Bukmacher BETFAN rozpoczął właśnie transmisje live z esportu. Esport cieszy się coraz większą popularnością i coraz więcej osób chce oglądać zmagania swoich ulubionych drużyn. Bukmacherzy chętnie wystawiają oferty na spotkania CS:GO, LoL i wielu innych. BETFAN poszedł krok dalej i teraz na jego stronie możesz oglądać streamy z esportu. Sprawdź szczegóły i załóż konto w BETFAN z kodem promocyjnym: 3100PLN, dzięki któremu zgarniesz liczne bonusy i będziesz mógł oglądać esport na żywo!

Kliknij BETFAN kod promocyjny i dowiedz się, co możesz zgarnąć po użyciu kodu: 3100PLN. Zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne, trzy bonusy od depozytu do 3000 PLN, gra bez podatku 24/7, dostęp do innych promocji i transmisje live z esportu. To wszystko czeka na Ciebie już teraz!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Esport live w BETFAN

Zmaganiami esportowymi interesuje się coraz większa liczba graczy. Counter Strike oraz League of Legends mają swoich oddanych fanów, którzy chętnie oglądają i typują te rozgrywki. Z tego powodu bukmacher BETFAN udostępnia teraz na swojej stronie transmisje live z esportu.

Streamy możesz oglądać zarówno na swoim telefonie, jak i na komputerze. Na telefonie transmisja live znajduje się pod nazwami drużyn, które mierzą się ze sobą. Z kolei na komputerze stream znajdziecie w prawym dolnym rogu pod Waszym kuponem.

BETFAN zapewnia również streamy live z gier takich jak DOTA, Call of Duty, Rainbow Six oraz StarCraft. Z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Bukmacher dostarcza transmisje w wysokiej jakości, dzięki czemu bez przeszkód możesz oglądać interesujące Cię spotkania.

Jeśli nie masz konta, a chcesz oglądać transmisje live z esportu, to załóż je z kodem promocyjnem w BETFAN: 3100PLN. Dzięki temu zgarniesz dodatkowe bonusy. Kliknij również TYPY ESPORT, a dowiesz się, jak obstawiać ten sport!