Kwalifikacje do Ligi Mistrzów trwają w najlepsze nawet pomimo tego, że we wtorek Lech Poznań odpadł z rozgrywek. Dalej w grze jest wiele silnych zespołów, a ich rozgrywki można obstawiać. W ten sposób masz możliwość zgarnięcia wysokiego freebetu o wartości aż 45 PLN. Jak to zrobić? Więcej o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje.

slider forbet na LM
fot. pressfocus

45 PLN na eliminacje do Ligi Mistrzów

Za nami pierwsze rewanżowe spotkania w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Wśród drużyn, które zdążyły już odpaść z rozgrywek jest m.in. Lech Poznań. Ten przegrał z Karabachem aż 1:5 i spadł do eliminacji do Ligi Konferencji. We wtorek czekają nas kolejne spotkania w tych rozgrywkach. Tym razem na boisko wybiegną m.in. zawodnicy Bodo/Glimt i Ferencvaros. Pierwsza z tych drużyn zagra z Klaksvik, a druga zmierzy się z Tobol. Są to dość silne drużyny, które mają spore szanse na grę na jesień w pucharach.

Opinie o forBET ostatnimi czasy są dość dobre i nic w tym dziwnego. Nie dość, że bukmacher regularnie przygotowuje ciekawą ofertę zakładów, to często możesz zdobyć też fajne bonusy. Tak też jest tym razem, gdyż u tego operatora można zgarnąć freebet w wysokości 45 PLN. Jak go otrzymać? Zacznijmy od tego, że musisz się zarejestrować, co możesz zrobić z poniższego przycisku:

Jak już masz założone konto, to pozostałe kroki są bardzo proste. Wszystko dokładnie opisujemy tutaj w instrukcji:

  1. Wpłać min. 99 PLN na konto gracza (lub miej wcześniej takie środki)
  2. Zagraj kupon za dokładnie 99 PLN
  3. Kurs ogólny to co najmniej 2.50
  4. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20
  5. Jedno zdarzenie na kuponie musi pochodzić z oferty eliminacji Ligi Mistrzów

Gdy spełnisz te warunki, to automatycznie otrzymasz freebet 45 PLN do wykorzystania na dowolne zdarzenia z oferty. Ten możesz wykorzystać na kupon z kursem min. 2.00, gdzie pojedynczy zakład nie może mieć mnożnika mniejszego niż 1.20. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Na zagranie freebeta masz 96 godzin, o czym warto pamiętać!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze