Esport bez ryzyka w Betclic – bonus do 20 PLN!

esport w betclic

Interesuje Cię eSport? A może przestój w rozgrywkach sportowych uniemożliwia Ci postawienie zakładu na ciekawy mecz? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia – zakłady bukmacherskie na eSporty! Jeśli nie czujesz się pewien tej kategorii, dorzucamy bonus na start. Co Ty na to? Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej —-> Betclic bonus.

Cashback o wartości 20 PLN – oferta Betclic

Kategoria eSportu staje się coraz częściej wybieranym rodzajem zakładów bukmacherskich w Polsce i na świecie. Wszystko za sprawą odwoływanych turniejów sportowych. Obecna sytuacja związana z wirusem nie jest łaskawa dla organizatorów wielkich imprez związanych ze sportem. Tak naprawdę wszystkie ligi i turnieje dostały czerwoną kartkę i czekają na możliwość powrotu na boiska.

Alternatywą dla graczy są zakłady na eSport, dzięki którym przeniesiecie się do wirtualnego świata najlepszych na świecie gier komputerowych. Tak wszelkie pojedynki są staczane zgodnie z harmonogramem.

Jeśli nie mieliście prędzej styczności z eSportem mamy dla Was specjalny bonus od bukmachera Betclic, dzięki któremu będziecie mieli okazję postawić zakład z gwarancją zwrotu gotówki w przypadku nietrafionego typu.

Jakie są zasady promocji? Zakłady na wszystkie turnieje eSportowe postawione od 26.03 do 29.03.2020 r. Minimalna stawka zakładu wynosi 20 zł, a minimalny kurs na kuponie to 1.80. Promocji podlega wyłącznie kupon SOLO na zakłady przedmeczowe i live. Jeśli kupon spełniający warunki promocji zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzymuje bonus o wartości 20 zł. Promocji podlegają jedynie przegrane kupony bukmacherskie. Pamiętajcie, że wypłata bonusów nastąpi 30.03.2020 r.

Zdjęcie: www.shutterstock.com /Gorodenkroff

Zaloguj się aby dodawać komentarze