Empoli – Napoli: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (24.04.2022)

zawodnik napoli cieszący się z gola

W tę niedziele odbędzie się również spotkanie Empoli – Napoli. W Serie A dojdzie dzisiaj do interesującej rywalizacji, w której zespół Zielińskiego zagra na wyjeździe z Empoli, czyli ligowym średniakiem. Drużyna z Neapolu walczy o mistrzostwo kraju, ale jak chce się jeszcze liczyć w grze o nie, to nie może po raz kolejny stracić punktów.

baner na mecz empoli - napoli od superbet
fot. superbet

Empoli – Napoli, gdzie oglądać

W niedzielę w Serie A dojdzie do starcia Empoli – Napoli, które zaplanowano na godzinę 15:00. Ligowy średniak, jakim jest pierwsza z tych ekip, podejmie tutaj walczące o mistrzostwo Napoli. Na pewno bezpośrednia rywalizacja pomiędzy tymi ekipami nie będzie nudna dla kibiców, którzy zdecydują się odpalić to starcie. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Empoli – Napoli, to niżej pokażemy Ci, jak możesz to zrobić za free!

Empoli – Napoli, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Empoli – Napoli będzie do obejrzenia w Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, za pomocą aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Co jednak zrobić, jeżeli nie masz dostępu do tej telewizji i nie chcesz dodatkowo płacić za abonament sportowy? Wtedy możesz np. skorzystać z Superbet, o którym więcej piszemy niżej i obejrzeć starcie tych ekip za free!

Empoli – Napoli, transmisja na żywo za darmo

Często w zakładach bukmacherskich możemy obserwować relację tekstowe na żywo, a u kilku operatorów mamy także możliwość odpalenia streamu online. Jednym z takich bukmacherów jest Superbet, który działa bardzo sprawnie i wielu graczy go chwali. Aby dostać dostęp do Superbet TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie opisujemy w tym miejscu:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Empoli – Napoli

Empoli – Napoli, transmisja online

Transmisja online z meczu Empoli – Napoli będzie również w aplikacji na telefony od Superbet. Możesz w niej obejrzeć to starcie, a także w prosty sposób zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji. Pamiętaj, że oprócz Superbet TV u tego bukmachera znajdziesz także interesujące zakłady chociażby na rynek 1X2, gdzie możesz obstawić to starcie.

Empoli – Napoli, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Napoli. Te na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów i dalej rywalizować o mistrzostwo kraju, co oczywiście nie będzie proste.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Empoli - Napoli?

Mecz Empoli z Napoli będziesz mógł obejrzeć w Superbet.

O której Empoli zagra z Napoli?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze