Elite Fighters: kursy, TYPY, zakłady bukmacherskie i karta walk ✅ 31.07.2021

elite fighters typy i kurs

Kiedy mowa o freak fightach najczęściej mówi się o FAME MMA, Hype MMA i High League. W Polsce jednak przybywa federacji, które chcą organizować walki popularnych przedstawicieli mediów społecznościowych. Elite Fighters to kolejna organizacja, która chce zaistnieć na rynku freak fightów. W ostatni dzień lipca właściciele federacji przygotowali galę, w której dojdzie do starcia Murana z Warszawskim Dresikiem. To osoby, które są znane i kontrowersyjne w internecie, więc Elite Fighters zyska na popularności. Pojawiły się też zakłady bukmacherskie na to wydarzenie. Sprawdź, co możesz typować i jakie są kursy bukmacherskie!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Elite Fighters: typy i kursy bukmacherskie

Jeśli można obstawiać FAME MMA czy High League, to dlaczego nie Elite Fighters? Trzecia z tych organizacji działa z nieco mniejszym rozmachem, ale również ma wielki plany. Już podczas najbliższego wydarzenia przygotowuje wyjątkową scenerię, która ma przypominać Karaiby. A pamiętajmy, że gala Elite Fighters odbędzie się z dala od morza, bo w pod rzeszowskiej Jasionce. Organizatorzy zapowiadają jednak niezapomniany wystrój.

W Elite Fighters wystąpią Muran i Warszawski Dresik, ale to nie jedyne nazwiska, które pojawią się w oktagonie podczas sobotniego wieczoru. Będą też kobiety znane m.in. z Warsaw Shore. Co więcej, na Elite Fighters ma też dojść do pojedynku 1 na 3, gdzie trzech rywalom spróbuje sprostać Piotr “Kung Fu Panda” Kowalski.

Elite Fighters możesz obstawić bez ryzyka wykorzystując Betclic bonus rejestrując się z kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

Zapowiedź i analiza gali Elite Fighters 1

Gala Elite Fighters odbędzie się 31 lipca (sobota). Wydarzenie to jest otwarte dla szerszej publiczności, ale jeśli trybuny zostaną wyprzedane, to będzie je można śledzić w transmisji “na żywo”. Elite Fighters, wzorem FAME MMA i Gromda, stworzyło własną platformę do streamingu live ze swoich wydarzeń. Relacja video z lipcowej gali będzie płatna w systemie Pay Per View. Cena za PPV na Elite Fighters to koszt rzędu 25 złotych.

Elite Fighters nie chce zaliczyć falstartu, dlatego do roli gospodarzy gali zatrudniło doświadczonych aktorów i prezenterów. Sobotnią galę poprowadzić ma Michał Milowicz (znany z filmów Poranek Kojota i Chłopaki nie płaczą) oraz Bilguun Ariunbaatar, który niegdyś współtworzył program Szymon Majewski Show.

Włodarze Elite Fighters idą drogą, którą niegdyś wyznaczyło FAME MMA. W Elite Fighters kontraktowane są osoby, które rezonują internetową społeczność. To przedstawiciele Instagrama, Youtube czy Tik Toka. Mają oni za sobą udział w kontrowersyjnych programach takich jak Fame of Shame oraz Love Island Polska. Część z nich walczyła już w formule MMA m.in. w federacji FAME MMA. Niektórzy rywali w ciosach na policzkowanie w Punchdown. NA Elite Fighters czekają ich nowe wyzwania.

Elite Fighters karta walk | zawodnicy

Na karcie walk Elite Fighters znalazło się dziewięć konfrontacji. To mieszanka pojedynków męskich i kobiecych. Rewolucyjnie na karcie walk wygląda pojedynek 1 vs 3, gdzie trzech zawodników będzie walczyć przeciwko jednemu rywalowi.

Jeśli chodzi o kobiety, to na Elite Fighters wystąpi Ewa “Eva” Piekut, która dała się poznać w serialu Warsaw Shore. Jej rywalką będzie Weronika “iamwero” Piątek, znana z Fame of Shame. Druga kobieca konfrontacja to starcie Julii “Queen of the Black” Pelc z Julitą Juchnowicz. Ta pierwsza udziela się w kontrowersyjnych filmach na YouTubie, ta druga to influencerka, która działa też na Tik Toku.

Fanów freak fightów na pewno najbardziej interesuje pojedynek Mateusza Murańskiego z Norbertem Janeckim. Starcie Murana z Dresikiem, to rywalizacja dwóch osób, które w polskim freak fighcie cieszą się dużą rozpoznawalnością. Wystarczy przypomnieć, że Muran walczył na FAME MMA, a Dresik brał udział w Punchdown.

Na Elite Fighters wystąpią też pozostali uczestnicy – zobacz pełną kartę walk:

Main Event/walka wieczoru: Mateusz “Muran” Murański – Norbert “Warszawski Dresik” Janecki

  • Ewa Piekut – Weronika “Iamwero” Piątek
  • Mundek Dryja – Bartek Fit.pl – walka o pas
  • Sebastian “Baobab” Szymański – Daniel Magical
  • Piotr “Kung FuPanda” Kowalski – Netet, Szwechu, Modlicha
  • Julia “Queen of the Black” Pelc – Julita Juchnowicz
  • Tarzan – Filip Ćwiek
  • Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski – Patryk “Robalini” Śliwa
  • Marcin “Mielonidas” Makowski – TBA
  • Marcin “Marcintus” Dąbrowski – Igor “Izet” Zając
  • Kuba Lasik – Paweł Szulc

Mateusz Murański – Norbert Janecki: typy i kursy

Mateusz Murański jest znany przede wszystkim z serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Muran dał się też poznać od strony konfliktu z Arkadiuszem Tańculą, który został rozstrzygnięty w oktagonie. Podczas majowego FAME MMA Murański walczył z Tańculą i przegrał. “Muran” musiał przełknąć gorycz porażki, co na pewno podcięło mu skrzydła w świecie freak fightów. Warszawski Dresik to okazja, żeby się odkuć. Norbert Janecki do tej pory nie walczył w formule MMA i jest underdogiem tego pojedynku. Bukmacherzy stawiają na Mateusza Murańskiego, który wydaje się być zdecydowanie bardziej mobilny niż napakowany Warszawski Dresik.

Co typujemy? Gramy na wygraną Mateusza Murańskiego. “Muran” ma już za sobą pierwsze szlify w MMA, więc kolejna walka powinna być mniejszym wyzwaniem. Tym bardziej, że za rywala ma osobę, która do tej pory nie stoczyła oficjalnego boju w oktagonie.

Wygra Mateusz Murański
Kurs: 1.30
Zagraj!

Ewa Piekut – Weronika Piątek: typy i kursy

Ewa Piekut na MMA była namawiana już przez federacje FAME, ale wówczas obie strony nie doszły do porozumienia. Kilka miesięcy temu Elite Fighters ogłosiło, że gwiazda Warsaw Shore dołącza do ich federacji. “Eva” na początku dostaje za rywalkę Weronikę Piątek, która zasłynęła z udziału w Fame of Shame. Rywalka Ewy Piekut należy do tzw. internetowej elity. Oczywiście nikt nie ma pojęcia, jakie ma umiejętności MMA. Można przypuszczać, że małe, bo Betclic w roli zdecydowanej faworytki widzi przedstawicielkę “Ekipy z Warszawy”. To na wygraną Ewy Piekut jest zdecydowanie niższy kursy.

Wygra Ewa Piekut
Kurs: 1.20
Zagraj!

Piotr Kowalski – Netet, Szwechu, Modlicha: typy i kursy

Kung Fu Panda nie boi się wyzwań i chce wygrać w konfrontacji z trzema rywalami! Bukmacher Betclic nie daje mu większych szans na powodzenie. Oczywiście rywale w osobach Szwecha czy Modlicha to amatorzy, o mniejszych gabarytach niż Piotr Kowalski. Czy jednak można przypuszczać, że Kung Fu Panda poradzi sobie z nimi trzema? Trudno oczekiwać, by pojedynek ten Kowalski wygrał przed czasem (jeśli już miałby zwyciężyć). Netet, Szwechu i Modlicha powinni postawić sobie za cenę honoru, by unieść ręce w górę w tej nierównej walce.

Wygrają Netet, Szwechu i Modlicha
Kurs: 1.22
Zagraj!

Zakłady na pozostałe walki Elite Fighters

Betclic widzi faworytów w osobach Mateusza “Tarzana” Leśniaka, Igora “Izet” Zająca i Kuby Lasika. Betclic wie, jak wystawiać kursy na freak fighty, ponieważ ma w tym spore doświadczenie. U tego bukmachera regularnie obstawiamy FAME MMA, więc osoby odpowiadające za kursy wiedzą, jak prawidłowo oceniać szanse obu zawodników. Zwłaszcza, gdy żaden z nich do tej pory w MMA nie walczył.

Typy bukmacherskie na Elite Fighters

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy trzy typy na Elite Fighters. Radzimy zagrać je na jednym zakładzie – wówczas będzie można więcej wygrać. Nie ukrywamy, że walki te widzimy podobnie, jak bukmacher, więc zagraliśmy na faworytów w kursach. Oto nasza propozycja zakładu:

typ elite

Elite Fighters zakłady bukmacherskie i bonusy

Typy sporty walki w przypadku Elite Fighters można robić u legalnego bukmachera Betclic. To operator, który na stałę współpracuje z FAME i HYPE MMA. Betclic nie omija też kolejnej freak fightowej federacji w Polsce. Zakłady na Elite Fighters znajdują się na stronie tego bukmachera i mobilnej aplikacji.

Jak na razie oferta zakładów na Elite Fighters obejmuje tylko rynki: kto wygra? Można jednak przypuszczać, że z czasem (tak jak w FAME MMA) zostanie ona poszerzona o dodatkowe zakłady np. wygra przez nokaut/techniczny nokaut?

Fot z okładki: Adam Starszynski

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze