Edzio – Koro gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Edzio - Koro gdzie oglądać

Gdzie oglądać Edzio – Koro? Nadchodząca gala wychodząca spod szyldu Fame zapowiada się niezwykle interesująco, o czym świadczyć może między innymi dobrze obsadzona karta walk. Podczas piątkowego Fame Friday Arena jako pierwsi do klatki wyjdą Piotr Bylina i Kornel Regel. A jeżeli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Edzio – Koro, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej. Serdecznie zapraszam!

baner Betclic Fame MMA

Edzio – Koro, gdzie oglądać?

Walka otwierająca premierową galę Fame Friday Arena zapowiada się naprawdę interesująco. Co prawda naprzeciw siebie staną zawodnicy, którzy mają na swoim koncie dopiero po jednej stoczonej walce, jednak i Edzio, i Koro swoje pojedynki wygrali. Ten pierwszy pokonał Piotra Czupryna, a Regel – Patryka Karasia. I choć kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem jest Koro, to wydaje się, że nie należy skreślać Edzia, który ma za sobą dobry występ z Czuuxem, a także – jak sam mówił – trenował kiedyś amatorsko sztuki walki. Jeśli chciałbyś poznać typy na Edzio – Koro, to są one dostępne na naszej stornie. A gdzie oglądać ten pojedynek?

Edzio – Koro, transmisja w TV

Nie powinno to nikogo dziwić, ale starcie Edzio – Koro nie będzie pokazywane w telewizji. Tak naprawdę rzadko kiedy zdarza się, aby gale freakfigtowe były pokazywane na antenie otwartych kanałów sportowych. Od wielu już lat bowiem działa to na zasadach PPV, czyli płacąc za wydarzenie można otrzymać do niego dostęp. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić zakłady na Fame Friday Arena, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferujące zakłady na Fame Friday Arena, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki czemu otrzymasz dostęp do interesującej oferty powitalnej!

Piotr Edzio Bylina – Kornel Koro Regel, transmisja za darmo

Oznacza to że potyczka Edzio vs Koro będzie dostępna jedynie w sieci. Nie oznacza to jednak, że będziesz w stanie znaleźć gdzieś darmowy dostęp do tego pojedynku. Jak już wspomniałem, jedyną opcją na obejrzenie gali Fame Friday Arena, a w tym i opisywanej walki jest opłacenie PPV. A jeśli interesuje Cię to, jak oglądać Fame, to potrzebne informacje znajdziesz na naszej witrynie.

Edzio – Koro, stream online

W jaki sposób więc wykupić PPV na Fame Friday Arena? Na szczęście zakup dostępu do gali jest banalnie prosty i trwa dosłownie kilka minut. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść na stronę internetową famemma.tv i zarejestrować się bądź zalogować na koncie użytkownika. Następnie pozostaje wybór jednego z dwóch pakietów, a więc albo Basic za 34.99 PLN, albo Premium za 39.99 PLN i po opłaceniu będziesz mógł śledzić walkę Edzio – Koro, a także i inne walki wchodzące w skład tej gali.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze