Słyszałeś o FAME MMA, High League lub HYPE MMA? Elite Fighters startuje na tym samym rynku, bo chce organizować freak fighty z udziałem internetowych celebrytów. Sukces FAME MMA posłużył do stworzenia nowych federacji. Skoro ludzie chcą oglądać walczyć w oktagonie instagramerów, to dlaczego nie umożliwić im takiej opcji? Elite Fighters liczy, że zgarnie dla siebie część tortu. Kibice z niecierpliwością czekaja na debiut Elite Fighters. Już pierwsza gala może pokazać, czy to organizacja, która może zagrozić największym na rynku!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Elite Fighters – co to za gala?

Elite Fighters to oczywiście walki typu freak fight. W federacji tej raczej próżno oczekiwać zawodowych sportowców. Wszystko, czego potrzebuje tego rodzaju wydarzenie, to przede wszystkim kontrowersje i rozgłos. Dlatego na karcie walk są kontraktowani nie ci, co umieję walczyć, a ci co mają duże zasięgi w social media itd.

Federacja Elite Fighters skupia wokół siebie mężczyzn i kobiety. Na galach Elite Fighters będzie dochodzić do pojedynków damsko-damskich. Co więcej, widać, że Elite Fighters szuka sposoby, że wyróżnić się na rynku. Dlatego na pierwszej gali w lipcu planuje starcie jednego zawodnika przeciw trzem rywalom. Wszystko po to, żeby było, jak najciekawiej.

elite fighters

Kolejna gala freak fight – Elite fighters

Czy polski rynek jest już nasycony walkami freak fight? Tego nie wiemy, ale zainteresowanie tego rodzaju pojedynkami jest ogromne. Ogłaszanie kolejnych freak fightów wiąże się z prawdziwą burzą na Instagramie, Youtubie czy Facebooku. Media społecznościowe to naturalne środowisko bohaterów freak fightów, w tym oczywiście Elite Fighters.

Czas pokaże czy Elite Fighters będzie mogło konkurować z FAME MMA i nowym projektem Malika Montany, High League. Właściciele Elite Fighters mają kilka patentów, które powinny przypaść do gustu widzom. Gale tej organizacji będą prowadzone przez duet Michał Milowicz – Bilguun Ariunbaatar. To może wiązać się z wątkami humorystycznymi, a we freak fightach to również ważny element na drodze do sukcesu.

Jeden z bukmacherów w Polsce, Betclic oferuje kursy i zakłady na najbliższe Elite Fighters. Przed obstawianiem kuponów sprawdź Betclic opinie, czy to dobry bukmacher.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala Elite Fighters 1?

Elite Fighters zadebiutuje w Rzeszowie, a dokładnie w Jasionce. Pierwsze wydarzenie związane z Elite Fighters zostało zaplanowane na 31 lipca (sobotę). Wówczas fani freak fightów będą mogli zweryfikować poziom Elite Fighters. Zapowiedzi są duże, bo organizatorzy chcą w Rzeszowie stworzyć iście karaibski klimat. W takiej scenerii ma walczyć m.in. Mateusz Murański z Warszawskim Dresikiem.

Kolejne miesiące pokażą, jak często będzie organizowane Elite Fighters. Konkurencja, czyli FAME MMA generalnie swoje wydarzenia organizuje, co 7-8 tygodni. Jeśli w międzyczasie będą pojawiać się gale HYPE MMA, High League i Elite Fighters to na rynku zrobi się naprawdę ciasno.

Gdzie oglądać Elite Fighters?

Elite Fighters nie ma podpisanej umowy z żadną telewizją i jest zdana tylko na własną dystrybucję transmisji. Wzorem FAME MMA, High League czy Gromdy – Elite Fighters będzie transmitowane w całości w internecie. Pierwszą galę, a także kolejne będziesz mógł oglądać na oficjalnej platformie streamingowej federacji: elitefighters.tv.
Serwis z transmisją może być uruchomiony w telewizorze z funkcją Smart TV, a także komputerze i telefonie. Oczywiście do poprawnego działania przekazu potrzebne jest stałe łącze internetowe.

Co ważne, gala Elite Fighters online dostępna jest tylko dla użytkowników, którzy wykupią transmisję Pay Per View.

Elite Fighters PPV

Walki Elite Fighters są transmitowane w PPV, co dla nikogo nie powinno być dużym zaskoczeniem. Właśnie przez PPV można oglądać KSW, Gromdę i pozostałe freak fighty. Elite Fighters nie jest wyjątkiem i nie udostępnia otwartej transmisji.

Aby obejrzeć Elite Fighters w PPV najpierw trzeba utworzyć konto elitefighters.tv, a dokładniej w serwisie beecast.tv, do którego zostaniesz przekierowany ze strony Elite Fighters. PPV mogą zakupić tylko zarejestrowani użytkownicy. Zakładając konto wystarczy wpisać: e-mail, imię, nazwisko i hasło. Bukmacherzy stosują podobny proces do rejestracji własnych klientów.

Po zarejestrowaniu się w serwisie Elite Fighters możesz zakupić kod PPV, który umożliwi ci dostęp do transmisji z najbliższej gali.

Elite Fighters – cena PPV

Elite Fighters oferuje dwie ceny za PPV. Wszystko zależy od jakości transmisji, jaką wybierzesz. Kupując PPV na pakiet standard (jakość 720p) zapłacisz przez PayPal 26.99 złotych. Wybierając lepszą jakość, a więc pakiet premium (1080p) powinieneś się liczyć z kosztem o wartości 32.99 zł (PayPal). Trzeba jednak stwierdzić, że opłaty za PPV przez Blue Media są tańsze – w przypadku standardowego przekazu to koszt 23.99 PLN, a w opcji premium cena PPV wynosi 28.99 złotych.

Kod promocyjny na Elite Fighters

Jaki jest kod promocyjny na Elite Fighters? Jeśli chcesz obstawiać wydarzenie to w zakładach bukmacherskich, to możesz to zrobić w Betclic. Tam oferowany jest kod promocyjny specjalnie dla czytelników zagranie.com. Jak to kod? W przypadku nowych klientów, którzy chcą założyć konto przed Elite Fighters brzmi on: ZAGRANIE.

Kod promocyjny na Elite Fighters nie gwarantuje darmowego PPV, ani dostępu do blietów. To promocja na zakłady bukmacherskie, jeśli chciałbyś obstawić swoich faworytów w rywalizacji na Elite Fighters. Z kodem promocyjnym Betclic masz szansę zagrania bez ryzyka na walki Elite Fighters. W tym przypadku porażka nie będzie skutkować utratą stawki, bo w ramach specjalnej oferty – odzyskasz ją z powrotem.

Co trzeba wiedzieć o gali?

Pojedynki na Elite Fighters będą odbywać się w formule MMA. Walki mogą zakończyć się przed czasem lub na punkty – tak jak w zawodowym MMA. Oczywiście, co do zasad w Elite Fighters na niektóre kwestie można przymknąć oko. Tak jest chociażby w rewolucyjnym pojedynku jeden na trzech.

Najbliższa gala w Rzeszowie odbędzie się wieczorem. Walki 31 lipca są oferowane też w sprzedaży biletowej, dlatego fani nie muszą być skazani tylko na transmisję PPV, a mogą osobiście pofatygować się na to wydarzenie. Posiadacze wejściówek Elite Diamond VIP mają zaproszenie po gali na afterparty, gdzie wystąpią takie zespoły jak “Chłopaki nie płacą”, Jacek Stachursky i Arety Chmiel Sax.

Fot. z okładki: Rafal Rusek

FAQ

Gdzie odbędzie się Elite Fighters?

Pierwsza gala Elite Fighters będzie mieć miejsce w Rzeszowie.

Gdzie oglądać Elite Fighters?

Elite Fighters na żywo możesz oglądać w transmisjach PPV po wykupieniu kodu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze