Już w piątek, 15.07.2022, wraca Ekstraklasa z sezonem 2022/2023, gdzie czeka nas wiele emocji. Pierwszym meczem będzie starcie Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań. Gospodarze naturalnie są faworytem, ale czy uda się im wykorzystać ich atuty? A może już na starcie będziemy świadkami niespodzianki? BETFAN rozdaje freebety za gole w pierwszej kolejce. Jak zdobyć te środki? Sprawdź poniższy tekst!

betfan baner 1 kolejka
fot. betfan

5 PLN za każdego gola w pierwszej kolejce

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Ekstraklasy, który rozpocznie się już w piątek, 15.07.2022. W pierwszym starciu wicemistrz Polski, Raków Częstochowa, zmierzy się z Wartą Poznań. Gospodarze naturalnie są tutaj faworytami, ale czy uda się im wygrać? Jedno jest pewne – pierwsza kolejka zapowiada się niesamowicie ciekawie i liczymy na to, że zobaczymy w niej wiele bramek. BETFAN podobnie uważa i przygotował specjalną promocję!

Opinie o BETFAN w ostatnim czasie są dobre m.in. ze względu na bonusy, jakie dla swoich graczy ma ten operator. Teraz postanowił, że będzie płacił 5 PLN za każdego gola w pierwszej kolejce. Aby móc skorzystać z tej oferty musisz mieć konto. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, to zarejestruj się z poniższego przycisku i odbierz przy okazji dodatkowe bonusy na start.

Konto musi być założone między 13.07, godz. 12:00 a 15.07, godz. 17:59. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych graczy. Jak już posiadasz konto, to kolejne kroki, jakie musisz zrobić to:

  1. Wpłać dokładnie 20 PLN
  2. Zagraj kupon za dokładnie 20 PLN zawierający minimum trzy typy wyłącznie z Ekstraklasy
  3. Łączny kurs AKO nie powinien być mniejszy niż 2.50
  4. Kupon musi zostać rozliczony do 18.07, godziny 23:59

Za każdego gola strzelonego w pierwszej kolejce Ekstraklasy otrzymasz 5 PLN freebetu. Freebety będą przyznane 19.07.2022. Przykładowo jeżeli w pierwszej kolejce padnie 20 goli, to dostaniesz 100 PLN. Wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta. Trzeba przyznać, że ta promocja wygląda bardzo ciekawie.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze