przegrany kupon = 1 pkt oraz 1 złotówka stawki za wygrany kupon = 1.2 pkt. Maksymalna liczba punktów za pojedynczy kupon to 1500 punktów. W promocji można wybrać zdarzenia LIVE oraz prematch. Im więcej zbierzesz punktów, tym lepszą nagrodę zgarniesz. Więcej informacji na stronie bukmachera.

Na zwycięzcę czeka: Asus Monitor VG24VQ 24”TUF GAMING FHD HDMI DP 144Hz + MYSZ ROCCAT KONE AIMO (BIAŁA) + SŁUCHAWKI ROCCAT KHAN PRO (BIAŁE) + PODKŁADKA ROCCAT KANGA XXL + bonus 750 PLN. Na pozostałych laureatów czekają kolejne nagrody i kolejne bonusy od forBET! W sumie aż 20 osób otrzyma nagrody!

Szukasz gotowych analiz i kuponów na esport? Kliknij ESPORT TYPY i dowiedz się więcej nt. obstawiania tego sportu, a jeśli zechcesz – użyj naszych typów!

Zgarnij więcej z kodem promocyjnym forBET

Jeśli szukasz wszystkich informacji nt. bonusów, jakie możesz otrzymać od nas w forBET, to koniecznie kliknij tutaj -> forBET kod promocyjny. Z naszym kodem: 2350PLN możesz liczyć przede wszystkim na bonus od depozytu do 2050 PLN, zakład bez ryzyka do 100 PLN, dwa tygodnie gry bez podatku oraz specjalny MaxiZysk. Przyznasz, chyba że wygląda to bardzo dobrze i moim zdaniem naprawdę warto skorzystać z tych promocji! Pamiętaj, że jeśli teraz zarejestrujesz się na stronie bukmachera forBET i użyjesz naszego kodu promocyjnego, to będziesz mógł zgarnąć gamingowe nagrody! Serdecznie polecam 😉

Zaloguj się aby dodawać komentarze