Ekwador – Chile: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.11.2023

Moises Caicedo podczas meczu Ekwadoru

Gdzie oglądać Ekwador – Chile? Podczas kiedy w Europie drużyny narodowe walczą o awans na Euro, w Ameryce Południowej rozpoczęto już zmagania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata! W nocy z wtorku na środę odbędzie się za oceanem kilka ciekawych gier, a jedną z nich będzie starcie Ekwador – Chile. A gdzie i w jaki sposób mecz ten będzie można obejrzeć na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Ekwador – Chile żywo w TV

Rywalizacja Ekwadoru z Chile zostanie rozegrana w ramach 6. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata 2026! Oczywiście obydwie ekipy celują w zajęcie miejsca w najlepszej 5. i awans na najbliższy mundial. Samo spotkanie Ekwadoru z Chile zostanie rozegrane o dość egzotycznej dla polskich kibiców godzinie. Jeżeli jednak nie chodzicie wcześnie spać, to być może znajdziecie czas 22. listopada o godzinie 00:30 na włączenie omawianego starcia. Niestety transmisji w TV na żywo nie znajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym, jednak są inne opcje, z których można skorzystać, by obejrzeć to spotkanie!

Ekwador – Chile gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem o innych dostępnych opcjach, to przejdźmy już do najlepszego sposobu, w jaki będzie można włączyć i obejrzeć batalię Ekwadoru z Chile. Mam tutaj na myśli stream online, który znajdziemy u legalnego i bardzo popularnego bukmachera! Mówię tutaj o operatorze STS, który spotkanie to pokaże na żywo na swojej stronie internetowej! Opcja ta jest oczywiście w pełni bezpieczna i niemalże darmowa, bo żeby zyskać dostęp do transmisji, wystarczy postawić dowolny kupon na 24h przed rozpoczęciem zmagań w Ekwadorze!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Ekwador – Chile i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

Gdzie oglądać Ekwador – Chile?

Finalnie okazuje się zatem, że mecz Ekwadoru z Chile będzie dostępny tylko u jednego bukmachera, u którego spotkanie to obejrzeć będzie można niemalże za darmo! STS TV pokazuje coraz więcej ciekawych meczów na żywo i także rywalizacja Ekwadoru z Chile znalazła się w ofercie wspomnianego bukmachera. Na sam koniec polecam sprawdzić transmisje bukmacherów, gdzie również znajdują się ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji podczas rywalizacji Ekwadoru z Chile!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze