Jako Zagranie możemy powitać E-TOTO w gronie bukmacherów, z którymi współpracujemy. W związku z tym może Ci się wydać, że chwalenie tych zakładów sportowych to reklama. Jednak nic z tych rzeczy. Sam się przekonaj czytając ten tekst i sprawdzając stronę tej firmy, że faktem jest solidna oferta tego bukmachera. E-TOTO opinie – zapraszam do przeczytania recenzji o tym podmiocie oferującym obstawianie.

Wejdź na stronę E-TOTO

Zacznijmy od tego, że oczywiście E-TOTO należy do grona legalnych bukmacherów i to już od 2014 roku. Jednak z pewnością jest jeszcze część graczy, która nie miała okazji zetknąć się z tą marką. Ambasadorami tej firmy są Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Michał Pol oraz Roman Kołtoń. Te cztery postacie są znane w środowisku fanów futbolu. Wybór bardzo trafny, bo choć E-TOTO ma szeroką ofertę na wiele dyscyplin sportowych, to właśnie piłka nożna cieszy się największą popularnością wśród graczy. Szczególnie ta w krajowym wydaniu. Będąc przy tym aspekcie od razu należy zwrócić uwagę na to, co ten bukmacher ma dla swoich użytkowników w kwestii obstawiania rodzimych rozgrywek. Jak w każdym zakładzie sportowym są oczywiście czołowe rozgrywki w kraju jak Ekstraklasa i zaplecze z dużą ilością dodatkowych zdarzeń. Jednak to, co zasługuje na uwagę to kompletny zestaw spotkań do obstawiania aż do czwartej ligi. Do tego można dopisać, że znajdziemy kobiecą Ekstraklasę, co także nie jest jeszcze na porządku dziennym u legalnych bukmacherów.

Oferta E-TOTO na czwartą ligęJakie plusy niesie tak szeroka oferta na polską piłkę? Można typować spotkania, które odbywają się w zasięgu kilkudziesięciu kilometrów od miejsca zamieszkania 😉 Nie ma to jak dodać sobie emocji na trybunach.

Wejdź na stronę E-TOTO i sprawdź czy widzisz coś ciekawego związanego ze swoją lokalną drużyną

Oferta na wydarzenia nie kończy się oczywiście na polskich rozgrywkach, a tym bardziej na piłce nożnej. Warto jeszcze przytoczyć, że w krajach gdzie futbol cieszy się dużym zainteresowaniem także znajdziemy kilka poziomów rozgrywkowych do typowania jak chociażby w Anglii czy Niemczech. Do tego warto wspomnieć tak egzotyczne rozgrywki, jak te z Fidżi oraz Hondurasu. Pewnie mała liczba osób w Polsce obstawia te spotkania, ale to pokazuje jak szeroką ofertę ma E-TOTO. Te zakłady bukmacherskie działają na platformie SBTech, która zapewnia tygodniowo pięciocyfrową liczbę wydarzeń do obstawiania na ponad trzydzieści różnych dyscyplin. Z tego samego systemu na całym świecie korzysta ponad pięćdziesiąt podmiotów w tym między innymi Sky Bet czy Roy Richie. Już taka charakterystyka może wystarczyć do wyobrażeń o naprawdę solidnej i szerokiej ofercie na zdarzenia sportowe w E-TOTO. Co za tym idzie, bukmacher ma także jak najbardziej zadowalającą usługę zakładów na żywo.

O ofercie można pisać wiele omawiając każdą dyscyplinę sportową. Jednak to już wiemy, że ten aspekt w E-TOTO stoi na dobrym poziomie. Co jeszcze skłania graczy do wyboru danego bukmachera? A no bonusy dla nowych graczy i stałe promocje. W przypadku tych pierwszych E-TOTO zastosowało dość oryginalne podejście jak na polski rynek, bo daje graczowi wybór – dodatkowe środki od depozytu czy zakład bez ryzyka? Warunki obu propozycji są jak najbardziej przystępne i nie odstraszają. Jak to wygląda z kolei z promocjami? Trzeba przyznać, ze w tej kwestii można chyba nawet wskazać omawianego bukmachera na pierwszej pozycji wśród legalnych zakładów sportowych. W swoich propozycjach mają wiele interesujących możliwości uzyskania dodatkowych środków między innymi przez granie polskiej ligi, na żywo, przez aplikację mobilną albo sumę goli.