Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Wśród zawodników zobaczymy wielu Polaków, w tym reprezentację siatkówki, która ma duże szanse na medal. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy przygotowują różne promocje. W STS jest bonus, który został przygotowany specjalne na IO – dostaniesz bonus o wartości “liczba zdobytych medali x 5”.

Zdobądź bonus w STS za medale Polaków!

Igrzyska Olimpijskie w Tokio to kolejne duże wydarzenie w świecie sportu zaraz za Mistrzostwami Europy 2020, które dopiero co się zakończyły. IO w Japonii rozpocznie się 23 lipca i potrwa do 8 sierpnia. W tym czasie będziemy mogli obserwować m.in. zmagania polskich siatkarzy, którzy powalczą o złoty medal. To dla nich główny cel w turnieju, a do tego będą chcieli odegrać się po przegranym finale w Lidze Narodów.

Tutaj jednak nie będzie taryfy ulgowej, bowiem rywale także zagrają w najmocniejszych składach i spróbują nawiązać rywalizację z Polską oraz Brazylią, czyli dwoma definitywnie najlepszymi reprezentacjami.

Emocji na pewno nie będzie brakować, a przecież są także dostępne inne dyscypliny. W nich zagrają m.in. Lewandowski, Zalewski, Świątek, czy Hurkacz, więc znanych nazwisk nie brakuje. Nic dziwnego zatem, że w STS jest bonus do odebrania za ten turniej. Sprawdź, jakie są warunki i co trzeba zrobić!

STS bonus —> zobacz, w jaki sposób możesz zgarnąć dodatkową kasę!

sts baner igrzyska

Aby wziąć udział w akcji, należy się najpierw do niej zapisać pomiędzy 16, a 22 lipca. Następnie trzeba zagrać kupon solo, za środki z depozytu, na to ile medali zdobędą Polacy. Stawka to minimum 50 PLN. Po zakończeniu Igrzysk otrzymasz bonus, którego wartość będzie równa liczbie zdobytych medali przez Polskę (zgodnie z końcową klasyfikacją medalową igrzysk) razy 5!

Przed wypłatą środków należy obrócić nimi trzykrotnie na kuponach z kursem minimalnym 1.91 lub większym. Do obrotu liczą się jedynie wygrane kupony – to wszystkie zasady, jakie stawia operator przed graczami.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W STS bonus dostaniesz też za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE, który da Ci dodatkowo:

  • 1200 PLN od depozytu
  • 230 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze