Empoli – Salernitana: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.05.2023

Krzysztof Piątek

Gdzie oglądać mecz Empoli – Salernitana? Jednym z poniedziałkowych meczów w lidze włoskiej będzie rywalizacja Empoli z Salernitaną. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, przeczytaj tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Potyczkę pomiędzy Empoli a Salernitaną możesz obejrzeć u bukmachera STS. Co trzeba zrobić, by móc korzystać ze streamów online w STS TV? Sprawdź to poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Obstaw kupon
  4. Przez najbliższe 24h oglądaj mecze w STS TV
  5. Graj regularnie i ciesz się streamami przez internet!
  6. Życzę przyjemnego oglądania
sts tv

Empoli – Salernitana, transmisja na żywo w TV

Mecz Empoli – Salernitana zostanie rozegrany 8 maja 2023 o godzinie 18:30. Zdaniem bukmacherów jego nieznacznymi faworytami będą gospodarze, jednak o wiele lepszą formę prezentuje ostatnio zespół z Salerno, co sprawia, że można spodziewać się tutaj wyrównanego pojedynku. Chcesz go obejrzeć w TV? Transmisja dostępna będzie w Eleven Sports 1.

Empoli – Salernitana: transmisja i stream online za darmo

Nie możesz prześledzić tego starcia w TV lub nie masz dostępu do kanałów sportowych u Twojego operatora telewizji? Skorzystaj z transmisji live u bukmacherów. Jednym z operatorów, którzy pozwalają swoim klientom na oglądanie meczów w formie streamów online, jest Superbet. Dostępne tam transmisje meczów Serie A są całkowicie darmowe, ponieważ jedynym wymogiem jest posiadanie aktywnego konta. Jeśli jeszcze go nie masz, zarejestruj się z kodem ZAGRANIE, zweryfikuj tożsamość i ciesz się transmisjami przez internet w aplikacji mobilnej!

Gdzie oglądać Empoli – Salernitana?

Mecz Empoli – Salernitana obejrzysz w STS TV. Jeśli grasz regularnie u bukmachera i lubisz przy okazji śledzić obstawiane przez siebie mecze na bieżąco, skorzystaj z transmisji dostępnych w STS. Ich wybór jest niezwykle szeroki, ponieważ obejmuje czołowe europejskie ligi piłkarskie, a także rozgrywki z innych dyscyplin sportowych! Pamiętaj też, że z naszym kodem promocyjnym do STS, otrzymasz zakład bez ryzyka na start!

Obrazek w tle: fot. Alessandro Garofalo/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze