Piłkarze, kibice, media, typerzy, a także bukmacherzy – każdy czekał na powrót wielkiej piłki nożnej i już jutro do gry wraca Bundesliga! Z tej okazji Fortuna przygotowała bardzo atrakcyjny bonus, dzięki któremu możesz zgarnąć aż 20000 PLN lub weźmiesz udział w podziale głównej nagrody. Twoim zadaniem jest wytypowanie 10 meczów na niemieckich boiskach. W artykule poznasz szczegóły promocji, a także dowiesz się, co jeszcze oznacza Fortuna bonus!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

EKSPERT+ na Bundesligę!

Gołym okiem widać, że bukmacherzy oraz gracze nie mogli doczekać się powrotu wielkiej piłki. “Rozmrażanie” piłki nożnej rozpoczniemy od Bundesligi. Pierwsze mecze będą niezwykle ciekawy i jestem przekonany, że każdy piłkarski kibic obejrzy je z zapartym tchem.

Jeśli chcesz jeszcze zwiększyć emocje związane z powrotem ligi niemieckiej, to zachęcam Cię do spojrzenia w kierunku Fortuny, która przygotowała akcję, którą jest dobrze znany EKSPERT. Tym razem pula nagród wynosi aż 20000 PLN, a Twoim zadaniem jest poprawne wytypowanie 9 meczów 1. Bundesligi i jednego 2. Bundesligi.

Czujesz, że znasz się na lidze niemieckiej? To podejmij rękawicę i powalcz o bonus w Fortunie. Minimalna stawka kuponu, który weźmie udział w akcji wynosi 5 PLN. Główna nagroda zostanie podzielona na wszystkie trafione kupony. Szukasz informacji o bonusie w Fortunie? Wszystko znajdziesz poniżej!

Jeśli nie wiesz jakie typy wybrać, to koniecznie zajrzyj do naszej zakładki Bundesliga typy, w której znajdziesz wskazówki dotyczące obstawiania tej ligi. Zapraszamy!

fortuna bonus bundesliga ekspert

Fortuna bonus – co jeszcze możesz zgarnąć?

Najważniejsze jest to, żebyś pamiętał, że z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN możesz liczyć na więcej niż standardowy klient, który nie skorzysta z możliwości, które oferujemy. Fortuna bonus od Zagranie oznacza zakład bez ryzyka do 125 PLN, bonus od depozytu do 1000 PLN oraz 20 PLN na darmowy zakład.

Nie zwlekaj i odbieraj swoje bonusy już teraz! Pamiętaj, że jeśli dzisiaj założysz konto, to będziesz mógł wziąć udział w akcji EKSPERT+, która może przynieść Ci aż 20000 PLN. Powodzenia!

ekspert+ bundesliga fortuna bonus

Zaloguj się aby dodawać komentarze