Czas na Fortunę z bonusem! Co tydzień otrzymujecie szanse na zgarnięcie dodatkowych środków pieniężnych do gry i to bez wielokrotnych obrotów kwotą uzyskanego bonusu. Żyć nie umierać. Obstawiacie bez ryzyka, otrzymujecie wyższe wygrane i gwarantowane nagrody za zawieranie zakładów. Mało? To dorzucamy jeszcze Fortuna kod promocyjny!

Gwarantowany bonus od Fortuny

Zastanawiacie się, jak uzyskać bonus? W pierwszej kolejności zapraszamy do założenia swojego prywatnego konta bukmacherskiego, dzięki któremu uzyskacie jeszcze więcej środków pieniężnych do gry. Na dzień dobry zgarniacie aż 1145 zł! Kliknijcie baner poniżej i do dzieła 🙂

Jeśli macie już konto w Fortunie, warto postawić kupon na wybraną przez Was ligę, sport czy wydarzenie z oferty bukmacherskiej. Gwarantujemy otrzymanie bonusu, bo w końcu to on jest naszym pewniaczkiem.

Na ten weekend Fortuna przygotowała coś specjalnego dla każdego miłośnika Ekstraklasy. Gwarantowany bonus otrzymacie po postawieniu 3 kuponów prematch o wartości minimum 20 zł brutto. Ważne by na każdym znalazło się co najmniej 1 zdarzenie związane ze spotkaniami Ekstraklasy.

pewniak w fortunie

Oferta obejmuje wyłącznie prematch, kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Obstawiać możecie zarówno na stronie internetowej, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej w telefonie. Nie ma znaczenia czy zakłady okażą się wygrane, czy przegrane i tak po postawieniu 3 kuponów otrzymacie bonus. Powodzenia!