Obstawiasz sporty wirtualne? W takim razie odbierz dodatkowy bonus 25 PLN do wykorzystania na stronie STS. Startujemy w poniedziałek o godzinie 01:00 w nocy! Zainteresowany? W takim razie zapoznaj się z nowym STS bonus, już teraz!

sts baner

Na czym polega akcja?

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne jest promocją przygotowaną przez legalnego bukmachera STS. Oferta jest stała i obowiązuje w każdym tygodniu. Bonus przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sportami wirtualnymi – zarówno dla stałych bywalców, jak i nowych graczy.

KROK 1:

DOŁĄCZ DO PROMOCJI – co tydzień mamy okazję zgarnięcia dodatkowych środków pieniężnych do gry. Wystarczy zalogować się na swoim koncie i dołączyć do promocji, dzięki kliknięciu przycisku „WEŹ UDZIAŁ”.

Jeśli jesteś początkującym graczem i dopiero, co zakładasz swoje konto bukmacherskie na stronie STS, pamiętaj o podaniu naszego specjalnego kodu promocyjnego – 1259PLN, dzięki niemu uzyskasz: 100% do 1200 PLN, freebet o wartości 49 PLN oraz zakład bez ryzyka do 30 PLN!

KROK 2:

GRAJ REGULARNIE – dokonaj obrotu z konta depozytowego na kwotę 300 PLN w skali jednego tygodnia. Miej na uwadze, że do obrotu wliczają się wyłącznie zakłady na sporty wirtualne z kursem minimalnym 2,00. Wyłączając zakłady anulowane bądź wypłacone Cash-outem, a także zakłady live, MaxiKombi, Superoferta oraz Hit Dnia.

KROK 3:

ODBIERZ BONUS 25 PLN – jeśli spełniłeś warunki potrzebne do otrzymania bonusu, już teraz możesz wykorzystać dodatkowe 25 zł z konta bonusowego. Każdy nowy tydzień to możliwość zdobycia bonusu za etap promocji. Największy plus to możliwość zdobywania 25 PLN w każdym tygodniu gry.

Zastanawia Cię, jak wypłacić bonus? Aby dokonać wypłaty środków, należy wykonać obrót trzykrotności uzyskanego bonusu. Czyli kwotę 75 zł, po kursie nie mniejszym niż 1,91.

Autor zdjęcia: www.shutterstock.com / Sergey Nivens

Zaloguj się aby dodawać komentarze